Продаж української графіки
15/07/2022

Продаж української графіки

Навесні спільно з Dnipro Center for Contemporary Culture ми започаткували благодійний продаж української графіки з колекції Артсвіт з метою зібрати кошти для гуманітарних потреб країни.
За ці декілька місяців ми знайшли власників для більше ніж 40 робіт. Отримані кошти вирішили витратити на допомогу медикам, що кожен день боряться за життя постраждалих від війни військових та цивільних. Нам вдалося придбати машину швидкої допомоги, перевезти її з Німеччини та відправити на службу людському життю. Це все стало можливим лише завдяки вам - людям, що зробили свій внесок в наш благодійний проєкт, придбавши роботи українських художників/-ць.

http://buyartsupportukraine.com

Виктория Никитина (Viktoria Nikitina), кураторка колекції Артсвіт, розповіла про роботи, відібрані на продаж:
«Коли я формувала добірку графічних робіт для цієї благодійноі акції – це було ще на початку війни - я хотіла зосередитись на простих зрозумілих темах, які могли більше розказати про нашу прекрасну країну. Тому були вибрані пейзажі українських міст, відомих пам’ятних місць, або роботи, пов’язані з українськими традиціями, літературою, фольклором тощо. Відбір другої партії був дуже важким та болісним, бо проходив вже тоді, коли багато українських міст та історичних пам’яток були знищені російським агресором, коли світ здригнувся від воєнних злочинів та геноциду проти українців. Я роздивлялася гравюри з індустріальним Маріуполем або з пейзажами Харкова і розуміла, що цього заводу, будинку, вулиці вже нема...»

Ми продовжуємо благодійний продаж графіки з колекції Артсвіт. Переходьте на сайт та купуйте українське мистецтво, щоб підтримати нас у боротьбі за свободу.

Інші новини

27 вересня 2022
Остання кураторська екскурсія виставкою "Як у кіно..."

Цієї суботи 1 жовтня о 15:00 відбудеться остання кураторська екскурсія виставкою "Як у кіно..." від Вікторії Нікітіної. Запрошуємо всіх охочих відвідати нашу галерею та послухати численні історії митців і мисткинь, їхній досвід війни, яку всі ми з вами досі переживаємо. Будемо раді бачити як і тих, хто ще не встиг потрапити на цю подію, так і тих, хто захоче це зробити вдруге і втретє.

Вхід вільний. Реєстрація не потрібна.

...
20 вересня 2022
Виставку "Як у кіно..." продовжено до 15 жовтня.

Виставку "Як у кіно..." продовжено до 15 жовтня! Також 1 жовтня о 15:00 відбудеться ще одна кураторська екскурсія від Вікторії Нікітіної.
Таким чином, більше людей зможуть відвідати виставку, подивитися представлені роботи та зануритися в історії, що кожен художник/-иця через них розповідає.

...