Продаж української графіки
15/07/2022

Продаж української графіки

Навесні спільно з Dnipro Center for Contemporary Culture ми започаткували благодійний продаж української графіки з колекції Артсвіт з метою зібрати кошти для гуманітарних потреб країни.
За ці декілька місяців ми знайшли власників для більше ніж 40 робіт. Отримані кошти вирішили витратити на допомогу медикам, що кожен день боряться за життя постраждалих від війни військових та цивільних. Нам вдалося придбати машину швидкої допомоги, перевезти її з Німеччини та відправити на службу людському життю. Це все стало можливим лише завдяки вам - людям, що зробили свій внесок в наш благодійний проєкт, придбавши роботи українських художників/-ць.

http://buyartsupportukraine.com

Виктория Никитина (Viktoria Nikitina), кураторка колекції Артсвіт, розповіла про роботи, відібрані на продаж:
«Коли я формувала добірку графічних робіт для цієї благодійноі акції – це було ще на початку війни - я хотіла зосередитись на простих зрозумілих темах, які могли більше розказати про нашу прекрасну країну. Тому були вибрані пейзажі українських міст, відомих пам’ятних місць, або роботи, пов’язані з українськими традиціями, літературою, фольклором тощо. Відбір другої партії був дуже важким та болісним, бо проходив вже тоді, коли багато українських міст та історичних пам’яток були знищені російським агресором, коли світ здригнувся від воєнних злочинів та геноциду проти українців. Я роздивлялася гравюри з індустріальним Маріуполем або з пейзажами Харкова і розуміла, що цього заводу, будинку, вулиці вже нема...»

Ми продовжуємо благодійний продаж графіки з колекції Артсвіт. Переходьте на сайт та купуйте українське мистецтво, щоб підтримати нас у боротьбі за свободу.

Інші новини

05 серпня 2022
Історії війни. Дар'я Кольцова

Сьогодні публікуємо другу розповідь з серії історій про художників/-иць та їх роботи, що беруть участь в діючій виставці "Як у кіно...". Цей текст Дар'ї Кольцової ви могли бачити на самій виставці біля її роботи. Ми його наводимо ще раз, задля його документації у відкритому онлайн просторі.

...
03 серпня 2022
Історії війни. Тереза Барабаш

Від сьогодні й надалі ми будемо публікувати особисті історії війни художників/-иць, що взяли участь в нашій виставці "Як у кіно...". В них вони поділяться досвідом пережитого та детальніше розкажуть про свою роботу на виставці. Почнемо з історії Терези Барабаш.

"А білий світ - без кольору і звуку,
Ні форми, ні ваги, ані смаку"

Василь Стус

...