Продаж української графіки
15/07/2022

Продаж української графіки

Навесні спільно з Dnipro Center for Contemporary Culture ми започаткували благодійний продаж української графіки з колекції Артсвіт з метою зібрати кошти для гуманітарних потреб країни.
За ці декілька місяців ми знайшли власників для більше ніж 40 робіт. Отримані кошти вирішили витратити на допомогу медикам, що кожен день боряться за життя постраждалих від війни військових та цивільних. Нам вдалося придбати машину швидкої допомоги, перевезти її з Німеччини та відправити на службу людському життю. Це все стало можливим лише завдяки вам - людям, що зробили свій внесок в наш благодійний проєкт, придбавши роботи українських художників/-ць.

http://buyartsupportukraine.com

Виктория Никитина (Viktoria Nikitina), кураторка колекції Артсвіт, розповіла про роботи, відібрані на продаж:
«Коли я формувала добірку графічних робіт для цієї благодійноі акції – це було ще на початку війни - я хотіла зосередитись на простих зрозумілих темах, які могли більше розказати про нашу прекрасну країну. Тому були вибрані пейзажі українських міст, відомих пам’ятних місць, або роботи, пов’язані з українськими традиціями, літературою, фольклором тощо. Відбір другої партії був дуже важким та болісним, бо проходив вже тоді, коли багато українських міст та історичних пам’яток були знищені російським агресором, коли світ здригнувся від воєнних злочинів та геноциду проти українців. Я роздивлялася гравюри з індустріальним Маріуполем або з пейзажами Харкова і розуміла, що цього заводу, будинку, вулиці вже нема...»

Ми продовжуємо благодійний продаж графіки з колекції Артсвіт. Переходьте на сайт та купуйте українське мистецтво, щоб підтримати нас у боротьбі за свободу.

Інші новини

24 листопада 2022
Розмова про майбутнє з Катею Бучацькою та Борисом Філоненком

26 листопада, в цю суботу о 15:00 відбудеться розмова про майбутнє з Катею Бучацькою та Борисом Філоненком. Наприкінці серпня в Карпатських горах відбулась резиденція організована Асортиментною кімнатою. Курували програму Катя Бучацька та Борис Філоненко, а в якості учасни_ць долучились десять художників та художниць.“У ситуації, коли воєнна оптика маркує наші тіла і середовища нашого існування, скепсис щодо майбутнього трансформується у стани перманентних підтримувальних дій та підготовки до завтра. Контрнаступ може відбутися і в історії ідей про майбутнє.” - пише про резиденцію Борис Філоненко, пропонуючи майбутнім учасни_цям спільно порозмислити про ці ідеї. На зустрічі у Дніпрі ми поговоримо про майбутнє через призму резиденції, яка відбулась, та тих мистецьких напрацювань, що мали в ній місце.

...
23 листопада 2022
Лекція Дмитра Чепурного "Мистецтво сходу України. Практики самоорганізації 2010–2021"

25 листопада о 18:00 в стінах галереї Артсвіт пройде лекція Дмитра Чепурного "Мистецтво сходу України. Практики самоорганізації 2010–2021". На лекції ми поговоримо про роботи українських та міжнародних художників, що працювали у регіоні та/або роботи яких тематично пов'язані з регіоном. Прослідкуємо як будь-які старі категорії перестають працювати, а репрезентації регіону у мистецтві змінюються із переходом від гібридної війни у регіоні до загарбницької війни на знищення України. Всупереч смертоносній російській агресії, мистецькі проєкти реалізовані у період 2014–2021 років є свідченням розквіту культурного життя Донецької та Луганської областей, що не були окуповані Росією до початку повномасштабного вторгнення 2022 року.

...