Представники та представниці світу мистецтва — хто вони? Обговоримо на наступній Розмові в галереї
28/03/2023

Представники та представниці світу мистецтва — хто вони? Обговоримо на наступній Розмові в галереї

Запрошуємо на третю зустріч програми Розмови в галереї, що відбудеться 1 квітня о 15:00!

Вхід вільний, але для участі необхідно зареєструватися.

Цієї суботи поговоримо про представників/-ць світу мистецтва, про їхні ролі та функції в його формуванні. Крізь історичну перспективу поглянемо, як поступово збільшується кількість професій у площині мистецтва  паралельно з його розвитком та появою нових інституцій.

Кураторка та авторка програми — наша проєктна менеджерка Олександра Кутенко. 

Інші новини

08 червня 2023
Наш проєкт "Розмови в галереї" завершився

Минулого тижня завершився наш проєкт "Розмови в галереї". За три місяці, що той тривав, ми провели 12 зустрічей у двох форматах — лекції та дискусії, де підняли чимало важливих тем.

...
07 червня 2023
Запрошуємо на фінісаж інтерактивного проєкту "Виставка, яку хочу побачити"

Протягом трьох тижнів відвідувачі галереї Артсвіт мали можливість відчути себе автором/-кою і створити власну "уявну" виставку в партнерстві зі штучним інтелектом. У результаті такої творчої співпраці з'явилося майже 400 експозицій. Фінальною точкою інтерактивного проєкту "Виставка, яку хочу побачити" стане монтаж візуального зібрання у просторі галереї.

Ми запрошуємо вас долучитися до цієї спільної дії, тим самим підсумувавши роботу всіх учасників/-ць проєкту. Побачити фізично як власні генерації, так і зображення "уявних" виставок інших авторів/-ок. А також подискутувати про те, що з цього вийшло і обмінятися думками.

...