Представляємо авторську екскурсію виставкою Сергія Алієва-Ковики «Оголені»
22/12/2020

Представляємо авторську екскурсію виставкою Сергія Алієва-Ковики «Оголені»

“Оголеність - це завжди беззахисність. Коли ти оголений стоїш - ти беззахисний. Завжди нас одяг якось захищає чи ілюзію захисту дає, а тут - оця от беззахисність…”, - говорить Сергій Алієв-Ковика. Виставка художника "Оголені" наразі діє в галереї Артсвіт. В експозицію увійшли малюнки, гравюри, живописні роботи та скульптура. 

Сергій Алієв-Ковика - художник з Дніпра. Працює зі станковою графікою (ліногравюра, літографія, офорт, ксилографія), займається живописом, дизайном книг, скульптурою, фотографією. Крім цього створює витинанки та ляльки-мотанки. Художника цікавлять історичні аспекти, візуальні образи та специфіка Дніпропетровського регіону, а також характер життя людини в соціумі та її внутрішня комунікація.

Якщо ви ще не встигли подивитись експозицію або хотіли почути коментарі автора - запрошуємо до перегляду екскурсії виставкою на YouTube-каналі галереї Артсвіт. Відео доступне за посиланням: https://youtu.be/rI_eDodeo-g.

Авторка відео: Юлія Вотченікова.

Інші новини

29 грудня 2020
Цьогорічна програма “Артсвіт дітям. Сучасне мистецтво” завершилась

Протягом курсу діти вивчали не лише мистецтво, а й його зв’язок із соціумом. Викладачки обрали теми, які допомогли малечі дізнатись більше про сучасних митців та розширили уявлення про те, як за допомогою художніх творів можна виражати свою думку та громадянську позицію. 

...
19 грудня 2020
Артсвіт дітям. Сучасне мистецтво: останнє заняття курсу

Фінальне заняття курсу “Артсвіт дітям. Сучасне мистецтво” відбулось минулої суботи, 19 грудня. Діти розглядали роль жінки в історії мистецтва. Викладачки Альона Самофалова та Алевтина Ковтун допомагали  малечі розкрити проблеми та особливості сприйняття жінки в минулому та зміну її ролі в сучасному мистецтві. Діти дізнались як про меценаток та муз доби Відродження, так і про відомих мисткинь кожної епохи, зокрема, XX та початку XXI сторіч.

...