Представляємо авторську екскурсію виставкою Сергія Алієва-Ковики «Оголені»
22/12/2020

Представляємо авторську екскурсію виставкою Сергія Алієва-Ковики «Оголені»

“Оголеність - це завжди беззахисність. Коли ти оголений стоїш - ти беззахисний. Завжди нас одяг якось захищає чи ілюзію захисту дає, а тут - оця от беззахисність…”, - говорить Сергій Алієв-Ковика. Виставка художника "Оголені" наразі діє в галереї Артсвіт. В експозицію увійшли малюнки, гравюри, живописні роботи та скульптура. 

Сергій Алієв-Ковика - художник з Дніпра. Працює зі станковою графікою (ліногравюра, літографія, офорт, ксилографія), займається живописом, дизайном книг, скульптурою, фотографією. Крім цього створює витинанки та ляльки-мотанки. Художника цікавлять історичні аспекти, візуальні образи та специфіка Дніпропетровського регіону, а також характер життя людини в соціумі та її внутрішня комунікація.

Якщо ви ще не встигли подивитись експозицію або хотіли почути коментарі автора - запрошуємо до перегляду екскурсії виставкою на YouTube-каналі галереї Артсвіт. Відео доступне за посиланням: https://youtu.be/rI_eDodeo-g.

Авторка відео: Юлія Вотченікова.

Інші новини

10 березня 2021
Жінки-художниці України: новий ракурс

Лекція мистецтвознавиці Олени Годенко-Наконечної «Жінки-художниці України: новий ракурс» презентує окремі постаті провідних українських мисткинь ХХ ст. та сучасності з позиції  гендерного виміру.  Це спроба зламати стереотипи сприйняття "жіночого мистецтва" і подивитись на жінку в українській образотворчості і як на суб'єкт, і як на об'єкт мистецтва. 

...
26 лютого 2021
Гривні альтернативної України. Перформанс Давида Чичкана

Давид Чичкан пропонує відвідувачам принести купюри номіналом 20 або 200 гривень, які він власноруч доповнить цитатами Лесі Українки або Івана Франка, зміст котрих стосується соціально-економічного устрою. Перформанс продовжуватиметься допоки розписані художником купюри перебуватимуть в обігу, виконуючи окрім економічної також просвітницьку функцію.

...