Представляємо авторську екскурсію виставкою Сергія Алієва-Ковики «Оголені»
22/12/2020

Представляємо авторську екскурсію виставкою Сергія Алієва-Ковики «Оголені»

“Оголеність - це завжди беззахисність. Коли ти оголений стоїш - ти беззахисний. Завжди нас одяг якось захищає чи ілюзію захисту дає, а тут - оця от беззахисність…”, - говорить Сергій Алієв-Ковика. Виставка художника "Оголені" наразі діє в галереї Артсвіт. В експозицію увійшли малюнки, гравюри, живописні роботи та скульптура. 

Сергій Алієв-Ковика - художник з Дніпра. Працює зі станковою графікою (ліногравюра, літографія, офорт, ксилографія), займається живописом, дизайном книг, скульптурою, фотографією. Крім цього створює витинанки та ляльки-мотанки. Художника цікавлять історичні аспекти, візуальні образи та специфіка Дніпропетровського регіону, а також характер життя людини в соціумі та її внутрішня комунікація.

Якщо ви ще не встигли подивитись експозицію або хотіли почути коментарі автора - запрошуємо до перегляду екскурсії виставкою на YouTube-каналі галереї Артсвіт. Відео доступне за посиланням: https://youtu.be/rI_eDodeo-g.

Авторка відео: Юлія Вотченікова.

Інші новини

27 вересня 2022
Остання кураторська екскурсія виставкою "Як у кіно..."

Цієї суботи 1 жовтня о 15:00 відбудеться остання кураторська екскурсія виставкою "Як у кіно..." від Вікторії Нікітіної. Запрошуємо всіх охочих відвідати нашу галерею та послухати численні історії митців і мисткинь, їхній досвід війни, яку всі ми з вами досі переживаємо. Будемо раді бачити як і тих, хто ще не встиг потрапити на цю подію, так і тих, хто захоче це зробити вдруге і втретє.

Вхід вільний. Реєстрація не потрібна.

...
20 вересня 2022
Виставку "Як у кіно..." продовжено до 15 жовтня.

Виставку "Як у кіно..." продовжено до 15 жовтня! Також 1 жовтня о 15:00 відбудеться ще одна кураторська екскурсія від Вікторії Нікітіної.
Таким чином, більше людей зможуть відвідати виставку, подивитися представлені роботи та зануритися в історії, що кожен художник/-иця через них розповідає.

...