Порушники будуть виявлені?: кураторська екскурсія з художникам
14/03/2020

Порушники будуть виявлені?: кураторська екскурсія з художникам

Запрошуємо всіх охочих на кураторську екскурсію з художниками виставкою “Порушники будуть виявлені?”.

Виставковий проєкт є результатом програми мистецьких резиденцій SWAP: UK/UKRAINE, в якій взяли участь десять художників і художниць та одна кураторка з України та Великої Британії. Результати своїх візуальних досліджень вони покажуть у галереї Артсвіт та Центрі сучасної культури у Дніпрі з 14 березня по 15 квітня.

В перший день роботи експозиції запрошуємо прогулятись локаціями разом з митцями (Євген Нікіфоров, Олександра Кадзевич, Тарас Ковач, Джоселін МакГрегор, Манца Баєц, Алішія Фарнан, Роббі Колмен, Джо Годжес, Лореаль Приштай) та кураторам(Ілля Заболотний, Анастасія Хлестова) та дізнатись більше інформації про представлені роботи та кураторську роботу над створенням цілісної виставки від авторів.

Починаємо о 15:00 в галереї Артсвіт, потім переходимо до Центру сучасної культури у Дніпрі (початок екскурсії в Центрі приблизно о 16:15). Вхід вільний, але кількість учасників обмежена, тому реєстрація обов’язкова. Зареєструватись можна за посиланням: http://bit.ly/2TInBs1

Адреси:

Галерея Артсвіт

Дніпро, вул. Січових стрільців 4а

Центр сучасної культури у Дніпрі

Дніпро, вул. Крутогірний узвіз, 21

Інші новини

10 березня 2021
Жінки-художниці України: новий ракурс

Лекція мистецтвознавиці Олени Годенко-Наконечної «Жінки-художниці України: новий ракурс» презентує окремі постаті провідних українських мисткинь ХХ ст. та сучасності з позиції  гендерного виміру.  Це спроба зламати стереотипи сприйняття "жіночого мистецтва" і подивитись на жінку в українській образотворчості і як на суб'єкт, і як на об'єкт мистецтва. 

...
26 лютого 2021
Гривні альтернативної України. Перформанс Давида Чичкана

Давид Чичкан пропонує відвідувачам принести купюри номіналом 20 або 200 гривень, які він власноруч доповнить цитатами Лесі Українки або Івана Франка, зміст котрих стосується соціально-економічного устрою. Перформанс продовжуватиметься допоки розписані художником купюри перебуватимуть в обігу, виконуючи окрім економічної також просвітницьку функцію.

...