Порушники будуть виявлені?: кураторська екскурсія з художникам
14/03/2020

Порушники будуть виявлені?: кураторська екскурсія з художникам

Запрошуємо всіх охочих на кураторську екскурсію з художниками виставкою “Порушники будуть виявлені?”.

Виставковий проєкт є результатом програми мистецьких резиденцій SWAP: UK/UKRAINE, в якій взяли участь десять художників і художниць та одна кураторка з України та Великої Британії. Результати своїх візуальних досліджень вони покажуть у галереї Артсвіт та Центрі сучасної культури у Дніпрі з 14 березня по 15 квітня.

В перший день роботи експозиції запрошуємо прогулятись локаціями разом з митцями (Євген Нікіфоров, Олександра Кадзевич, Тарас Ковач, Джоселін МакГрегор, Манца Баєц, Алішія Фарнан, Роббі Колмен, Джо Годжес, Лореаль Приштай) та кураторам(Ілля Заболотний, Анастасія Хлестова) та дізнатись більше інформації про представлені роботи та кураторську роботу над створенням цілісної виставки від авторів.

Починаємо о 15:00 в галереї Артсвіт, потім переходимо до Центру сучасної культури у Дніпрі (початок екскурсії в Центрі приблизно о 16:15). Вхід вільний, але кількість учасників обмежена, тому реєстрація обов’язкова. Зареєструватись можна за посиланням: http://bit.ly/2TInBs1

Адреси:

Галерея Артсвіт

Дніпро, вул. Січових стрільців 4а

Центр сучасної культури у Дніпрі

Дніпро, вул. Крутогірний узвіз, 21

Інші новини

04 червня 2020
Артсвіт дітям. Пленер

Особливість пленера полягає в тому, що митець створює свою роботу не в звичних умовах майстерні, а на природі, малюючи пейзаж з натури. Пленер дає можливість побачити природну гру світлотіні, мінливість станів освітлення, а також - допомагає художнику відрізнити на своїй картині другорядне від важливого. 

 

...
03 червня 2020
Галерея Артсвіт представляє курс лекцій з проєктного менеджменту

Курс складається з чотирьох відео, які можна подивитись на YouTube-каналі галереї Артсвіт. У вступній лекції мова йде про те, які можуть бути проєкти та з чого вони складаються. Друга лекція присвячення командам та лідерству, а про інструменти проєктного менеджменту та фінансування проєктів можна дізнатись з третьої та четвертої частин курсу. 

 

...