Покази українського кіно в Артсвіт. Погані дороги
18/08/2022

Покази українського кіно в Артсвіт. Погані дороги

Продовжуємо покази українського кіно в галереї Артсвіт!

Сьогодні, 18 серпня о 18:00 ми покажемо «Погані дороги» Наталії Ворожбит. Стрічка розповідає про події, які трапляються з військовими й мешканцями Донецької та Луганської областей на початку російсько-української війни.

Це п'ять різних історій, що відбуваються на дорогах сходу України протягом 2015 року: п’ять розбитих доріг, п‘ять типів стосунків, питання любові, довіри, зради, ненависті, порушення особистих кордонів на фоні порушення кордонів державних.

Вхід за реєстрацією: https://bit.ly/3Af4Qlt.
Фільм наданий з колекції Arthouse Traffic .

Інші новини

27 вересня 2022
Остання кураторська екскурсія виставкою "Як у кіно..."

Цієї суботи 1 жовтня о 15:00 відбудеться остання кураторська екскурсія виставкою "Як у кіно..." від Вікторії Нікітіної. Запрошуємо всіх охочих відвідати нашу галерею та послухати численні історії митців і мисткинь, їхній досвід війни, яку всі ми з вами досі переживаємо. Будемо раді бачити як і тих, хто ще не встиг потрапити на цю подію, так і тих, хто захоче це зробити вдруге і втретє.

Вхід вільний. Реєстрація не потрібна.

...
20 вересня 2022
Виставку "Як у кіно..." продовжено до 15 жовтня.

Виставку "Як у кіно..." продовжено до 15 жовтня! Також 1 жовтня о 15:00 відбудеться ще одна кураторська екскурсія від Вікторії Нікітіної.
Таким чином, більше людей зможуть відвідати виставку, подивитися представлені роботи та зануритися в історії, що кожен художник/-иця через них розповідає.

...