Покази українського кіно в Артсвіт. Короткі Зустрічі
22/08/2022

Покази українського кіно в Артсвіт. Короткі Зустрічі

25 серпня о 18:00 в галереї Артсвіт відбудеться показ стрічки Кіри Муратової «Короткі зустрічі»!

Це дебютний фільм української режисерки, знятий у далекому 1967 році. В центрі сюжету – чиновниця Валентина, яка інспектує одеські новобудови на предмет наявності води в кранах.
«Короткі зустрічі» могли б стати звичайною радянською романтичною історією на тему села і міста, якби не естетичні прийоми, музично-поетичні вставки, нелінійний монтаж та «дивні» стосунки між персонажами. Саме ці особливості стали причиною того, що фільм протягом 20 років після випуску майже ніде не показували.

Вхід вільний. Для участі потрібно зареєструватися: https://bit.ly/3pz6F6r.
Фільм наданий із колекції Довженко-Центр : Dovzhenko Centre

Інші новини

27 вересня 2022
Остання кураторська екскурсія виставкою "Як у кіно..."

Цієї суботи 1 жовтня о 15:00 відбудеться остання кураторська екскурсія виставкою "Як у кіно..." від Вікторії Нікітіної. Запрошуємо всіх охочих відвідати нашу галерею та послухати численні історії митців і мисткинь, їхній досвід війни, яку всі ми з вами досі переживаємо. Будемо раді бачити як і тих, хто ще не встиг потрапити на цю подію, так і тих, хто захоче це зробити вдруге і втретє.

Вхід вільний. Реєстрація не потрібна.

...
20 вересня 2022
Виставку "Як у кіно..." продовжено до 15 жовтня.

Виставку "Як у кіно..." продовжено до 15 жовтня! Також 1 жовтня о 15:00 відбудеться ще одна кураторська екскурсія від Вікторії Нікітіної.
Таким чином, більше людей зможуть відвідати виставку, подивитися представлені роботи та зануритися в історії, що кожен художник/-иця через них розповідає.

...