Перший цикл занять в межах курсу “Артсвіт дітям. Сучасне мистецтво” триває
29/10/2020

Перший цикл занять в межах курсу “Артсвіт дітям. Сучасне мистецтво” триває

Минулої суботи діти працювали з темою інклюзивного мистецтва, особливість якого полягає в доступності культурного продукту для всіх людей без виключення. Інклюзивне мистецтво перетинається як із соціально направленим, мета якого - привернення уваги до певного явища чи проблеми, так і з партисипативним, зосередженим на залученні спільноти до процесу. 

Цього разу до викладачок Алевтини Ковтун та Альони Самофалової приєдналась художниця Олена Мішина. Вона має вади слуху, проте це не заважає мисткині робити те, що її захоплює та цікавить. Олена розповіла про свою творчість та взяла участь в інтерактивній частині уроку.  

Під час заняття діти пробували намалювати мелодію, показати музику за допомогою кольорів, мазків та ліній. Що в них вийшло - дивіться у фотозвіті від Олександра Матюшкіна.

Нагадуємо, що ми відкрили набір на другий цикл занять Артсвіт дітям. Сучасне мистецтво. В межах курсу малеча зможе дізнатись більше про різноманіття тем, з якими наразі працюють митці та мисткині. Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації та наявності вільних місць.

Освітній курс реалізується за підтримки міської програми Культурна столиця.

 

Інші новини

05 серпня 2022
Історії війни. Дар'я Кольцова

Сьогодні публікуємо другу розповідь з серії історій про художників/-иць та їх роботи, що беруть участь в діючій виставці "Як у кіно...". Цей текст Дар'ї Кольцової ви могли бачити на самій виставці біля її роботи. Ми його наводимо ще раз, задля його документації у відкритому онлайн просторі.

...
03 серпня 2022
Історії війни. Тереза Барабаш

Від сьогодні й надалі ми будемо публікувати особисті історії війни художників/-иць, що взяли участь в нашій виставці "Як у кіно...". В них вони поділяться досвідом пережитого та детальніше розкажуть про свою роботу на виставці. Почнемо з історії Терези Барабаш.

"А білий світ - без кольору і звуку,
Ні форми, ні ваги, ані смаку"

Василь Стус

...