Перший цикл занять в межах курсу “Артсвіт дітям. Сучасне мистецтво” триває
29/10/2020

Перший цикл занять в межах курсу “Артсвіт дітям. Сучасне мистецтво” триває

Минулої суботи діти працювали з темою інклюзивного мистецтва, особливість якого полягає в доступності культурного продукту для всіх людей без виключення. Інклюзивне мистецтво перетинається як із соціально направленим, мета якого - привернення уваги до певного явища чи проблеми, так і з партисипативним, зосередженим на залученні спільноти до процесу. 

Цього разу до викладачок Алевтини Ковтун та Альони Самофалової приєдналась художниця Олена Мішина. Вона має вади слуху, проте це не заважає мисткині робити те, що її захоплює та цікавить. Олена розповіла про свою творчість та взяла участь в інтерактивній частині уроку.  

Під час заняття діти пробували намалювати мелодію, показати музику за допомогою кольорів, мазків та ліній. Що в них вийшло - дивіться у фотозвіті від Олександра Матюшкіна.

Нагадуємо, що ми відкрили набір на другий цикл занять Артсвіт дітям. Сучасне мистецтво. В межах курсу малеча зможе дізнатись більше про різноманіття тем, з якими наразі працюють митці та мисткині. Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації та наявності вільних місць.

Освітній курс реалізується за підтримки міської програми Культурна столиця.

 

Інші новини

10 березня 2021
Жінки-художниці України: новий ракурс

Лекція мистецтвознавиці Олени Годенко-Наконечної «Жінки-художниці України: новий ракурс» презентує окремі постаті провідних українських мисткинь ХХ ст. та сучасності з позиції  гендерного виміру.  Це спроба зламати стереотипи сприйняття "жіночого мистецтва" і подивитись на жінку в українській образотворчості і як на суб'єкт, і як на об'єкт мистецтва. 

...
26 лютого 2021
Гривні альтернативної України. Перформанс Давида Чичкана

Давид Чичкан пропонує відвідувачам принести купюри номіналом 20 або 200 гривень, які він власноруч доповнить цитатами Лесі Українки або Івана Франка, зміст котрих стосується соціально-економічного устрою. Перформанс продовжуватиметься допоки розписані художником купюри перебуватимуть в обігу, виконуючи окрім економічної також просвітницьку функцію.

...