Перший цикл занять в межах курсу “Артсвіт дітям. Сучасне мистецтво” триває
29/10/2020

Перший цикл занять в межах курсу “Артсвіт дітям. Сучасне мистецтво” триває

Минулої суботи діти працювали з темою інклюзивного мистецтва, особливість якого полягає в доступності культурного продукту для всіх людей без виключення. Інклюзивне мистецтво перетинається як із соціально направленим, мета якого - привернення уваги до певного явища чи проблеми, так і з партисипативним, зосередженим на залученні спільноти до процесу. 

Цього разу до викладачок Алевтини Ковтун та Альони Самофалової приєдналась художниця Олена Мішина. Вона має вади слуху, проте це не заважає мисткині робити те, що її захоплює та цікавить. Олена розповіла про свою творчість та взяла участь в інтерактивній частині уроку.  

Під час заняття діти пробували намалювати мелодію, показати музику за допомогою кольорів, мазків та ліній. Що в них вийшло - дивіться у фотозвіті від Олександра Матюшкіна.

Нагадуємо, що ми відкрили набір на другий цикл занять Артсвіт дітям. Сучасне мистецтво. В межах курсу малеча зможе дізнатись більше про різноманіття тем, з якими наразі працюють митці та мисткині. Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації та наявності вільних місць.

Освітній курс реалізується за підтримки міської програми Культурна столиця.

 

Інші новини

02 грудня 2020
3D-тур виставкою “Чи дорівнює ритуал рутині?”

Виставка “Чи дорівнює ритуал рутині?” була представлена в галереї Артсвіт у вересні. Авторки проєкту пропонували по-новому глянути на звичний стан речей, переоцінити їхнє значення в житті людини, а також замислитись над тим, що у нашому житті є важливим або неважливим ритуалом, а що переходить у рутину.

Всім, хто не зміг відвідати виставку або хоче подивись її ще раз, ми підготували 3D-тур. Тож тепер потрапити до галереї Артсвіт можна в зручний час та не виходячи з дому.

 

...
17 листопада 2020
Заява галереї Артсвіт з приводу персонального художнього проєкту Максима Ходака «Мій улюблений олігарх».

Ми розуміємо і приймаємо занепокоєння громадсткості щодо художньої акції, яку провів Максим Ходак. Нам шкода, що діяльність артиста викликала обурення в ЗМІ та соціальних мережах і задала аудиторії та учасникам акції психологічного дискомфорту.

...