Перехід/Crossing. Перфоманси 5-го і 8-го жовтня
08/10/2021

Перехід/Crossing. Перфоманси 5-го і 8-го жовтня

Перехід/Crossing - це 10-денна резиденція, простір для колаборації, дослідження та обміну. Взаємодія учасників відбуватиметься через створення групових та соло перформансів.

Групові виступи відбудуться:
5-го жовтня – Південний вокзал, з 17:00 до 20:00
8-го жовтня – Центр сучасної культури у Дніпрі, з 19:00 до 22:00

Вхід вільний за умови реєстрації: https://cutt.ly/HEAD2cn

 

Братимуть участь: ATOM (Аліса Олєва & Тімоті Максименко), Селіна Бонеллі,
Антонін Брінда, Маріта Булманн, Клод, Оля Федорова, Маріна Габа, Іра
Харламова, Тетяна Корнєєва, Катерина Мамчур, Акаль Кірет, Карлотта
Опперманн, Томас Реул, Алекс Слота, Лео Троценко.

Проєкт реалізується галереєю Артсвіт та Verein PAErsche Aktions - Labor e.V. за фінансової підтримки Українського культурного фонду та Фонду «EVZ» у співпраці з Центром сучасної культури у Дніпрі.

Інші новини

23 жовтня 2021
Онлайн лекція: «Парадокси закритого “ракетного” міста радянської України: молодіжна культура і влада».

23 жовтня о 17:00 за українським часом на сторінці галереї Артсвіт у Facebook відбудеться онлайн лекція Сергія Жука «Парадокси закритого “ракетного” міста радянської України: молодіжна культура і влада». 

Під час лекції ми поговоримо про локальну ідентичність Дніпра у 1960-ті–1980-ті, аналізуючи взаємозв’язки між владою та молодіжною культурою, а також тим, яким чином влада впливала на формування й уможливлювала існування молодіжної субкультури у Дніпрі. Ми підважимо конвенційний погляд на феномен «закритого» міста Дніпра, порушивши автоматичне сприйняття та розподіл культури на офіційну й неофіційну, що нам пропонує сучасний порядок зі спрощеним поглядом на незручну спадщину. 

...
15 жовтня 2021
Нова айдентика галереї Артсвіт

Все навколо рухається вперед, змінюється, набуває нових форм. Галерея Артсвіт не є виключенням, ми постійно шукаємо нові імена, теми для дослідження та форми вираження. Зміни накопичуються всередині нас, змушують рухатися вперед, аж поки не настане момент, коли треба означити, проявити все те, що сталося з нами в останні роки. Тому ми раді повідомити, що Артсвіт отримає нову візуальну айдентику, що має стати продовженням всіх наших прагнень до руху вперед, до позитивних перемін всередині міста і творчої спільноти, але і має зв‘язок зі всіма попередніми напрацюваннями.

...