Підтримка жінок культурного сектору під час війни
17/07/2022

Підтримка жінок культурного сектору під час війни

У квітні галерея Артсвіт розпочала співпрацю із нью-йоркською лайф стайл компанією Duette. Наші партнери ініціювали проведення благодійного аукціону, а також збір донатів серед своєї аудиторії, щоб передати ці кошти на підтримку жінок культурного сектору України в час війни.

Наприкінці квітня ми оголосили опен кол серед жінок, щоб дізнатись більше про тих, хто наразі потребує підтримки. Так ми отримали понад 70 заявок з унікальними історіями від колег з усієї країни.

Нарешті ми можемо поділитись першими результатами та розповісти про тих, хто наразі отримали фінансову виплату:
Ірина Карнаух - головна бібліотекарка Харківської державної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка, молодіжна працівниця, тренерка Школи бібліотечного журналіста, адміністраторка сторінки «Бібліотека об'єднує нації та культури».
Анна Верещака - художниця з Києва.
Анастасія Малійова - художниця, ілюстраторка, викладачка з Рубіжного.
Олена Дробишева - художниця, що в 2020 році виїхала із окупованого Донецька, а станом на 24 лютого проживала поблизу Бучі та Бородянки.
Марта Госовська - перекладачка, що втратила роботу із початком повномасштабного вторгнення.
Трохи раніше Duette також підтримали: мисткинь Тамару Турлюн, Катерину Лисовенко, Катю Лібкінд.

Ми спільно з Duette продовжуємо роботу, щоб налагодити систему збору та переказу коштів в Україну з метою підтримати більше жінок.
Фото: Олександр Матюшкін
28/08/2021 Zabih Long Duration Перформанси

Інші новини

20 січня 2023
Відео-екскурсія виставкою "Мені наснились звірі"

Всі ті, хто не зміг бути присутнім на виставці "Мені наснились звірі" у Любліні, тепер зможуть краще ознайомитися з представленими роботами завдяки кураторській відео-екскурсії від Катерини Яковленко та Галини Глеби.

...
30 грудня 2022
2022 Підсумки

Завершується 2022 рік, і настав час підбивати підсумки. Дійсно, рік був дуже важким. Разом з тим - повним нових відкриттів. Він скасував усі плани. Проте, сформував нові.

...