Підтримка жінок культурного сектору під час війни
17/07/2022

Підтримка жінок культурного сектору під час війни

У квітні галерея Артсвіт розпочала співпрацю із нью-йоркською лайф стайл компанією Duette. Наші партнери ініціювали проведення благодійного аукціону, а також збір донатів серед своєї аудиторії, щоб передати ці кошти на підтримку жінок культурного сектору України в час війни.

Наприкінці квітня ми оголосили опен кол серед жінок, щоб дізнатись більше про тих, хто наразі потребує підтримки. Так ми отримали понад 70 заявок з унікальними історіями від колег з усієї країни.

Нарешті ми можемо поділитись першими результатами та розповісти про тих, хто наразі отримали фінансову виплату:
Ірина Карнаух - головна бібліотекарка Харківської державної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка, молодіжна працівниця, тренерка Школи бібліотечного журналіста, адміністраторка сторінки «Бібліотека об'єднує нації та культури».
Анна Верещака - художниця з Києва.
Анастасія Малійова - художниця, ілюстраторка, викладачка з Рубіжного.
Олена Дробишева - художниця, що в 2020 році виїхала із окупованого Донецька, а станом на 24 лютого проживала поблизу Бучі та Бородянки.
Марта Госовська - перекладачка, що втратила роботу із початком повномасштабного вторгнення.
Трохи раніше Duette також підтримали: мисткинь Тамару Турлюн, Катерину Лисовенко, Катю Лібкінд.

Ми спільно з Duette продовжуємо роботу, щоб налагодити систему збору та переказу коштів в Україну з метою підтримати більше жінок.
Фото: Олександр Матюшкін
28/08/2021 Zabih Long Duration Перформанси

Інші новини

05 серпня 2022
Історії війни. Дар'я Кольцова

Сьогодні публікуємо другу розповідь з серії історій про художників/-иць та їх роботи, що беруть участь в діючій виставці "Як у кіно...". Цей текст Дар'ї Кольцової ви могли бачити на самій виставці біля її роботи. Ми його наводимо ще раз, задля його документації у відкритому онлайн просторі.

...
03 серпня 2022
Історії війни. Тереза Барабаш

Від сьогодні й надалі ми будемо публікувати особисті історії війни художників/-иць, що взяли участь в нашій виставці "Як у кіно...". В них вони поділяться досвідом пережитого та детальніше розкажуть про свою роботу на виставці. Почнемо з історії Терези Барабаш.

"А білий світ - без кольору і звуку,
Ні форми, ні ваги, ані смаку"

Василь Стус

...