Освітня програма для підлітків "Мистецтво в мені" набирає нову групу
07/11/2022

Освітня програма для підлітків "Мистецтво в мені" набирає нову групу

Освітня програма для підлітків "Мистецтво в мені" набирає нову групу!

Ми продовжуємо нашу освітню програму для підлітків з 13 до 15 років, заняття проходитимуть щочетверга о 16:30.

Зверніть увагу! Для участі потрібно реєструватися на кожне заняття. Щотижня ми будемо публікувати нову форму для реєстрації на найближче заняття, слідкуйте за оновленнями. Запрошуємо долучитися всіх охочих! Наша мета – допомогти підліткам знайти своє місце у творчому світі та справу, якою хотіли б займатися.

Реєстрацію на перше заняття - https://forms.gle/rfqdwDJEqFtV6oD27

Авторки і викладачки програми: Алевтина Ковтун та Альона Самофалова.

Заняття проходять за адресою Крутогірний узвіз, 21а, Галерея Артсвіт.

Розповімо трохи про вже пройдених шлях в рамках програми "Мистецтво в мені":

За ці декілька місяців молоді художники та художниці мали змогу зануритися в світ сучасного мистецтва крізь призму власної індивідуальності. Заняття відбувалися в форматі дискусійно-дослідницького клубу, де наші викладачки за допомогою діалогу та художньої практики, ігр допомагали підліткам розібратися з тим, чим є мистецтво сьогодення. За цей час ми встигли провести аж 8 щотижневих занять, темами котрих були осмислення того, як можна знайти мистецтво всередині себе, як мистецтво реагує на війну, як воно працює, як себе в ньому реалізувати, майстер-клас від українського митця та багато іншого.

Викладачки відчули, що підліткам зараз просто необхідно виговорюватись та висловлюватись. Ця потреба говорити, слухати та бути почутим є найголовнішою цінністю для нас. Нам було приємно почути, що головним побажанням щодо курсу було - зробити заняття довшими, бо всім дуже сподобалось та хочеться ще!

Ми дякуємо всім, хто долучився до нас в першій групі набору та раді повідомити про набір підлітків до наступної. Чекаємо вас на новому етапі "Артсвіт дітям. Мистецтво в мені"!

Програма реалізується за підтримки Швейцарії за ініціативою проєкту “Психічне здоровʼя для України”

Інші новини

24 листопада 2022
Розмова про майбутнє з Катею Бучацькою та Борисом Філоненком

26 листопада, в цю суботу о 15:00 відбудеться розмова про майбутнє з Катею Бучацькою та Борисом Філоненком. Наприкінці серпня в Карпатських горах відбулась резиденція організована Асортиментною кімнатою. Курували програму Катя Бучацька та Борис Філоненко, а в якості учасни_ць долучились десять художників та художниць.“У ситуації, коли воєнна оптика маркує наші тіла і середовища нашого існування, скепсис щодо майбутнього трансформується у стани перманентних підтримувальних дій та підготовки до завтра. Контрнаступ може відбутися і в історії ідей про майбутнє.” - пише про резиденцію Борис Філоненко, пропонуючи майбутнім учасни_цям спільно порозмислити про ці ідеї. На зустрічі у Дніпрі ми поговоримо про майбутнє через призму резиденції, яка відбулась, та тих мистецьких напрацювань, що мали в ній місце.

...
23 листопада 2022
Лекція Дмитра Чепурного "Мистецтво сходу України. Практики самоорганізації 2010–2021"

25 листопада о 18:00 в стінах галереї Артсвіт пройде лекція Дмитра Чепурного "Мистецтво сходу України. Практики самоорганізації 2010–2021". На лекції ми поговоримо про роботи українських та міжнародних художників, що працювали у регіоні та/або роботи яких тематично пов'язані з регіоном. Прослідкуємо як будь-які старі категорії перестають працювати, а репрезентації регіону у мистецтві змінюються із переходом від гібридної війни у регіоні до загарбницької війни на знищення України. Всупереч смертоносній російській агресії, мистецькі проєкти реалізовані у період 2014–2021 років є свідченням розквіту культурного життя Донецької та Луганської областей, що не були окуповані Росією до початку повномасштабного вторгнення 2022 року.

...