Освітня програма для підлітків "Мистецтво в мені" набирає нову групу
07/11/2022

Освітня програма для підлітків "Мистецтво в мені" набирає нову групу

Освітня програма для підлітків "Мистецтво в мені" набирає нову групу!

Ми продовжуємо нашу освітню програму для підлітків з 13 до 15 років, заняття проходитимуть щочетверга о 16:30.

Зверніть увагу! Для участі потрібно реєструватися на кожне заняття. Щотижня ми будемо публікувати нову форму для реєстрації на найближче заняття, слідкуйте за оновленнями. Запрошуємо долучитися всіх охочих! Наша мета – допомогти підліткам знайти своє місце у творчому світі та справу, якою хотіли б займатися.

Реєстрацію на перше заняття - https://forms.gle/rfqdwDJEqFtV6oD27

Авторки і викладачки програми: Алевтина Ковтун та Альона Самофалова.

Заняття проходять за адресою Крутогірний узвіз, 21а, Галерея Артсвіт.

Розповімо трохи про вже пройдених шлях в рамках програми "Мистецтво в мені":

За ці декілька місяців молоді художники та художниці мали змогу зануритися в світ сучасного мистецтва крізь призму власної індивідуальності. Заняття відбувалися в форматі дискусійно-дослідницького клубу, де наші викладачки за допомогою діалогу та художньої практики, ігр допомагали підліткам розібратися з тим, чим є мистецтво сьогодення. За цей час ми встигли провести аж 8 щотижневих занять, темами котрих були осмислення того, як можна знайти мистецтво всередині себе, як мистецтво реагує на війну, як воно працює, як себе в ньому реалізувати, майстер-клас від українського митця та багато іншого.

Викладачки відчули, що підліткам зараз просто необхідно виговорюватись та висловлюватись. Ця потреба говорити, слухати та бути почутим є найголовнішою цінністю для нас. Нам було приємно почути, що головним побажанням щодо курсу було - зробити заняття довшими, бо всім дуже сподобалось та хочеться ще!

Ми дякуємо всім, хто долучився до нас в першій групі набору та раді повідомити про набір підлітків до наступної. Чекаємо вас на новому етапі "Артсвіт дітям. Мистецтво в мені"!

Програма реалізується за підтримки Швейцарії за ініціативою проєкту “Психічне здоровʼя для України”

Інші новини

20 січня 2023
Відео-екскурсія виставкою "Мені наснились звірі"

Всі ті, хто не зміг бути присутнім на виставці "Мені наснились звірі" у Любліні, тепер зможуть краще ознайомитися з представленими роботами завдяки кураторській відео-екскурсії від Катерини Яковленко та Галини Глеби.

...
30 грудня 2022
2022 Підсумки

Завершується 2022 рік, і настав час підбивати підсумки. Дійсно, рік був дуже важким. Разом з тим - повним нових відкриттів. Він скасував усі плани. Проте, сформував нові.

...