Open call. Як писати про культуру аби не було соромно
11/11/2018

Open call. Як писати про культуру аби не було соромно

Увага, Open call!

Для всіх, хто вчиться на факультеті журналістики та мріє писати про мистецтво і культуру незабаром в Артсвіт стартує медіа-вокршоп “Як писати про культуру, аби не було соромно”. Тож, якщо ви бажаєте не лише поглибити знання про мистецтво, а й стати тими, хто розповідає про нього людям, - не пропустіть!

Медіа-воркшоп створено для того, аби актуалізувати тему культури як цікаву та актуальну для студентів-журналістів. Воркшоп допоможе не лише набрати базу знань про те, як писати про культуру та мистецтво, а й стане базою для тренування цих навичок. 

До участі у воркшопі запрошуємо студентів 2-4 курсів факультетів журналістики та суміжних дисциплін. Відбір учасників воркшопу відбудеться на конкурсній основі, відправити заявку необхідно за посиланням http://bit.ly/2JxI9gp. Дедлайн подачі заявок 11 листопада (включно). Результати будуть відомі 15 листопада.

День 1. Знайомство. Презентація основних платформ та ресурсів, що займаються темою культури.

День 2. Розмова “Як написати текст про культуру?” та “Чому локальна історія має значення”. Скайп-розмови з критиками та редакторами видань Bird in Flight та Korydor.

День 3. Українська мистецька критика 1990-х. Розбір текстів.

День 4. Прес-конференція. (Прес-конференція на прикладі виставки буде створена спеціально як модель задля розуміння того, як правильно питати організаторів, про що, яким чином формулювати питання та ін.)

День 5. Випуск. Розбір авторських текстів.

Кількість людей у групі: до 10

Кількість днів: 5 днів по 3 години

Лекторка: Катерина Яковленко, співробітниця Дослідницької платформи PinchukArtCentre. Завершила навчання у аспірантурі за фахом “Історія та теорія журналістики” на кафедрі нових медій Львівського національного університету ім. Івана Франка. Дописує у видання Bird in Flight, Лівий берег, open democracy та ін. Писала тексти у видання Українська правда, Vogue та Korydor.

Участь безкоштовна.

* Учасники з інших міст самі покривають витрати на транспорт та проживання.

 

Інші новини

24 травня 2023
Наступної суботи обговорюємо явище штучного інтелекту в світі мистецтва — нова Розмова в галереї в межах інтерактивного проєкту "Виставка, яку хочу побачити"!

Ця тема, на нашу думку, варта окремого обговорення і є співзвучною з нещодавно представленим публіці інтерактивним проєктом “Виставка, яку хочу побачити”. Після дискусії ми також запрошуємо вас спробувати згенерувати власну “уявну” виставку за допомогою штучного інтелекту — так би мовити, познайомитися з ним на практиці.

...
17 травня 2023
Пропонуємо вам поділитися проєктом, що вас дуже вразив — приходьте цієї суботи на нову розмову в галереї!

Припускаємо, що у кожного/-ої з вас є щось таке, що дуже вразило: виставка чи інсталяція, якийсь проєкт, перформанс, лекція або це був інтенсив, а може й ціла резиденція. Те “щось” не обов’язково має вам подобатись, можливо навпаки побачене вас сильно обурило — тобто викликало потужну реакцію. Про це ми й пропонуємо поговорити вже цієї суботи — на розмовах в галереї!

...