OPEN CALL »Crossing«
28/06/2020

OPEN CALL »Crossing«

Галерея Артсвіт і Verein PAErsche Aktions-Labor e.V. запрошують українських та німецьких перформансистів віком до 35 років до участі у проєкті »Перехід«.

»Перехід« - це двотижнева онлайн-резиденція та обмін між молодими німецькими та українськими артистами. Проєкт відбуватиметься з 13 по 26 липня 2020 року.

Під час двотижневої онлайн-резиденції артисти та артистки, які візьмуть участь у проєкті, будуть залучені у мистецький обмін, виступаючи одночасно як приймаюча сторона та як гості. Через перформанси реальний простір, методи та питання будуть відкриті та поширені у простір віртуальний. 

У цьому процесі перформанси створюють як підґрунтя для суб'єктивної локалізації, так і для вивчення та обміну відмінностей, культурних просторів та практик.

 Дедлайн: 28 червня 2020 року

Дати: 13–26 липня 2020 року

Локація: онлайн

Кожен і кожна учасник і учасниця отримають винагороду та примірники каталогу проєкту.

 

Заявка повинна включати:

– коротку біографію (максимум 250 слів)

– мистецьке висловлювання (максимум 250 слів)

– 2 зображення ваших робіт, що містять заголовки та рік

– посилання на вебсайт/блог, якщо це можливо.

Створіть файл PDF і назвіть його: Crossing_OpenCall_YourName

PDF-файл не повинен перевищувати 3 Мб.

Заявку потрібно надіслати на адресу: artsvit.ngo@gmail.com.

За додатковою інформацією та питаннями звертайтесь: artsvit.ngo@gmail.com.

»Перехід/Crossing« реалізується галереєю Артсвіт та Verein PAErsche Aktions - Labor e.V. за підтримки за підтримки партнерської програми »Культура для змін« Українського культурного фонду та програми »MEET UP! Німецько-українські зустрічі молоді« Фонду »Пам‘ять, відповідальність та майбутнє« (EVZ). Автор несе відповідальність за зміст.

 

Einsendeschluss: 28. Juni 2020

Termine: 13. bis 26. Juli 2020

Standort: online

Die Galerie Artsvit und der Verein PAErsche Aktions-Labor e.V. laden ukrainische und deutsche Künstler*innen bis einschließlich 35 Jahre ein, sich für die Teilnahme an »Crossing« zu bewerben.

»Crossing« ist eine zweiwöchige Online-Residenz und ein Austausch zwischen jungen deutschen und ukrainischen Performance-Künstler*innen. Das Projekt findet vom 13. bis 26. Juli 2020 statt.

Während der zweiwöchigen Online-Residenz werden die teilnehmenden Performance - Künstler*innen als Einladende und gleichzeitig als Eingeladene in einen künstlerischen Austausch miteinander treten. Durch Performances werden Räume, Methoden und Fragen erschlossen und im virtuellen Raum miteinander geteilt.  

Die Performances bilden dabei die Grundlage für die subjektive Verortung sowie für die Erforschung und den Austausch von Unterschieden und kulturellen Räumen und Praktiken.

Die Teilnahme wird mit einer Aufwandsentschädigung entlohnt und alle Teilnehmer*innen erhalten Exemplare der späteren Veröffentlichung des Projekts.

Der Antrag muss enthalten:

– Kurzbiographie (maximal 250 Wörter)

– künstlerisches Statement (max. 250 Wörter)

– 2 Abbildungen deiner Werke, mit Titel und Jahr

– Link zu Website/Blog, falls vorhanden.

PDF-Datei erstellen und benennen: Crossing _OpenCall_DeinName

Die PDF-Datei sollte 3 MB nicht überschreiten.

Die Bewerbung sollte geschickt werden an: artsvit.ngo@gmail.com

Für weitere Informationen und Fragen wenden Sie sich bitte an artsvit.ngo@gmail.com

Crossing wird durchgeführt in Zusammenarbeit und mit Unterstützung von: Artsvit Gallery und Verein PAErsche Aktions-Labor e.V.

Das deutsch-ukrainische Projekt wird durch das gemeinsame Förderprogramm »Culture for Change« der ukrainischen Kulturstiftung und das Programm »MEET UP! Deutsch-ukrainische Jugendbegegnungen« der Stiftung »Erinnerung, Verantwortung und Zukunft« (EVZ) unterstützt. Die Verantwortung für den Inhalt liegt bei den Autor*innen.

 

 

Інші новини

12 липня 2020
Open Call для кураторів: Програма резиденцій галереї Артсвіт

II Програма резиденцій галереї Артсвіт - це цикл освітньо-практичних заходів для кураторів та митців. Проєкт реалізується за підтримки УКФ. Формат передбачає групові резиденції із наставництвом кураторів з різних медіа: кураторство і візуальне мистецтво та паралельна публічна програма, яка складається з artist talks, лекції, кураторських екскурсій та двох виставок. 

Кураторська резиденція відбуватиметься у два етапи. Перший етап складатиметься із теоретичних і практичних занять, структурованих у чотири модулі. Вони проходитимуть онлайн у понеділок та четвер  впродовж двох тижнів: 16, 20, 23, 27 липня. Кожен модуль передбачає обговорення теоретичних текстів про кураторство та історію виставок, а також практичні завдання. Впродовж першого етапу резиденції учасники працюватимуть над розробкою спільної виставки. Ми чекаємо на вмотивованих кураторів, художників, які мріють стати кураторами, співробітників музеїв та галерей. Бажано мати попередній досвід роботи у мистецькій сфері.

...
07 липня 2020
«Курс мистецтва» Метод Фонду відкриває набір на програму 2020 року «Позиції художника/-ці»

Програма має міждисциплінарний перформативний характер, фокусується на теорії та практиці із наголосом на критичні й дослідницькі підходи. Основний фокус – розгляд позицій художника/-ці в історичних, культурних, інституційних контекстах країн Центрально-Східної Європи повоєнних часів.

...