ЄрміловЦентр. Онлайн виставка “Кольорові скельця: життя посеред інших”
18/02/2022

ЄрміловЦентр. Онлайн виставка “Кольорові скельця: життя посеред інших”

ЄрміловЦентр запустив онлайн-виставку “Кольорові скельця: життя посеред інших” - https://www.lifeamongothers.in.ua/ 

Сучасні культури — це різнобарвні скельця, що створюють неповторні досвіди життя. Як співіснують ці оптики? Як у діалозі з Іншими стикаються світогляди, виникають та розв’язуються конфлікти?

До проєкту про багатокультурність в Україні увійшли роботи молодих українських художників, у яких проговорюються буденні, ліричні та провокативні теми. Все те, що зазвичай лишається поза стрічкою новин, але пульсує ритмом сьогодення.

Учасники виставки: Арт-збіговисько “Заногтиця” (Святослав Плеханов, Віталія Щелканова), Марія Вишедська, Каміла Давлятшина, Андрій Достлєв, Ола Єрємєєва, Ольга Крикун, Еліза Мамардашвілі, Марго Саркісова, Катерина Сірік, Оля Федорова, Антон Шебетко, Марина Штанько, Вероніка Шустер, Сергій Якименко

Кураторки: Олександра Кутенко, Світлана Кошелєва.

Координаторка: Наталія Іванова.

Виставку створено в рамках проєкту “Культурна мозаїка міста”, ЄрміловЦентром разом з Канадським інститутом українських студій та Харківським національним університетом імені В. Н. Каразіна.

Інші новини

27 квітня 2022
Оновлення програми "Артсвіт дітям"
Проаналізувавши той досвід, що ми отримали за декілька тижнів програми "Артсвіт дітям", ми зрозуміли, що він потребує певних змін. Тому ми розпланували розклад так, щоб зробити відвідування наших творчих занять ще зручнішим для дітей та батьків.
Тепер наші мистецькі майстерні будуть довшими й кожен день стане тематичним. Тож якщо ваша дитина захоче піти, наприклад, на малювання, то у вас є декілька опцій на вибір, або 12:00 - 14:00, або 14:00 - 16:00, або все разом. Ви можете обрати зручний для вас день та час.
...
21 квітня 2022
Майстер-клас з хіп-хопу
Ми вирішили, що забагато танців не буває! Тож разом зі студією Dance Republic будемо проводити майстер-класи з хіп-хопу щовихідних.
Запрошуємо вас з дітьми цієї суботи, 23 квітня о 15:00.
...