ЄрміловЦентр. Онлайн виставка “Кольорові скельця: життя посеред інших”
18/02/2022

ЄрміловЦентр. Онлайн виставка “Кольорові скельця: життя посеред інших”

ЄрміловЦентр запустив онлайн-виставку “Кольорові скельця: життя посеред інших” - https://www.lifeamongothers.in.ua/ 

Сучасні культури — це різнобарвні скельця, що створюють неповторні досвіди життя. Як співіснують ці оптики? Як у діалозі з Іншими стикаються світогляди, виникають та розв’язуються конфлікти?

До проєкту про багатокультурність в Україні увійшли роботи молодих українських художників, у яких проговорюються буденні, ліричні та провокативні теми. Все те, що зазвичай лишається поза стрічкою новин, але пульсує ритмом сьогодення.

Учасники виставки: Арт-збіговисько “Заногтиця” (Святослав Плеханов, Віталія Щелканова), Марія Вишедська, Каміла Давлятшина, Андрій Достлєв, Ола Єрємєєва, Ольга Крикун, Еліза Мамардашвілі, Марго Саркісова, Катерина Сірік, Оля Федорова, Антон Шебетко, Марина Штанько, Вероніка Шустер, Сергій Якименко

Кураторки: Олександра Кутенко, Світлана Кошелєва.

Координаторка: Наталія Іванова.

Виставку створено в рамках проєкту “Культурна мозаїка міста”, ЄрміловЦентром разом з Канадським інститутом українських студій та Харківським національним університетом імені В. Н. Каразіна.

Інші новини

17 червня 2022
Покази українського кіно в Артсвіт

Галерея Артсвіт та Культура Медіальна запускають покази українського кіно. Протягом червня та липня в Артсвіт можна буде подивитися фільми, що вже стали класикою, та нові стрічки українських режисерів.

До добірки увійшли ігрові, документальні та короткометражні стрічки, класика українського кінематографа, фільми 1990-х та 2000-х. Влаштовуючи ці кінопокази, ми прагнемо більше говорити про нашу культуру й історію боротьби проти російського колоніалізму, а також актуалізувати імена та доробок українських режисерів.

...
15 червня 2022
Buy Art to Support Ukraine. Допомога медикам
Навесні ми спільно з Центром сучасної культури у Дніпрі запустили ініціативу Buy Art to Support Ukraine — благодійний розпродаж графіки українських митців та мисткинь 20 століття. На кошти, отримані від продажу художніх робіт, нам вдалося придбати машину швидкої допомоги та привезти її з Німеччини до Дніпра. Вчора автівка відправилася на службу до медиків. Дякуємо всім, хто вже встиг долучитися до ініціативи. Ви зробили важливий внесок у порятунок наших військових, бо зараз саме до Дніпра везуть більшість поранених з передової, а медики потребують все більше обладнання та машин.
...