ЄрміловЦентр. Онлайн виставка “Кольорові скельця: життя посеред інших”
18/02/2022

ЄрміловЦентр. Онлайн виставка “Кольорові скельця: життя посеред інших”

ЄрміловЦентр запустив онлайн-виставку “Кольорові скельця: життя посеред інших” - https://www.lifeamongothers.in.ua/ 

Сучасні культури — це різнобарвні скельця, що створюють неповторні досвіди життя. Як співіснують ці оптики? Як у діалозі з Іншими стикаються світогляди, виникають та розв’язуються конфлікти?

До проєкту про багатокультурність в Україні увійшли роботи молодих українських художників, у яких проговорюються буденні, ліричні та провокативні теми. Все те, що зазвичай лишається поза стрічкою новин, але пульсує ритмом сьогодення.

Учасники виставки: Арт-збіговисько “Заногтиця” (Святослав Плеханов, Віталія Щелканова), Марія Вишедська, Каміла Давлятшина, Андрій Достлєв, Ола Єрємєєва, Ольга Крикун, Еліза Мамардашвілі, Марго Саркісова, Катерина Сірік, Оля Федорова, Антон Шебетко, Марина Штанько, Вероніка Шустер, Сергій Якименко

Кураторки: Олександра Кутенко, Світлана Кошелєва.

Координаторка: Наталія Іванова.

Виставку створено в рамках проєкту “Культурна мозаїка міста”, ЄрміловЦентром разом з Канадським інститутом українських студій та Харківським національним університетом імені В. Н. Каразіна.

Інші новини

20 січня 2023
Відео-екскурсія виставкою "Мені наснились звірі"

Всі ті, хто не зміг бути присутнім на виставці "Мені наснились звірі" у Любліні, тепер зможуть краще ознайомитися з представленими роботами завдяки кураторській відео-екскурсії від Катерини Яковленко та Галини Глеби.

...
30 грудня 2022
2022 Підсумки

Завершується 2022 рік, і настав час підбивати підсумки. Дійсно, рік був дуже важким. Разом з тим - повним нових відкриттів. Він скасував усі плани. Проте, сформував нові.

...