Онлайн лекція Катерини Яковленко “На весь світ: як українські мистецькі інституції побороли онлайн”
18/02/2021

Онлайн лекція Катерини Яковленко “На весь світ: як українські мистецькі інституції побороли онлайн”

Запрошуємо всіх охочих на онлайн лекцію Катерини Яковленко “На весь світ: як українські мистецькі інституції побороли онлайн”!

Минулий рік став викликом для всіх інституцій, і заклади культури не стали виключенням. Зіштовхнувшись з пандемією суспільства втратили можливість проведення масових заходів та звернулись до онлайн-формату. Соціальні мережі та онлайн-платформи запропонували нові можливості, але чи задовольнило це глядача? 

У лекції Катерина Яковленко розповість про те, чи став онлайн-формат другом для культурних інституцій? Які можливості відкрились для них та що зробити було неможливо?

Лекція відбудеться 18 лютого. Початок о 19:00. Трансляція лекції відбудеться на сторінці галереї Артсвіт у мережі Facebook. 

Більше подробиць щодо лекції шукайте на сторінці події На весь світ: як українські мистецькі інституції побороли онлайн.

Катерина Яковленко, кураторка публічних програм та співробітниця Дослідницької платформи PinchukArtCentre. Закінчила магістерську програму з журналістики Донецького націонаольного університету. Степендіатка програми Carnegie Fellowship у Нью-Йоркському університеті (2015), була запрошеною дослідницею IWM (Віддень, 2017), гостьовою співредакторкою журналу Obieg (Варшава, 2019) Дописує у видання Your Art, Bird in Flight, Лівий берег. Є упорядницею та авторкою книжок "Чому в українському мистецтві є великі художниці", "Кураторський посібник", "Гендерні дослідження Донбаських студій".  Авторка подкасту про сучасне мистецтво “Забула запитати”.

 

Інші новини

05 серпня 2022
Історії війни. Дар'я Кольцова

Сьогодні публікуємо другу розповідь з серії історій про художників/-иць та їх роботи, що беруть участь в діючій виставці "Як у кіно...". Цей текст Дар'ї Кольцової ви могли бачити на самій виставці біля її роботи. Ми його наводимо ще раз, задля його документації у відкритому онлайн просторі.

...
03 серпня 2022
Історії війни. Тереза Барабаш

Від сьогодні й надалі ми будемо публікувати особисті історії війни художників/-иць, що взяли участь в нашій виставці "Як у кіно...". В них вони поділяться досвідом пережитого та детальніше розкажуть про свою роботу на виставці. Почнемо з історії Терези Барабаш.

"А білий світ - без кольору і звуку,
Ні форми, ні ваги, ані смаку"

Василь Стус

...