Онлайн лекція Катерини Яковленко “На весь світ: як українські мистецькі інституції побороли онлайн”
18/02/2021

Онлайн лекція Катерини Яковленко “На весь світ: як українські мистецькі інституції побороли онлайн”

Запрошуємо всіх охочих на онлайн лекцію Катерини Яковленко “На весь світ: як українські мистецькі інституції побороли онлайн”!

Минулий рік став викликом для всіх інституцій, і заклади культури не стали виключенням. Зіштовхнувшись з пандемією суспільства втратили можливість проведення масових заходів та звернулись до онлайн-формату. Соціальні мережі та онлайн-платформи запропонували нові можливості, але чи задовольнило це глядача? 

У лекції Катерина Яковленко розповість про те, чи став онлайн-формат другом для культурних інституцій? Які можливості відкрились для них та що зробити було неможливо?

Лекція відбудеться 18 лютого. Початок о 19:00. Трансляція лекції відбудеться на сторінці галереї Артсвіт у мережі Facebook. 

Більше подробиць щодо лекції шукайте на сторінці події На весь світ: як українські мистецькі інституції побороли онлайн.

Катерина Яковленко, кураторка публічних програм та співробітниця Дослідницької платформи PinchukArtCentre. Закінчила магістерську програму з журналістики Донецького націонаольного університету. Степендіатка програми Carnegie Fellowship у Нью-Йоркському університеті (2015), була запрошеною дослідницею IWM (Віддень, 2017), гостьовою співредакторкою журналу Obieg (Варшава, 2019) Дописує у видання Your Art, Bird in Flight, Лівий берег. Є упорядницею та авторкою книжок "Чому в українському мистецтві є великі художниці", "Кураторський посібник", "Гендерні дослідження Донбаських студій".  Авторка подкасту про сучасне мистецтво “Забула запитати”.

 

Інші новини

10 березня 2021
Жінки-художниці України: новий ракурс

Лекція мистецтвознавиці Олени Годенко-Наконечної «Жінки-художниці України: новий ракурс» презентує окремі постаті провідних українських мисткинь ХХ ст. та сучасності з позиції  гендерного виміру.  Це спроба зламати стереотипи сприйняття "жіночого мистецтва" і подивитись на жінку в українській образотворчості і як на суб'єкт, і як на об'єкт мистецтва. 

...
26 лютого 2021
Гривні альтернативної України. Перформанс Давида Чичкана

Давид Чичкан пропонує відвідувачам принести купюри номіналом 20 або 200 гривень, які він власноруч доповнить цитатами Лесі Українки або Івана Франка, зміст котрих стосується соціально-економічного устрою. Перформанс продовжуватиметься допоки розписані художником купюри перебуватимуть в обігу, виконуючи окрім економічної також просвітницьку функцію.

...