Онлайн лекція Катерини Яковленко “На весь світ: як українські мистецькі інституції побороли онлайн”
18/02/2021

Онлайн лекція Катерини Яковленко “На весь світ: як українські мистецькі інституції побороли онлайн”

Запрошуємо всіх охочих на онлайн лекцію Катерини Яковленко “На весь світ: як українські мистецькі інституції побороли онлайн”!

Минулий рік став викликом для всіх інституцій, і заклади культури не стали виключенням. Зіштовхнувшись з пандемією суспільства втратили можливість проведення масових заходів та звернулись до онлайн-формату. Соціальні мережі та онлайн-платформи запропонували нові можливості, але чи задовольнило це глядача? 

У лекції Катерина Яковленко розповість про те, чи став онлайн-формат другом для культурних інституцій? Які можливості відкрились для них та що зробити було неможливо?

Лекція відбудеться 18 лютого. Початок о 19:00. Трансляція лекції відбудеться на сторінці галереї Артсвіт у мережі Facebook. 

Більше подробиць щодо лекції шукайте на сторінці події На весь світ: як українські мистецькі інституції побороли онлайн.

Катерина Яковленко, кураторка публічних програм та співробітниця Дослідницької платформи PinchukArtCentre. Закінчила магістерську програму з журналістики Донецького націонаольного університету. Степендіатка програми Carnegie Fellowship у Нью-Йоркському університеті (2015), була запрошеною дослідницею IWM (Віддень, 2017), гостьовою співредакторкою журналу Obieg (Варшава, 2019) Дописує у видання Your Art, Bird in Flight, Лівий берег. Є упорядницею та авторкою книжок "Чому в українському мистецтві є великі художниці", "Кураторський посібник", "Гендерні дослідження Донбаських студій".  Авторка подкасту про сучасне мистецтво “Забула запитати”.

 

Інші новини

18 вересня 2021
«ЧИТАНКА», кураторський проєкт Уляни Биченкової і Анни Щербини

Проєкт «Читанка» ініціює читанку-прогулянку і пікнік-обговорення у трьох міських локаціях: Палац студентів ДНУ (Палац Потьомкіна) –– ресторан «Маяк» –– Монастирський острів. Прогулянку побудовано навколо тексту Ірини Арістархової «Феміністський об’єкт», у якому дослідниця ставить питання: «Яким може бути новий тип мислення про об’єкти та турботу про них?»

...
11 вересня 2021
Кураторські практики: резидентки про свою виставку «Я під'їжджала до мiста, якого ще не знала»

Виставка «Я під'їжджала до мiста, якого ще не знала» виходить за межі білого куба в міський простір, щоб активно залучити мешканців і мешканок міста в процес вибудовування відносин з відчуженим міським простором. Кураторки виставки розкажуть про процес підготовки до виставки, кураторську концепцію та специфіку виходу за межі території мистецтва.

Вони також поговорять про неконвенціональні кураторські стратегії: як працювати з нематеріальним мистецтвом, курувати події та перформативні жести? Яким чином мова мистецтва може бути такою, що об'єднує атомізоване суспільство для усвідомлення і вирішення соціальних й політичних проблем? Як змінюється роль куратора і художника, коли вони працюють поза музейним простором?

...