Онлайн лекція Катерини Яковленко “На весь світ: як українські мистецькі інституції побороли онлайн”
18/02/2021

Онлайн лекція Катерини Яковленко “На весь світ: як українські мистецькі інституції побороли онлайн”

Запрошуємо всіх охочих на онлайн лекцію Катерини Яковленко “На весь світ: як українські мистецькі інституції побороли онлайн”!

Минулий рік став викликом для всіх інституцій, і заклади культури не стали виключенням. Зіштовхнувшись з пандемією суспільства втратили можливість проведення масових заходів та звернулись до онлайн-формату. Соціальні мережі та онлайн-платформи запропонували нові можливості, але чи задовольнило це глядача? 

У лекції Катерина Яковленко розповість про те, чи став онлайн-формат другом для культурних інституцій? Які можливості відкрились для них та що зробити було неможливо?

Лекція відбудеться 18 лютого. Початок о 19:00. Трансляція лекції відбудеться на сторінці галереї Артсвіт у мережі Facebook. 

Більше подробиць щодо лекції шукайте на сторінці події На весь світ: як українські мистецькі інституції побороли онлайн.

Катерина Яковленко, кураторка публічних програм та співробітниця Дослідницької платформи PinchukArtCentre. Закінчила магістерську програму з журналістики Донецького націонаольного університету. Степендіатка програми Carnegie Fellowship у Нью-Йоркському університеті (2015), була запрошеною дослідницею IWM (Віддень, 2017), гостьовою співредакторкою журналу Obieg (Варшава, 2019) Дописує у видання Your Art, Bird in Flight, Лівий берег. Є упорядницею та авторкою книжок "Чому в українському мистецтві є великі художниці", "Кураторський посібник", "Гендерні дослідження Донбаських студій".  Авторка подкасту про сучасне мистецтво “Забула запитати”.

 

Інші новини

20 червня 2021
SECONDARY ARCHIVE. OPEN CALL ДЛЯ МОЛОДИХ ЖІНОК–ХУДОЖНИЦЬ З УКРАЇНИ ТА БІЛОРУСІ

Katarzyna Kozyra Foundation (Варшава, Польща) у партнерстві з галереєю Артсвіт (Дніпро, Україна) та Ґете Інститутом (Мінськ, Білорусь) запрошує молодих жінок-художниць* взяти участь у Відкритому конкурсі для проєкту Secondary Archive – інтернет-платформи для артисток з Центральної та Східної Європи. Метою проєкту є популяризація, відкриття та актуалізація жінок-художниць, а також найважливіших явищ сучасного мистецтва з жіночого ракурсу. 

...
12 червня 2021
ARTIST TALK: ЛАДА НАКОНЕЧНА

Роботи Лади Наконечної, що часто реалізуються у формі інсталяцій з використанням малюнку, фотографії, тексту, звертають увагу на принципи пізнання і виявляють усталені та маніпулятивні аспекти візуальних та словесних структур. 

На artist talk пропонуємо поговорити про творчість мисткині, її проєкти, зокрема, про виставку в галереї Артсвіт. Подія відбудеться 12 червня. Початок о 16:00.

...