Онлайн лекція Катерини Яковленко “На весь світ: як українські мистецькі інституції побороли онлайн”
18/02/2021

Онлайн лекція Катерини Яковленко “На весь світ: як українські мистецькі інституції побороли онлайн”

Запрошуємо всіх охочих на онлайн лекцію Катерини Яковленко “На весь світ: як українські мистецькі інституції побороли онлайн”!

Минулий рік став викликом для всіх інституцій, і заклади культури не стали виключенням. Зіштовхнувшись з пандемією суспільства втратили можливість проведення масових заходів та звернулись до онлайн-формату. Соціальні мережі та онлайн-платформи запропонували нові можливості, але чи задовольнило це глядача? 

У лекції Катерина Яковленко розповість про те, чи став онлайн-формат другом для культурних інституцій? Які можливості відкрились для них та що зробити було неможливо?

Лекція відбудеться 18 лютого. Початок о 19:00. Трансляція лекції відбудеться на сторінці галереї Артсвіт у мережі Facebook. 

Більше подробиць щодо лекції шукайте на сторінці події На весь світ: як українські мистецькі інституції побороли онлайн.

Катерина Яковленко, кураторка публічних програм та співробітниця Дослідницької платформи PinchukArtCentre. Закінчила магістерську програму з журналістики Донецького націонаольного університету. Степендіатка програми Carnegie Fellowship у Нью-Йоркському університеті (2015), була запрошеною дослідницею IWM (Віддень, 2017), гостьовою співредакторкою журналу Obieg (Варшава, 2019) Дописує у видання Your Art, Bird in Flight, Лівий берег. Є упорядницею та авторкою книжок "Чому в українському мистецтві є великі художниці", "Кураторський посібник", "Гендерні дослідження Донбаських студій".  Авторка подкасту про сучасне мистецтво “Забула запитати”.

 

Інші новини

13 травня 2021
Галерея Артсвіт стала партнером Secondary Archive - важливої ініціативи для українських мисткинь.

Архів містить перевірену та систематизовану інформацію про художниць різних поколінь: від повоєнного й до сьогоднішнього дня. Представлена інформація та матеріали дослідження будуть корисні і для професійної спільноти, і для широкого загалу.

...
10 березня 2021
Жінки-художниці України: новий ракурс

Лекція мистецтвознавиці Олени Годенко-Наконечної «Жінки-художниці України: новий ракурс» презентує окремі постаті провідних українських мисткинь ХХ ст. та сучасності з позиції  гендерного виміру.  Це спроба зламати стереотипи сприйняття "жіночого мистецтва" і подивитись на жінку в українській образотворчості і як на суб'єкт, і як на об'єкт мистецтва. 

...