Нові гранти та програми House of Europe. Презентація та Q&A
18/03/2020

Нові гранти та програми House of Europe. Презентація та Q&A

18 березня о 19:00 в галереї Артсвіт відбудеться презентація "Нові гранти та програми House of Europe". 

Програмні менеджери Ілона Демченко та Юрій Кірушок розкажуть про нові гранти та програми House of Europe, які відкриються у березні. Гранти міжнародної співпраці та програми мобільності, які цього разу будуть аж у шести секторах: культура, освіта, робота з молоддю, медіа, соціальне підприємництво та медицина. 

Вхід вільний за умови реєстрації за посиланням http://bit.ly/32MnZbU.

Інші новини

04 липня 2020
ЦЕ НЕ МУЗЕЙ — ЦЕ ЗАВОД

Виставка «Це не музей — це завод» досліджує феном народного музею, способи репрезентації історії у музейному просторі, злами та точки неспівпадіння, що в ній проявляються, і як би могли виглядати певні епізоди з представленої історії поза встановленої ідеологічної рамки. Говорячи про музей, художники пререносять свої роздуми та спостереження в простір галереї — місце з іншим режимом «споглядання» та взаємодії. У цьому контексті музей — не просто об‘єкт дослідження, а співрозмовник, що має свої переконання і позиції, які варто прийняти та брати до уваги.

...
28 червня 2020
OPEN CALL »Crossing«

Галерея Артсвіт і Verein PAErsche Aktions-Labor e.V. запрошують українських та німецьких перформансистів віком до 35 років до участі у проєкті »Перехід«.

»Перехід« - це двотижнева онлайн-резиденція та обмін між молодими німецькими та українськими артистами. Проєкт відбуватиметься з 13 по 26 липня 2020 року. Подати заявку можна 28 червня. 

 

...