Незабаром в галереї Артсвіт стартує інтерактивний проєкт “Виставка, яку хочу побачити”
11/05/2023

Незабаром в галереї Артсвіт стартує інтерактивний проєкт “Виставка, яку хочу побачити”

19 травня о 19:00 в стінах галереї Артсвіт відбудеться відкриття інтерактивного проєкту “Виставка, яку хочу побачити”. Він триватиме до 10 червня 2023 року.

Запрошуємо вас долучитися до виставки, де кожен/кожна може стати автором/-кою — втілити своє бачення експозиції. Ми пропонуємо уявити те, на що саме ви воліли би подивитися в галерейному просторі.

Цей проєкт є своєрідною реакцією на відчуття гострої потреби людей у просторі, де вони можуть поринути у власні думки та почуття, осмислити і усвідомити їх. Що ви відчуваєте, чим переймаєтесь, які емоції вирують всередині вас? Завдяки мистецтву, яке серед інших функцій має й катарсичну, відвідувачі зможуть пошукати відповіді на ці питання і тим самим відновити душевну рівновагу через практику втечі від реальності вглиб себе.

Змінити звичну точку зору, спробувати подивитися на мистецтво очима автора/-ки, не відмежовуючись від своїх глядацьких потреб та очікувань, а навпаки, сфокусувавшись на них — уявити та зафіксувати бажані візії — саме це пропонує зробити виставка.

Результатом проєкту стане зібрання різних "уявних виставок" в колективне висловлювання, що спирається на внутрішній, особистий, неповторний голос кожного/-ої відвідувача/-ки галереї Артсвіт.

Тож, уявіть виставку, яку хочете побачити.

КОЛИ: 19 травня 2023, о 19:00
ДЕ: галерея Артсвіт, Дніпро, Крутогірний узвіз 21а. Вхід через розсувні двері з боку Успенської площі

ВХІД ВІЛЬНИЙ

Авторка проєкту: Олександра Шовкун
Координатори: Ірина Полікарчук, Станіслав Пивонос
Дизайн: Алла Сорочан

Незабаром в галереї Артсвіт стартує інтерактивний проєкт “Виставка, яку хочу побачити”

Інші новини

08 червня 2023
Наш проєкт "Розмови в галереї" завершився

Минулого тижня завершився наш проєкт "Розмови в галереї". За три місяці, що той тривав, ми провели 12 зустрічей у двох форматах — лекції та дискусії, де підняли чимало важливих тем.

...
07 червня 2023
Запрошуємо на фінісаж інтерактивного проєкту "Виставка, яку хочу побачити"

Протягом трьох тижнів відвідувачі галереї Артсвіт мали можливість відчути себе автором/-кою і створити власну "уявну" виставку в партнерстві зі штучним інтелектом. У результаті такої творчої співпраці з'явилося майже 400 експозицій. Фінальною точкою інтерактивного проєкту "Виставка, яку хочу побачити" стане монтаж візуального зібрання у просторі галереї.

Ми запрошуємо вас долучитися до цієї спільної дії, тим самим підсумувавши роботу всіх учасників/-ць проєкту. Побачити фізично як власні генерації, так і зображення "уявних" виставок інших авторів/-ок. А також подискутувати про те, що з цього вийшло і обмінятися думками.

...