Набір учасників та учасниць на програму з мистецтва “Артсвіт дітям” розпочато!
21/09/2020

Набір учасників та учасниць на програму з мистецтва “Артсвіт дітям” розпочато!

Навколишній світ не завжди був таким, як сьогодні. З кожною епохою люди відкривали щось нове, відмовляючись від застарілого, або переосмислюючи його. Постійні зміни відбуваються і в мистецтві, яке не лише віддзеркалює сучасність, але й часто формує її. Тож вивчаючи історію мистецтва, ми не лише дізнаємося більше  про художників та техніки, а й спостерігаємо за змінами у суспільстві. 

Сучасне мистецтво особливе через різноманітність форм та видів. Проте всі художні акти поєднує прагнення до вираження проблематики взаємовідносин між особистістю та навколишнім світом. В межах цьогорічної програми з мистецтва “Артсвіт дітям” ми пропонуємо подивитись, як сучасне мистецтво відображає соціально значущі теми. 

Разом з викладачками курсу діти будуть вивчати види цифрового мистецтва, розглядати зв’язок між мистецтвом та екологією, працювати з темами інклюзивності та партисипативності, окреслювати особливості ролі жінки в мистецтві та трансформацію її стану від історії до сучасності.

Основні задачі курсу - розвиток комунікації та  нестандартного мислення. Ми не прагнемо навчити дитину малювати, ми хочемо допомогти їй віднайти себе за допомогою мистецтва. Робота з викладачками сприятиме легшому засвоєнню теми заняття, а спілкування з однолітками - вмінню працювати в команді, дослухаючись до інших та проявляти себе. 

Ми запрошуємо найширшу аудиторію: маленьких дніпрян та дніпрянок, дітей ВПО, дітей з інвалідністю, дітей загиблих та учасників АТО і ООС, щоб не лише навчити малечу мистецтву, а й допомогти їм налагодити міжособистісну комунікацію.

На перший цикл із 5 занять ми набираємо 2 групи по 10 осіб у кожній. Взяти участь у програмі можуть діти віком 6-13 років. Перше заняття відбудеться у суботу, 3 жовтня. Участь у всіх заняттях курсу безкоштовна за умови реєстрації.

Зареєструватись можна за посиланнями:

для дітей 6-9 років http://surl.li/fngh 

для дітей 10-13 років http://surl.li/fngi 

Початок занять для дітей віком 6-9 років о 12:30, для дітей 10-13 років - о 14:30.

Під час занять ми будемо дотримуватись рекомендацій ВООЗ та всіх карантинних заходів. Зважаючи на складну епідеміологічну ситуацію, в програмі можливі зміни, про які ми повідомимо заздалегідь

Освітній курс реалізується за підтримки міської програми Культурна столиця.

Зверніть увагу! 

Ми сподіваємось втілити програму в стінах галереї з дотриманням всіх рекомендацій ВООЗ та МОЗ України, проте, якщо епідеміологічна ситуація погіршиться, будемо змушені перейти в онлайн. В такому випадку умовою участі буде доступ у мережу Інтернет з телефону, планшету чи ПК. Це потрібно, оскільки заняття будуть проводитись у ZOOM в форматі відеоконференції. 

Інші новини

10 березня 2021
Жінки-художниці України: новий ракурс

Лекція мистецтвознавиці Олени Годенко-Наконечної «Жінки-художниці України: новий ракурс» презентує окремі постаті провідних українських мисткинь ХХ ст. та сучасності з позиції  гендерного виміру.  Це спроба зламати стереотипи сприйняття "жіночого мистецтва" і подивитись на жінку в українській образотворчості і як на суб'єкт, і як на об'єкт мистецтва. 

...
26 лютого 2021
Гривні альтернативної України. Перформанс Давида Чичкана

Давид Чичкан пропонує відвідувачам принести купюри номіналом 20 або 200 гривень, які він власноруч доповнить цитатами Лесі Українки або Івана Франка, зміст котрих стосується соціально-економічного устрою. Перформанс продовжуватиметься допоки розписані художником купюри перебуватимуть в обігу, виконуючи окрім економічної також просвітницьку функцію.

...