Набір учасників та учасниць на програму з мистецтва “Артсвіт дітям” розпочато!
21/09/2020

Набір учасників та учасниць на програму з мистецтва “Артсвіт дітям” розпочато!

Навколишній світ не завжди був таким, як сьогодні. З кожною епохою люди відкривали щось нове, відмовляючись від застарілого, або переосмислюючи його. Постійні зміни відбуваються і в мистецтві, яке не лише віддзеркалює сучасність, але й часто формує її. Тож вивчаючи історію мистецтва, ми не лише дізнаємося більше  про художників та техніки, а й спостерігаємо за змінами у суспільстві. 

Сучасне мистецтво особливе через різноманітність форм та видів. Проте всі художні акти поєднує прагнення до вираження проблематики взаємовідносин між особистістю та навколишнім світом. В межах цьогорічної програми з мистецтва “Артсвіт дітям” ми пропонуємо подивитись, як сучасне мистецтво відображає соціально значущі теми. 

Разом з викладачками курсу діти будуть вивчати види цифрового мистецтва, розглядати зв’язок між мистецтвом та екологією, працювати з темами інклюзивності та партисипативності, окреслювати особливості ролі жінки в мистецтві та трансформацію її стану від історії до сучасності.

Основні задачі курсу - розвиток комунікації та  нестандартного мислення. Ми не прагнемо навчити дитину малювати, ми хочемо допомогти їй віднайти себе за допомогою мистецтва. Робота з викладачками сприятиме легшому засвоєнню теми заняття, а спілкування з однолітками - вмінню працювати в команді, дослухаючись до інших та проявляти себе. 

Ми запрошуємо найширшу аудиторію: маленьких дніпрян та дніпрянок, дітей ВПО, дітей з інвалідністю, дітей загиблих та учасників АТО і ООС, щоб не лише навчити малечу мистецтву, а й допомогти їм налагодити міжособистісну комунікацію.

На перший цикл із 5 занять ми набираємо 2 групи по 10 осіб у кожній. Взяти участь у програмі можуть діти віком 6-13 років. Перше заняття відбудеться у суботу, 3 жовтня. Участь у всіх заняттях курсу безкоштовна за умови реєстрації.

Зареєструватись можна за посиланнями:

для дітей 6-9 років http://surl.li/fngh 

для дітей 10-13 років http://surl.li/fngi 

Початок занять для дітей віком 6-9 років о 12:30, для дітей 10-13 років - о 14:30.

Під час занять ми будемо дотримуватись рекомендацій ВООЗ та всіх карантинних заходів. Зважаючи на складну епідеміологічну ситуацію, в програмі можливі зміни, про які ми повідомимо заздалегідь

Освітній курс реалізується за підтримки міської програми Культурна столиця.

Зверніть увагу! 

Ми сподіваємось втілити програму в стінах галереї з дотриманням всіх рекомендацій ВООЗ та МОЗ України, проте, якщо епідеміологічна ситуація погіршиться, будемо змушені перейти в онлайн. В такому випадку умовою участі буде доступ у мережу Інтернет з телефону, планшету чи ПК. Це потрібно, оскільки заняття будуть проводитись у ZOOM в форматі відеоконференції. 

Інші новини

17 червня 2022
Покази українського кіно в Артсвіт

Галерея Артсвіт та Культура Медіальна запускають покази українського кіно. Протягом червня та липня в Артсвіт можна буде подивитися фільми, що вже стали класикою, та нові стрічки українських режисерів.

До добірки увійшли ігрові, документальні та короткометражні стрічки, класика українського кінематографа, фільми 1990-х та 2000-х. Влаштовуючи ці кінопокази, ми прагнемо більше говорити про нашу культуру й історію боротьби проти російського колоніалізму, а також актуалізувати імена та доробок українських режисерів.

...
15 червня 2022
Buy Art to Support Ukraine. Допомога медикам
Навесні ми спільно з Центром сучасної культури у Дніпрі запустили ініціативу Buy Art to Support Ukraine — благодійний розпродаж графіки українських митців та мисткинь 20 століття. На кошти, отримані від продажу художніх робіт, нам вдалося придбати машину швидкої допомоги та привезти її з Німеччини до Дніпра. Вчора автівка відправилася на службу до медиків. Дякуємо всім, хто вже встиг долучитися до ініціативи. Ви зробили важливий внесок у порятунок наших військових, бо зараз саме до Дніпра везуть більшість поранених з передової, а медики потребують все більше обладнання та машин.
...