Набір учасників та учасниць на програму з мистецтва “Артсвіт дітям” розпочато!
21/09/2020

Набір учасників та учасниць на програму з мистецтва “Артсвіт дітям” розпочато!

Навколишній світ не завжди був таким, як сьогодні. З кожною епохою люди відкривали щось нове, відмовляючись від застарілого, або переосмислюючи його. Постійні зміни відбуваються і в мистецтві, яке не лише віддзеркалює сучасність, але й часто формує її. Тож вивчаючи історію мистецтва, ми не лише дізнаємося більше  про художників та техніки, а й спостерігаємо за змінами у суспільстві. 

Сучасне мистецтво особливе через різноманітність форм та видів. Проте всі художні акти поєднує прагнення до вираження проблематики взаємовідносин між особистістю та навколишнім світом. В межах цьогорічної програми з мистецтва “Артсвіт дітям” ми пропонуємо подивитись, як сучасне мистецтво відображає соціально значущі теми. 

Разом з викладачками курсу діти будуть вивчати види цифрового мистецтва, розглядати зв’язок між мистецтвом та екологією, працювати з темами інклюзивності та партисипативності, окреслювати особливості ролі жінки в мистецтві та трансформацію її стану від історії до сучасності.

Основні задачі курсу - розвиток комунікації та  нестандартного мислення. Ми не прагнемо навчити дитину малювати, ми хочемо допомогти їй віднайти себе за допомогою мистецтва. Робота з викладачками сприятиме легшому засвоєнню теми заняття, а спілкування з однолітками - вмінню працювати в команді, дослухаючись до інших та проявляти себе. 

Ми запрошуємо найширшу аудиторію: маленьких дніпрян та дніпрянок, дітей ВПО, дітей з інвалідністю, дітей загиблих та учасників АТО і ООС, щоб не лише навчити малечу мистецтву, а й допомогти їм налагодити міжособистісну комунікацію.

На перший цикл із 5 занять ми набираємо 2 групи по 10 осіб у кожній. Взяти участь у програмі можуть діти віком 6-13 років. Перше заняття відбудеться у суботу, 3 жовтня. Участь у всіх заняттях курсу безкоштовна за умови реєстрації.

Зареєструватись можна за посиланнями:

для дітей 6-9 років http://surl.li/fngh 

для дітей 10-13 років http://surl.li/fngi 

Початок занять для дітей віком 6-9 років о 12:30, для дітей 10-13 років - о 14:30.

Під час занять ми будемо дотримуватись рекомендацій ВООЗ та всіх карантинних заходів. Зважаючи на складну епідеміологічну ситуацію, в програмі можливі зміни, про які ми повідомимо заздалегідь

Освітній курс реалізується за підтримки міської програми Культурна столиця.

Зверніть увагу! 

Ми сподіваємось втілити програму в стінах галереї з дотриманням всіх рекомендацій ВООЗ та МОЗ України, проте, якщо епідеміологічна ситуація погіршиться, будемо змушені перейти в онлайн. В такому випадку умовою участі буде доступ у мережу Інтернет з телефону, планшету чи ПК. Це потрібно, оскільки заняття будуть проводитись у ZOOM в форматі відеоконференції. 

Інші новини

27 вересня 2022
Остання кураторська екскурсія виставкою "Як у кіно..."

Цієї суботи 1 жовтня о 15:00 відбудеться остання кураторська екскурсія виставкою "Як у кіно..." від Вікторії Нікітіної. Запрошуємо всіх охочих відвідати нашу галерею та послухати численні історії митців і мисткинь, їхній досвід війни, яку всі ми з вами досі переживаємо. Будемо раді бачити як і тих, хто ще не встиг потрапити на цю подію, так і тих, хто захоче це зробити вдруге і втретє.

Вхід вільний. Реєстрація не потрібна.

...
20 вересня 2022
Виставку "Як у кіно..." продовжено до 15 жовтня.

Виставку "Як у кіно..." продовжено до 15 жовтня! Також 1 жовтня о 15:00 відбудеться ще одна кураторська екскурсія від Вікторії Нікітіної.
Таким чином, більше людей зможуть відвідати виставку, подивитися представлені роботи та зануритися в історії, що кожен художник/-иця через них розповідає.

...