Майстер-клас з хіп-хопу
21/04/2022

Майстер-клас з хіп-хопу

Ми вирішили, що забагато танців не буває! Тож разом зі студією Dance Republic будемо проводити майстер-класи з хіп-хопу щовихідних.
Запрошуємо вас з дітьми цієї суботи, 23 квітня о 15:00.

Для кого підходить цей мастер-клас?
Для всіх дітей і підлітків, хто має бажання!
Навіть якщо ваша дитина ніколи не танцювала, то ці зустрічі з досвідченими викладачами можуть стати для неї знайомством з чимось новим - фізичним тренуванням або просто веселим способом провести час. На хіп-хоп запрошені новачки й досвідчені, ми будемо раді кожному, хто до нас долучиться!

Всі заняття в галереї Артсвіт є безкоштовними для внутрішньо переміщених осіб, для місцевих - free donation (виручені кошти відправляємо на допомогу ЗСУ).
Знайти нас можна за адресою: м. Дніпро, Крутогірний узвіз, 21а, вхід зі сторони Успенської площі.

Реєстрація - https://bit.ly/3uwccgl

Заняття з танцю будуть відбуватися щотижня в суботу або в неділю. Слідкуйте за оновленнями.

Інші новини

27 вересня 2022
Остання кураторська екскурсія виставкою "Як у кіно..."

Цієї суботи 1 жовтня о 15:00 відбудеться остання кураторська екскурсія виставкою "Як у кіно..." від Вікторії Нікітіної. Запрошуємо всіх охочих відвідати нашу галерею та послухати численні історії митців і мисткинь, їхній досвід війни, яку всі ми з вами досі переживаємо. Будемо раді бачити як і тих, хто ще не встиг потрапити на цю подію, так і тих, хто захоче це зробити вдруге і втретє.

Вхід вільний. Реєстрація не потрібна.

...
20 вересня 2022
Виставку "Як у кіно..." продовжено до 15 жовтня.

Виставку "Як у кіно..." продовжено до 15 жовтня! Також 1 жовтня о 15:00 відбудеться ще одна кураторська екскурсія від Вікторії Нікітіної.
Таким чином, більше людей зможуть відвідати виставку, подивитися представлені роботи та зануритися в історії, що кожен художник/-иця через них розповідає.

...