Galeria Labirynt представляє проєкт #колекціялабіринту
02/04/2020

Galeria Labirynt представляє проєкт #колекціялабіринту

Galeria Labirynt (Люблін, Польша) представляє широкому загалу проєкт #колекціялабіринту #kolekcjalabiryntu - серію робіт з колекції Галереї Лабіринт. 

В межах серії можна подивитись фотографії Барбари Грики, які є частиною проєту «Архітектура зсередини» (2018-2019). Художниця переїхала у житловий будинок люблінського району ім. Юліуша Словацького у районі ЛСМ, запроектованому в 60-тих роках ХХ століття Зофією та Оскаром Хансеном. Протягом кількох місяців відвідала там 178 квартир.

Теорія Відкритої Форми, а також фотографічна серія Зофії Ридет «Соціологічний запис» стали для Грики відправним пунктом для створення проєкту на межі між мистецтвом, архітектурою та соціологією. Художниця спілкувалась з мешканцями про життя у районі, змінах, що там відбуваються, а також про актуальні суспільно-політичні питання. Наприкінці кожного візиту вона просила сфотографувати її у місці, обраному власниками квартир, а потім фотографувала їх у аналогічному кадрі. Поява цих інтимних портретів міської громади стало можливим завдяки взаємній довірі, повазі, готовності до співпраці, а з іншого боку – звичайній, людській цікавості та бажанню дізнатись, як живуть інші. Грика також створювала відео-щоденники та малюнки, де представлені плани та способи облаштування кімнат.

Агнєшка Цеслак

 

Інші новини

27 травня 2020
Перша в Україні міжнародна виставка сучасного мистецтва у віртуальному просторі

Strange Time - перша в Україні масштабна міжнародна онлайн-виставка, створена українським художником Степаном Рябченко в рамках творчого об'єднання «Арт Лабораторія» у співпраці з Національним центром «Український Дім». Strange Time - новий формат, новий погляд на актуальні події в світі. Сучасні художники різних поколінь, які працюють в різних жанрах, досліджують дивний час і пропонують власну оцінку і сприйняття того, що відбувається в світі.

 

...
16 травня 2020
Артсвіт дітям. Інсталяція

Інсталяція - вид сучасного мистецтва, що представляє собою просторову композицію, створену з різних матеріалів та готових форм. Пропонуємо всім охочим познайомитись ближче з цим видом мистецтва в межах онлайн курсу Артсвіт дітям.

...