Galeria Labirynt представляє проєкт #колекціялабіринту
02/04/2020

Galeria Labirynt представляє проєкт #колекціялабіринту

Galeria Labirynt (Люблін, Польша) представляє широкому загалу проєкт #колекціялабіринту #kolekcjalabiryntu - серію робіт з колекції Галереї Лабіринт. 

В межах серії можна подивитись фотографії Барбари Грики, які є частиною проєту «Архітектура зсередини» (2018-2019). Художниця переїхала у житловий будинок люблінського району ім. Юліуша Словацького у районі ЛСМ, запроектованому в 60-тих роках ХХ століття Зофією та Оскаром Хансеном. Протягом кількох місяців відвідала там 178 квартир.

Теорія Відкритої Форми, а також фотографічна серія Зофії Ридет «Соціологічний запис» стали для Грики відправним пунктом для створення проєкту на межі між мистецтвом, архітектурою та соціологією. Художниця спілкувалась з мешканцями про життя у районі, змінах, що там відбуваються, а також про актуальні суспільно-політичні питання. Наприкінці кожного візиту вона просила сфотографувати її у місці, обраному власниками квартир, а потім фотографувала їх у аналогічному кадрі. Поява цих інтимних портретів міської громади стало можливим завдяки взаємній довірі, повазі, готовності до співпраці, а з іншого боку – звичайній, людській цікавості та бажанню дізнатись, як живуть інші. Грика також створювала відео-щоденники та малюнки, де представлені плани та способи облаштування кімнат.

Агнєшка Цеслак

 

Інші новини

27 вересня 2022
Остання кураторська екскурсія виставкою "Як у кіно..."

Цієї суботи 1 жовтня о 15:00 відбудеться остання кураторська екскурсія виставкою "Як у кіно..." від Вікторії Нікітіної. Запрошуємо всіх охочих відвідати нашу галерею та послухати численні історії митців і мисткинь, їхній досвід війни, яку всі ми з вами досі переживаємо. Будемо раді бачити як і тих, хто ще не встиг потрапити на цю подію, так і тих, хто захоче це зробити вдруге і втретє.

Вхід вільний. Реєстрація не потрібна.

...
20 вересня 2022
Виставку "Як у кіно..." продовжено до 15 жовтня.

Виставку "Як у кіно..." продовжено до 15 жовтня! Також 1 жовтня о 15:00 відбудеться ще одна кураторська екскурсія від Вікторії Нікітіної.
Таким чином, більше людей зможуть відвідати виставку, подивитися представлені роботи та зануритися в історії, що кожен художник/-иця через них розповідає.

...