Галерея Артсвіт спільно з галереєю Лабіринт (Люблін, Польща) оголошують open call
17/04/2023

Галерея Артсвіт спільно з галереєю Лабіринт (Люблін, Польща) оголошують open call

Галерея Артсвіт спільно з галереєю Лабіринт (Люблін, Польща) оголошують open call серед українських художників/-ць, кураторів/-ок та дослідників/-ць. Дедлайн – 17 червня 2023 року.

Якщо ви працюєте із соціально-критичним мистецтвом, осмислюєте актуальні процеси в суспільстві, використовуєте в роботі різні медіа та підходи, запрошуємо вас розповісти про себе, подавши заявку на участь у резиденції Lublin Station в галереї Лабіринт у 2023–2024 роках. Тривалість резиденції 1-2 місяці.
 
Щоб податись на конкурс, необхідно заповнити онлайн форму українською або англійською мовою та прикріпити портфоліо – https://bit.ly/40famOs

Без вікових обмежень.
 
Якщо ви митець/мисткиня, протягом резиденції можете займатись власною практикою, а наприкінці - підготувати презентацію, показ, виставку або інший цікавий вам захід (за бажанням), проте обов’язковим є формат artist talk.
 
Якщо ви куратор/-ка, пропонуємо займатись власними дослідженнями, підготувати публічну програму або розробити концепцію виставки.
 
В межах резиденції ви отримаєте кошти на продакшен роботи, житло, стипендію (щонайменше 2000 злотих) та витрати на дорогу.

Ми співпрацюємо з галереєю Лабіринт багато років та маємо довірливі партнерські стосунки і взаємну підтримку. Лабіринт є однією із європейських інституцій, що системно підтримує художнє середовище України та співпрацює з ним. Саме тому ми рекомендуємо взяти участь у відкритому конкурсі.
Галерея Артсвіт спільно з галереєю Лабіринт (Люблін, Польща) оголошують open call

Інші новини

08 червня 2023
Наш проєкт "Розмови в галереї" завершився

Минулого тижня завершився наш проєкт "Розмови в галереї". За три місяці, що той тривав, ми провели 12 зустрічей у двох форматах — лекції та дискусії, де підняли чимало важливих тем.

...
07 червня 2023
Запрошуємо на фінісаж інтерактивного проєкту "Виставка, яку хочу побачити"

Протягом трьох тижнів відвідувачі галереї Артсвіт мали можливість відчути себе автором/-кою і створити власну "уявну" виставку в партнерстві зі штучним інтелектом. У результаті такої творчої співпраці з'явилося майже 400 експозицій. Фінальною точкою інтерактивного проєкту "Виставка, яку хочу побачити" стане монтаж візуального зібрання у просторі галереї.

Ми запрошуємо вас долучитися до цієї спільної дії, тим самим підсумувавши роботу всіх учасників/-ць проєкту. Побачити фізично як власні генерації, так і зображення "уявних" виставок інших авторів/-ок. А також подискутувати про те, що з цього вийшло і обмінятися думками.

...