Галерея Артсвіт представляє курс лекцій з проєктного менеджменту
03/06/2020

Галерея Артсвіт представляє курс лекцій з проєктного менеджменту

Галерея Артсвіт в межах Лабораторії соціальних змін представляє курс лекцій з проєктного менеджменту. Лекторка - проєктна менеджерка Ксенія Нежива. 

Курс складається з чотирьох відео, які можна подивитись на YouTube-каналі галереї Артсвіт. У вступній лекції вона розповість про те, які можуть бути проєкти та з чого вони складаються. Друга лекція присвячення командам та лідерству, а про інструменти проєктного менеджменту та фінансування проєктів можна дізнатись з третьої та четвертої частин курсу. 

Оскільки зараз триває прийняття заявок на гранти від міської Програми культурна столиця, лекції стануть в нагоді всім, хто працює в культурному секторі та мріє втілити власний проєкт.

Лабораторія соціальних змін втілена за підтримки Європейського Союзу через International Alert у партнерстві з Thomson Media. 

Також нагадуємо, що в межах Лабораторії соціальних змін було створене відео-дослідження Яни Салахової про інклюзивне мистецтво в Україні.

Інші новини

10 березня 2021
Жінки-художниці України: новий ракурс

Лекція мистецтвознавиці Олени Годенко-Наконечної «Жінки-художниці України: новий ракурс» презентує окремі постаті провідних українських мисткинь ХХ ст. та сучасності з позиції  гендерного виміру.  Це спроба зламати стереотипи сприйняття "жіночого мистецтва" і подивитись на жінку в українській образотворчості і як на суб'єкт, і як на об'єкт мистецтва. 

...
26 лютого 2021
Гривні альтернативної України. Перформанс Давида Чичкана

Давид Чичкан пропонує відвідувачам принести купюри номіналом 20 або 200 гривень, які він власноруч доповнить цитатами Лесі Українки або Івана Франка, зміст котрих стосується соціально-економічного устрою. Перформанс продовжуватиметься допоки розписані художником купюри перебуватимуть в обігу, виконуючи окрім економічної також просвітницьку функцію.

...