Галерея Артсвіт представляє курс лекцій з проєктного менеджменту
03/06/2020

Галерея Артсвіт представляє курс лекцій з проєктного менеджменту

Галерея Артсвіт в межах Лабораторії соціальних змін представляє курс лекцій з проєктного менеджменту. Лекторка - проєктна менеджерка Ксенія Нежива. 

Курс складається з чотирьох відео, які можна подивитись на YouTube-каналі галереї Артсвіт. У вступній лекції вона розповість про те, які можуть бути проєкти та з чого вони складаються. Друга лекція присвячення командам та лідерству, а про інструменти проєктного менеджменту та фінансування проєктів можна дізнатись з третьої та четвертої частин курсу. 

Оскільки зараз триває прийняття заявок на гранти від міської Програми культурна столиця, лекції стануть в нагоді всім, хто працює в культурному секторі та мріє втілити власний проєкт.

Лабораторія соціальних змін втілена за підтримки Європейського Союзу через International Alert у партнерстві з Thomson Media. 

Також нагадуємо, що в межах Лабораторії соціальних змін було створене відео-дослідження Яни Салахової про інклюзивне мистецтво в Україні.

Інші новини

20 січня 2023
Відео-екскурсія виставкою "Мені наснились звірі"

Всі ті, хто не зміг бути присутнім на виставці "Мені наснились звірі" у Любліні, тепер зможуть краще ознайомитися з представленими роботами завдяки кураторській відео-екскурсії від Катерини Яковленко та Галини Глеби.

...
30 грудня 2022
2022 Підсумки

Завершується 2022 рік, і настав час підбивати підсумки. Дійсно, рік був дуже важким. Разом з тим - повним нових відкриттів. Він скасував усі плани. Проте, сформував нові.

...