Галерея Артсвіт представляє курс лекцій з проєктного менеджменту
03/06/2020

Галерея Артсвіт представляє курс лекцій з проєктного менеджменту

Галерея Артсвіт в межах Лабораторії соціальних змін представляє курс лекцій з проєктного менеджменту. Лекторка - проєктна менеджерка Ксенія Нежива. 

Курс складається з чотирьох відео, які можна подивитись на YouTube-каналі галереї Артсвіт. У вступній лекції вона розповість про те, які можуть бути проєкти та з чого вони складаються. Друга лекція присвячення командам та лідерству, а про інструменти проєктного менеджменту та фінансування проєктів можна дізнатись з третьої та четвертої частин курсу. 

Оскільки зараз триває прийняття заявок на гранти від міської Програми культурна столиця, лекції стануть в нагоді всім, хто працює в культурному секторі та мріє втілити власний проєкт.

Лабораторія соціальних змін втілена за підтримки Європейського Союзу через International Alert у партнерстві з Thomson Media. 

Також нагадуємо, що в межах Лабораторії соціальних змін було створене відео-дослідження Яни Салахової про інклюзивне мистецтво в Україні.

Інші новини

17 червня 2022
Покази українського кіно в Артсвіт

Галерея Артсвіт та Культура Медіальна запускають покази українського кіно. Протягом червня та липня в Артсвіт можна буде подивитися фільми, що вже стали класикою, та нові стрічки українських режисерів.

До добірки увійшли ігрові, документальні та короткометражні стрічки, класика українського кінематографа, фільми 1990-х та 2000-х. Влаштовуючи ці кінопокази, ми прагнемо більше говорити про нашу культуру й історію боротьби проти російського колоніалізму, а також актуалізувати імена та доробок українських режисерів.

...
15 червня 2022
Buy Art to Support Ukraine. Допомога медикам
Навесні ми спільно з Центром сучасної культури у Дніпрі запустили ініціативу Buy Art to Support Ukraine — благодійний розпродаж графіки українських митців та мисткинь 20 століття. На кошти, отримані від продажу художніх робіт, нам вдалося придбати машину швидкої допомоги та привезти її з Німеччини до Дніпра. Вчора автівка відправилася на службу до медиків. Дякуємо всім, хто вже встиг долучитися до ініціативи. Ви зробили важливий внесок у порятунок наших військових, бо зараз саме до Дніпра везуть більшість поранених з передової, а медики потребують все більше обладнання та машин.
...