Галерея Артсвіт представляє курс лекцій з проєктного менеджменту
03/06/2020

Галерея Артсвіт представляє курс лекцій з проєктного менеджменту

Галерея Артсвіт в межах Лабораторії соціальних змін представляє курс лекцій з проєктного менеджменту. Лекторка - проєктна менеджерка Ксенія Нежива. 

Курс складається з чотирьох відео, які можна подивитись на YouTube-каналі галереї Артсвіт. У вступній лекції вона розповість про те, які можуть бути проєкти та з чого вони складаються. Друга лекція присвячення командам та лідерству, а про інструменти проєктного менеджменту та фінансування проєктів можна дізнатись з третьої та четвертої частин курсу. 

Оскільки зараз триває прийняття заявок на гранти від міської Програми культурна столиця, лекції стануть в нагоді всім, хто працює в культурному секторі та мріє втілити власний проєкт.

Лабораторія соціальних змін втілена за підтримки Європейського Союзу через International Alert у партнерстві з Thomson Media. 

Також нагадуємо, що в межах Лабораторії соціальних змін було створене відео-дослідження Яни Салахової про інклюзивне мистецтво в Україні.

Інші новини

12 липня 2020
Open Call для кураторів: Програма резиденцій галереї Артсвіт

II Програма резиденцій галереї Артсвіт - це цикл освітньо-практичних заходів для кураторів та митців. Проєкт реалізується за підтримки УКФ. Формат передбачає групові резиденції із наставництвом кураторів з різних медіа: кураторство і візуальне мистецтво та паралельна публічна програма, яка складається з artist talks, лекції, кураторських екскурсій та двох виставок. 

Кураторська резиденція відбуватиметься у два етапи. Перший етап складатиметься із теоретичних і практичних занять, структурованих у чотири модулі. Вони проходитимуть онлайн у понеділок та четвер  впродовж двох тижнів: 16, 20, 23, 27 липня. Кожен модуль передбачає обговорення теоретичних текстів про кураторство та історію виставок, а також практичні завдання. Впродовж першого етапу резиденції учасники працюватимуть над розробкою спільної виставки. Ми чекаємо на вмотивованих кураторів, художників, які мріють стати кураторами, співробітників музеїв та галерей. Бажано мати попередній досвід роботи у мистецькій сфері.

...
07 липня 2020
«Курс мистецтва» Метод Фонду відкриває набір на програму 2020 року «Позиції художника/-ці»

Програма має міждисциплінарний перформативний характер, фокусується на теорії та практиці із наголосом на критичні й дослідницькі підходи. Основний фокус – розгляд позицій художника/-ці в історичних, культурних, інституційних контекстах країн Центрально-Східної Європи повоєнних часів.

...