Екскурсія виставкою «Я під'їжджала до мiста, якого ще не знала» від кураторки Антоніни Стєбур
17/09/2021

Екскурсія виставкою «Я під'їжджала до мiста, якого ще не знала» від кураторки Антоніни Стєбур

Запрошуємо до галереї Артсвіт на екскурсію виставкою «Я під'їжджала до мiста, якого ще не знала», яку проведе кураторка Антоніна Стєбур 17 вересня о 19:00.

Нагадуємо, що виставка - результат спільної роботи учасниць напряму «Кураторські практики» Програми резиденцій галереї Артсвіт. Над її розробкою та втіленням працювали 4 кураторки: Дарина Скринник-Миська, Антоніна Стєбур, Ксенія Ульянова, Анна Філіппова. Кураторка напрямку: Тетяна Кочубінська.

Антоніна Стєбур — кураторка та дослідниця. Закінчила Європейський гуманітарний університет (2009), Школу залученого мистецтва «Что делать?» (2019). Співзасновниця проєкту про гендерну дискримінацію в Білорусі #дамаудобнаявбыту, співзасновниця платформи активістського та політичного мистецтва «Spaika». Одна з авторок книги «Історія білоруської фотографії».
Екскурсія почнеться о 19:00. Вхід вільний за реєстрацією: https://cutt.ly/eW40ASR

Програма резиденцій галереї Артсвіт реалізується за підтримки Українського культурного фонду.

Інші новини

05 серпня 2022
Історії війни. Дар'я Кольцова

Сьогодні публікуємо другу розповідь з серії історій про художників/-иць та їх роботи, що беруть участь в діючій виставці "Як у кіно...". Цей текст Дар'ї Кольцової ви могли бачити на самій виставці біля її роботи. Ми його наводимо ще раз, задля його документації у відкритому онлайн просторі.

...
03 серпня 2022
Історії війни. Тереза Барабаш

Від сьогодні й надалі ми будемо публікувати особисті історії війни художників/-иць, що взяли участь в нашій виставці "Як у кіно...". В них вони поділяться досвідом пережитого та детальніше розкажуть про свою роботу на виставці. Почнемо з історії Терези Барабаш.

"А білий світ - без кольору і звуку,
Ні форми, ні ваги, ані смаку"

Василь Стус

...