Екскурсія виставкою «Я під'їжджала до мiста, якого ще не знала» від кураторки Антоніни Стєбур
17/09/2021

Екскурсія виставкою «Я під'їжджала до мiста, якого ще не знала» від кураторки Антоніни Стєбур

Запрошуємо до галереї Артсвіт на екскурсію виставкою «Я під'їжджала до мiста, якого ще не знала», яку проведе кураторка Антоніна Стєбур 17 вересня о 19:00.

Нагадуємо, що виставка - результат спільної роботи учасниць напряму «Кураторські практики» Програми резиденцій галереї Артсвіт. Над її розробкою та втіленням працювали 4 кураторки: Дарина Скринник-Миська, Антоніна Стєбур, Ксенія Ульянова, Анна Філіппова. Кураторка напрямку: Тетяна Кочубінська.

Антоніна Стєбур — кураторка та дослідниця. Закінчила Європейський гуманітарний університет (2009), Школу залученого мистецтва «Что делать?» (2019). Співзасновниця проєкту про гендерну дискримінацію в Білорусі #дамаудобнаявбыту, співзасновниця платформи активістського та політичного мистецтва «Spaika». Одна з авторок книги «Історія білоруської фотографії».
Екскурсія почнеться о 19:00. Вхід вільний за реєстрацією: https://cutt.ly/eW40ASR

Програма резиденцій галереї Артсвіт реалізується за підтримки Українського культурного фонду.

Інші новини

20 січня 2023
Відео-екскурсія виставкою "Мені наснились звірі"

Всі ті, хто не зміг бути присутнім на виставці "Мені наснились звірі" у Любліні, тепер зможуть краще ознайомитися з представленими роботами завдяки кураторській відео-екскурсії від Катерини Яковленко та Галини Глеби.

...
30 грудня 2022
2022 Підсумки

Завершується 2022 рік, і настав час підбивати підсумки. Дійсно, рік був дуже важким. Разом з тим - повним нових відкриттів. Він скасував усі плани. Проте, сформував нові.

...