Екскурсія виставкою «В понеділок»
05/06/2021

Екскурсія виставкою «В понеділок»

Запрошуємо на екскурсію виставкою «В понеділок», яку проведе Ірина Полікарчук - директорка галереї Артсвіт. Разом поговоримо про експозицію, роботу галереї та подальші плани. 

Виставка «В понеділок» - це проєкт київської графічної майстерні etchingroom1. До експозиції увійшли монохромні графічні роботи та кольорова мозаїка з радянської плитки. Серія робіт торкається тем, які цікавили художниць Анну Ходькову та Крістіну Ярош ще до карантину: самотності, повсякденності, життя та смерті людини у місті. Виставка діє в галереї Артсвіт до 5 червня включно.

Окрім виставкового проєкту, директорка галереї Артсвіт розповість і про подальші плани інституції та новий етап її розвитку. Екскурсія буде останньою подією в галереї на Січових Стрільців, адже наступні проєкти ми будемо втілювати вже на новому майданчику - в приміщенні Центру сучасної культури у Дніпрі. 

Екскурсія відбудеться 5 червня. Початок о 16:00. Вхід вільний за реєстрацією https://cutt.ly/rnfIylJ.

Закликаємо всіх відвідувачів дотримуватись карантинних обмежень. 

 

Інші новини

05 серпня 2022
Історії війни. Дар'я Кольцова

Сьогодні публікуємо другу розповідь з серії історій про художників/-иць та їх роботи, що беруть участь в діючій виставці "Як у кіно...". Цей текст Дар'ї Кольцової ви могли бачити на самій виставці біля її роботи. Ми його наводимо ще раз, задля його документації у відкритому онлайн просторі.

...
03 серпня 2022
Історії війни. Тереза Барабаш

Від сьогодні й надалі ми будемо публікувати особисті історії війни художників/-иць, що взяли участь в нашій виставці "Як у кіно...". В них вони поділяться досвідом пережитого та детальніше розкажуть про свою роботу на виставці. Почнемо з історії Терези Барабаш.

"А білий світ - без кольору і звуку,
Ні форми, ні ваги, ані смаку"

Василь Стус

...