Екскурсія виставкою «В понеділок»
05/06/2021

Екскурсія виставкою «В понеділок»

Запрошуємо на екскурсію виставкою «В понеділок», яку проведе Ірина Полікарчук - директорка галереї Артсвіт. Разом поговоримо про експозицію, роботу галереї та подальші плани. 

Виставка «В понеділок» - це проєкт київської графічної майстерні etchingroom1. До експозиції увійшли монохромні графічні роботи та кольорова мозаїка з радянської плитки. Серія робіт торкається тем, які цікавили художниць Анну Ходькову та Крістіну Ярош ще до карантину: самотності, повсякденності, життя та смерті людини у місті. Виставка діє в галереї Артсвіт до 5 червня включно.

Окрім виставкового проєкту, директорка галереї Артсвіт розповість і про подальші плани інституції та новий етап її розвитку. Екскурсія буде останньою подією в галереї на Січових Стрільців, адже наступні проєкти ми будемо втілювати вже на новому майданчику - в приміщенні Центру сучасної культури у Дніпрі. 

Екскурсія відбудеться 5 червня. Початок о 16:00. Вхід вільний за реєстрацією https://cutt.ly/rnfIylJ.

Закликаємо всіх відвідувачів дотримуватись карантинних обмежень. 

 

Інші новини

20 червня 2021
SECONDARY ARCHIVE. OPEN CALL ДЛЯ МОЛОДИХ ЖІНОК–ХУДОЖНИЦЬ З УКРАЇНИ ТА БІЛОРУСІ

Katarzyna Kozyra Foundation (Варшава, Польща) у партнерстві з галереєю Артсвіт (Дніпро, Україна) та Ґете Інститутом (Мінськ, Білорусь) запрошує молодих жінок-художниць* взяти участь у Відкритому конкурсі для проєкту Secondary Archive – інтернет-платформи для артисток з Центральної та Східної Європи. Метою проєкту є популяризація, відкриття та актуалізація жінок-художниць, а також найважливіших явищ сучасного мистецтва з жіночого ракурсу. 

...
12 червня 2021
ARTIST TALK: ЛАДА НАКОНЕЧНА

Роботи Лади Наконечної, що часто реалізуються у формі інсталяцій з використанням малюнку, фотографії, тексту, звертають увагу на принципи пізнання і виявляють усталені та маніпулятивні аспекти візуальних та словесних структур. 

На artist talk пропонуємо поговорити про творчість мисткині, її проєкти, зокрема, про виставку в галереї Артсвіт. Подія відбудеться 12 червня. Початок о 16:00.

...