Екскурсія виставкою «В понеділок»
05/06/2021

Екскурсія виставкою «В понеділок»

Запрошуємо на екскурсію виставкою «В понеділок», яку проведе Ірина Полікарчук - директорка галереї Артсвіт. Разом поговоримо про експозицію, роботу галереї та подальші плани. 

Виставка «В понеділок» - це проєкт київської графічної майстерні etchingroom1. До експозиції увійшли монохромні графічні роботи та кольорова мозаїка з радянської плитки. Серія робіт торкається тем, які цікавили художниць Анну Ходькову та Крістіну Ярош ще до карантину: самотності, повсякденності, життя та смерті людини у місті. Виставка діє в галереї Артсвіт до 5 червня включно.

Окрім виставкового проєкту, директорка галереї Артсвіт розповість і про подальші плани інституції та новий етап її розвитку. Екскурсія буде останньою подією в галереї на Січових Стрільців, адже наступні проєкти ми будемо втілювати вже на новому майданчику - в приміщенні Центру сучасної культури у Дніпрі. 

Екскурсія відбудеться 5 червня. Початок о 16:00. Вхід вільний за реєстрацією https://cutt.ly/rnfIylJ.

Закликаємо всіх відвідувачів дотримуватись карантинних обмежень. 

 

Інші новини

16 липня 2021
ARTIST TALK: АЛЬОНА СОЛОМАДІНА

Альона Соломадіна – дизайнерка та дослідниця, учасниця Програми резиденцій галереї Артсвіт. Живе та працює у Києві. Закінчила Харківську державну академію дизайну та мистецтв. На рахунку мисткині чимало проєктів, створених для українських культурних інституцій, включаючи PinchukArtCentre, Національний культурно-мистецький та музейний комплекс Мистецький Арсенал, Довженко-Центр.

...
27 червня 2021
OPEN CALL Кураторські практики

Галерея Артсвіт оголошує open call на участь у Програмі резиденцій у напрямку «Кураторські практики». Кураторка напрямку – Тетяна Кочубінська. 

Ми чекаємо на мотивованих кураторів/-ок, художників/-ць, культурних менеджерів/-ок, співробітників/-ць галерей та музеїв. Попередній досвід роботи у мистецькій сфері вітається.

Протягом резиденції відбудеться 12 теоретичних та практичних занять із залученням міжнародних експертів, два приїзди до Дніпра для знайомства із художньою сценою міста, спільної роботи над виставкою та участі у публічних заходах.

 

...