Цьогорічна програма “Артсвіт дітям. Сучасне мистецтво” завершилась
29/12/2020

Цьогорічна програма “Артсвіт дітям. Сучасне мистецтво” завершилась

Останнє заняття відбулось минулої суботи. Ми дякуємо всім, хто взяв участь у програмі та викладачкам курсу Алевтині Ковтун та Альоні Самофаловій.

Протягом курсу діти вивчали не лише мистецтво, а й його зв’язок із соціумом. Викладачки обрали теми, які допомогли малечі дізнатись більше про сучасних митців та розширили уявлення про те, як за допомогою художніх творів можна виражати свою думку та громадянську позицію. 

На заняттях розглядались різні теми, зокрема, інклюзивність, екологічність та роль жінки в мистецтві. Під час розмов діти ділились своїми думками, відпрацьовуючи комунікативні навички. Не менш важливою частиною кожного уроку була практика, де діти могли разом чи окремо створювати мистецькі твори та представляти їх оточуючим.

Пропонуємо разом подивитись, як малеча проводила час на заняттях та що цікавого відбулось протягом курсу. 

Фото: Олександр Матюшкін.

Освітній курс було реалізовано за підтримки міської програми Культурна столиця.

 

Інші новини

22 грудня 2020
Представляємо авторську екскурсію виставкою Сергія Алієва-Ковики «Оголені»

“Оголеність - це завжди беззахисність. Коли ти оголений стоїш - ти беззахисний. Завжди нас одяг якось захищає чи ілюзію захисту дає, а тут - оця от беззахисність…”, - говорить художник.

Якщо ви ще не встигли подивитись експозицію або хотіли почути коментарі автора - запрошуємо до перегляду екскурсії виставкою на YouTube-каналі галереї Артсвіт.

 

...
19 грудня 2020
Артсвіт дітям. Сучасне мистецтво: останнє заняття курсу

Фінальне заняття курсу “Артсвіт дітям. Сучасне мистецтво” відбулось минулої суботи, 19 грудня. Діти розглядали роль жінки в історії мистецтва. Викладачки Альона Самофалова та Алевтина Ковтун допомагали  малечі розкрити проблеми та особливості сприйняття жінки в минулому та зміну її ролі в сучасному мистецтві. Діти дізнались як про меценаток та муз доби Відродження, так і про відомих мисткинь кожної епохи, зокрема, XX та початку XXI сторіч.

...