Цьогорічна програма “Артсвіт дітям. Сучасне мистецтво” завершилась
29/12/2020

Цьогорічна програма “Артсвіт дітям. Сучасне мистецтво” завершилась

Останнє заняття відбулось минулої суботи. Ми дякуємо всім, хто взяв участь у програмі та викладачкам курсу Алевтині Ковтун та Альоні Самофаловій.

Протягом курсу діти вивчали не лише мистецтво, а й його зв’язок із соціумом. Викладачки обрали теми, які допомогли малечі дізнатись більше про сучасних митців та розширили уявлення про те, як за допомогою художніх творів можна виражати свою думку та громадянську позицію. 

На заняттях розглядались різні теми, зокрема, інклюзивність, екологічність та роль жінки в мистецтві. Під час розмов діти ділились своїми думками, відпрацьовуючи комунікативні навички. Не менш важливою частиною кожного уроку була практика, де діти могли разом чи окремо створювати мистецькі твори та представляти їх оточуючим.

Пропонуємо разом подивитись, як малеча проводила час на заняттях та що цікавого відбулось протягом курсу. 

Фото: Олександр Матюшкін.

Освітній курс було реалізовано за підтримки міської програми Культурна столиця.

 

Інші новини

16 липня 2021
ARTIST TALK: АЛЬОНА СОЛОМАДІНА

Альона Соломадіна – дизайнерка та дослідниця, учасниця Програми резиденцій галереї Артсвіт. Живе та працює у Києві. Закінчила Харківську державну академію дизайну та мистецтв. На рахунку мисткині чимало проєктів, створених для українських культурних інституцій, включаючи PinchukArtCentre, Національний культурно-мистецький та музейний комплекс Мистецький Арсенал, Довженко-Центр.

...
27 червня 2021
OPEN CALL Кураторські практики

Галерея Артсвіт оголошує open call на участь у Програмі резиденцій у напрямку «Кураторські практики». Кураторка напрямку – Тетяна Кочубінська. 

Ми чекаємо на мотивованих кураторів/-ок, художників/-ць, культурних менеджерів/-ок, співробітників/-ць галерей та музеїв. Попередній досвід роботи у мистецькій сфері вітається.

Протягом резиденції відбудеться 12 теоретичних та практичних занять із залученням міжнародних експертів, два приїзди до Дніпра для знайомства із художньою сценою міста, спільної роботи над виставкою та участі у публічних заходах.

 

...