Цьогорічна програма “Артсвіт дітям. Сучасне мистецтво” завершилась
29/12/2020

Цьогорічна програма “Артсвіт дітям. Сучасне мистецтво” завершилась

Останнє заняття відбулось минулої суботи. Ми дякуємо всім, хто взяв участь у програмі та викладачкам курсу Алевтині Ковтун та Альоні Самофаловій.

Протягом курсу діти вивчали не лише мистецтво, а й його зв’язок із соціумом. Викладачки обрали теми, які допомогли малечі дізнатись більше про сучасних митців та розширили уявлення про те, як за допомогою художніх творів можна виражати свою думку та громадянську позицію. 

На заняттях розглядались різні теми, зокрема, інклюзивність, екологічність та роль жінки в мистецтві. Під час розмов діти ділились своїми думками, відпрацьовуючи комунікативні навички. Не менш важливою частиною кожного уроку була практика, де діти могли разом чи окремо створювати мистецькі твори та представляти їх оточуючим.

Пропонуємо разом подивитись, як малеча проводила час на заняттях та що цікавого відбулось протягом курсу. 

Фото: Олександр Матюшкін.

Освітній курс було реалізовано за підтримки міської програми Культурна столиця.

 

Інші новини

10 березня 2021
Жінки-художниці України: новий ракурс

Лекція мистецтвознавиці Олени Годенко-Наконечної «Жінки-художниці України: новий ракурс» презентує окремі постаті провідних українських мисткинь ХХ ст. та сучасності з позиції  гендерного виміру.  Це спроба зламати стереотипи сприйняття "жіночого мистецтва" і подивитись на жінку в українській образотворчості і як на суб'єкт, і як на об'єкт мистецтва. 

...
26 лютого 2021
Гривні альтернативної України. Перформанс Давида Чичкана

Давид Чичкан пропонує відвідувачам принести купюри номіналом 20 або 200 гривень, які він власноруч доповнить цитатами Лесі Українки або Івана Франка, зміст котрих стосується соціально-економічного устрою. Перформанс продовжуватиметься допоки розписані художником купюри перебуватимуть в обігу, виконуючи окрім економічної також просвітницьку функцію.

...