Цьогорічна програма “Артсвіт дітям. Сучасне мистецтво” завершилась
29/12/2020

Цьогорічна програма “Артсвіт дітям. Сучасне мистецтво” завершилась

Останнє заняття відбулось минулої суботи. Ми дякуємо всім, хто взяв участь у програмі та викладачкам курсу Алевтині Ковтун та Альоні Самофаловій.

Протягом курсу діти вивчали не лише мистецтво, а й його зв’язок із соціумом. Викладачки обрали теми, які допомогли малечі дізнатись більше про сучасних митців та розширили уявлення про те, як за допомогою художніх творів можна виражати свою думку та громадянську позицію. 

На заняттях розглядались різні теми, зокрема, інклюзивність, екологічність та роль жінки в мистецтві. Під час розмов діти ділились своїми думками, відпрацьовуючи комунікативні навички. Не менш важливою частиною кожного уроку була практика, де діти могли разом чи окремо створювати мистецькі твори та представляти їх оточуючим.

Пропонуємо разом подивитись, як малеча проводила час на заняттях та що цікавого відбулось протягом курсу. 

Фото: Олександр Матюшкін.

Освітній курс було реалізовано за підтримки міської програми Культурна столиця.

 

Інші новини

27 вересня 2022
Остання кураторська екскурсія виставкою "Як у кіно..."

Цієї суботи 1 жовтня о 15:00 відбудеться остання кураторська екскурсія виставкою "Як у кіно..." від Вікторії Нікітіної. Запрошуємо всіх охочих відвідати нашу галерею та послухати численні історії митців і мисткинь, їхній досвід війни, яку всі ми з вами досі переживаємо. Будемо раді бачити як і тих, хто ще не встиг потрапити на цю подію, так і тих, хто захоче це зробити вдруге і втретє.

Вхід вільний. Реєстрація не потрібна.

...
20 вересня 2022
Виставку "Як у кіно..." продовжено до 15 жовтня.

Виставку "Як у кіно..." продовжено до 15 жовтня! Також 1 жовтня о 15:00 відбудеться ще одна кураторська екскурсія від Вікторії Нікітіної.
Таким чином, більше людей зможуть відвідати виставку, подивитися представлені роботи та зануритися в історії, що кожен художник/-иця через них розповідає.

...