Buy Art to Support Ukraine. Mykola Popov
03/08/2022

Buy Art to Support Ukraine. Mykola Popov

Українська версія знизу.

We continue the story about the authors presented as part of our charity sale of Ukrainian graphics. Today we will talk about Mykola Popov - a master of easel graphics and painting.
In the graphic works of Mykola Popov, we can trace a respectful, sensitive attitude to the Ukrainian village, which goes hand in hand with love for parents, especially for mothers.

Often in Popov's works, you can see a lone female figure or figures of a mother and child. The harmonious images of the Ukrainian village contrast with the destruction and suffering the enemy brought to his homeland during the Second World War. Because of this, his graphics resonate especially strongly nowadays because the Russian enemy has come to Ukraine and is destroying, among everything, the quiet, hardworking village from which the author himself comes.

Currently, some bright works by Mykola Popov are available for purchase on the buyartsupportukraine.com website. You can get great Ukrainian graphics and, at the same time, support Ukraine now by purchasing one of the available works on the website.

Продовжуємо розповідь про авторів, що представлені в межах нашого благодійного продажу української графіки. Сьогодні мова піде про Миколу Попова - майстра станкової графіки та живопису.
У творчості Миколи Попова прослідковується трепетне, чуйне ставлення до села, з яким пліч-о-пліч йде любов до батьків, особливо до матері.

Нерідко в роботах Попова можна побачити самотню жіночу фігуру або ж фігури матері та дитини. Гармонійні зображення українського села контрастують з руйнуваннями, стражданнями, що приніс ворог на його батьківщину під час другої світової. Через це його графіка особливо сильно відгукується в сучасності, бо ворог знову прийшов на нашу землю та нищить серед всього, також і тихе, працьовите село, з якого походить сам автор.

Наразі на сайті buyartsupportukraine.com доступна для купівлі низка яскравих робіт Миколи Попова. Ви можете отримати чудову українську графіку і водночас підтримати Україну зараз, придбавши одну з доступних робіт на сайті.

Інші новини

05 серпня 2022
Історії війни. Дар'я Кольцова

Сьогодні публікуємо другу розповідь з серії історій про художників/-иць та їх роботи, що беруть участь в діючій виставці "Як у кіно...". Цей текст Дар'ї Кольцової ви могли бачити на самій виставці біля її роботи. Ми його наводимо ще раз, задля його документації у відкритому онлайн просторі.

...
03 серпня 2022
Історії війни. Тереза Барабаш

Від сьогодні й надалі ми будемо публікувати особисті історії війни художників/-иць, що взяли участь в нашій виставці "Як у кіно...". В них вони поділяться досвідом пережитого та детальніше розкажуть про свою роботу на виставці. Почнемо з історії Терези Барабаш.

"А білий світ - без кольору і звуку,
Ні форми, ні ваги, ані смаку"

Василь Стус

...