Buy art support Ukraine
31/03/2022

Buy art support Ukraine

Buy Ukrainian art to help Ukraine defend its freedom and resist russia’s barbaric invasion.
DCCC has launched a charity sale of graphic artworks from a private collection of Artsvit gallery to support Ukraine. We created a website where you can view artworks of Ukrainian artists of the 20th century and purchase the ones you like the most.
All raised funds are going to be used to support Ukrainian defenders in need of medical help or rehabilitation. By buying graphics you are saving their lives. Delivery is possible to any part of the world, except so-called russia.
_________________
 
Купуйте українське мистецтво, щоб допомогти Україні захистити свою свободу від варварського російського вторгнення.
DCCC розпочинає благодійний розпродаж графіки з приватної колекції галереї Артсвіт на підтримку України. Для цього ми створили сайт, на якому ви можете ознайомитись з роботами українських художників та художниць 20 століття та придбати ті, які сподобаються вам найбільше.
Зібрані кошти підуть на підтримку захисників та захисниць, які потребують медичної допомоги чи реабілітації. Купуючи графіку, ви допомагаєте врятувати їхні життя. Доставлення можливе до будь-якої країни світу, окрім так званої росії.

Інші новини

27 квітня 2022
Оновлення програми "Артсвіт дітям"
Проаналізувавши той досвід, що ми отримали за декілька тижнів програми "Артсвіт дітям", ми зрозуміли, що він потребує певних змін. Тому ми розпланували розклад так, щоб зробити відвідування наших творчих занять ще зручнішим для дітей та батьків.
Тепер наші мистецькі майстерні будуть довшими й кожен день стане тематичним. Тож якщо ваша дитина захоче піти, наприклад, на малювання, то у вас є декілька опцій на вибір, або 12:00 - 14:00, або 14:00 - 16:00, або все разом. Ви можете обрати зручний для вас день та час.
...
21 квітня 2022
Майстер-клас з хіп-хопу
Ми вирішили, що забагато танців не буває! Тож разом зі студією Dance Republic будемо проводити майстер-класи з хіп-хопу щовихідних.
Запрошуємо вас з дітьми цієї суботи, 23 квітня о 15:00.
...