Артсвіт дітям. Сучасне мистецтво: останнє заняття курсу
19/12/2020

Артсвіт дітям. Сучасне мистецтво: останнє заняття курсу

Фінальне заняття курсу “Артсвіт дітям. Сучасне мистецтво” відбулось минулої суботи, 19 грудня. Діти розглядали роль жінки в історії мистецтва. Викладачки Альона Самофалова та Алевтина Ковтун допомагали  малечі розкрити проблеми та особливості сприйняття жінки в минулому та зміну її ролі в сучасному мистецтві. Діти дізнались як про меценаток та муз доби Відродження, так і про відомих мисткинь кожної епохи, зокрема, XX та початку XXI сторіч. 

Дізнавшись більше про відомих мисткинь України та світу, учасники та учасниці перейшли до практичної частини - малювання. Малюючи, не лише практикували творчі навички, а й обговорювали отриману інформацію, задаючи питання викладачкам та слухаючи одне одного.

Нагадуємо, в межах Програми “Артсвіт дітям. Сучасне мистецтво” ми підготували курс занять про сучасне мистецтво та його соціальний аспект. Разом з викладачками курсу маленькі митці та мисткині вивчали види цифрового мистецтва, працювали з темами інклюзивності та партисипативності, розглядали зв’язок між мистецтвом та екологією, окреслювали особливості ролі жінки в мистецтві та багато іншого.

Освітній курс було реалізовано за підтримки міської програми Культурна столиця.

Фото: Олександр Матюшкін.

 

Інші новини

29 грудня 2020
Цьогорічна програма “Артсвіт дітям. Сучасне мистецтво” завершилась

Протягом курсу діти вивчали не лише мистецтво, а й його зв’язок із соціумом. Викладачки обрали теми, які допомогли малечі дізнатись більше про сучасних митців та розширили уявлення про те, як за допомогою художніх творів можна виражати свою думку та громадянську позицію. 

...
22 грудня 2020
Представляємо авторську екскурсію виставкою Сергія Алієва-Ковики «Оголені»

“Оголеність - це завжди беззахисність. Коли ти оголений стоїш - ти беззахисний. Завжди нас одяг якось захищає чи ілюзію захисту дає, а тут - оця от беззахисність…”, - говорить художник.

Якщо ви ще не встигли подивитись експозицію або хотіли почути коментарі автора - запрошуємо до перегляду екскурсії виставкою на YouTube-каналі галереї Артсвіт.

 

...