Артсвіт дітям. Сучасне мистецтво: останнє заняття курсу
19/12/2020

Артсвіт дітям. Сучасне мистецтво: останнє заняття курсу

Фінальне заняття курсу “Артсвіт дітям. Сучасне мистецтво” відбулось минулої суботи, 19 грудня. Діти розглядали роль жінки в історії мистецтва. Викладачки Альона Самофалова та Алевтина Ковтун допомагали  малечі розкрити проблеми та особливості сприйняття жінки в минулому та зміну її ролі в сучасному мистецтві. Діти дізнались як про меценаток та муз доби Відродження, так і про відомих мисткинь кожної епохи, зокрема, XX та початку XXI сторіч. 

Дізнавшись більше про відомих мисткинь України та світу, учасники та учасниці перейшли до практичної частини - малювання. Малюючи, не лише практикували творчі навички, а й обговорювали отриману інформацію, задаючи питання викладачкам та слухаючи одне одного.

Нагадуємо, в межах Програми “Артсвіт дітям. Сучасне мистецтво” ми підготували курс занять про сучасне мистецтво та його соціальний аспект. Разом з викладачками курсу маленькі митці та мисткині вивчали види цифрового мистецтва, працювали з темами інклюзивності та партисипативності, розглядали зв’язок між мистецтвом та екологією, окреслювали особливості ролі жінки в мистецтві та багато іншого.

Освітній курс було реалізовано за підтримки міської програми Культурна столиця.

Фото: Олександр Матюшкін.

 

Інші новини

05 серпня 2022
Історії війни. Дар'я Кольцова

Сьогодні публікуємо другу розповідь з серії історій про художників/-иць та їх роботи, що беруть участь в діючій виставці "Як у кіно...". Цей текст Дар'ї Кольцової ви могли бачити на самій виставці біля її роботи. Ми його наводимо ще раз, задля його документації у відкритому онлайн просторі.

...
03 серпня 2022
Історії війни. Тереза Барабаш

Від сьогодні й надалі ми будемо публікувати особисті історії війни художників/-иць, що взяли участь в нашій виставці "Як у кіно...". В них вони поділяться досвідом пережитого та детальніше розкажуть про свою роботу на виставці. Почнемо з історії Терези Барабаш.

"А білий світ - без кольору і звуку,
Ні форми, ні ваги, ані смаку"

Василь Стус

...