Артсвіт дітям: мозаїка
29/05/2021

Артсвіт дітям: мозаїка

Запрошуємо дітей віком від 10 до 13 років до участі у занятті в межах платформи Артсвіт дітям. Цього разу будемо вивчати мозаїку разом з викладачками Альоною Самофаловою та Алевтиною Ковтун. 

Під час заняття пропонуємо:

- розглянути соцреалістичні монументальні мозаїки та на їхньому прикладі проаналізувати, який відбиток залишили люди того часу;

- розібратись, як саме мистецтво відображає реалії періоду, в якому були зроблені ті чи інші твори;

 - визначити, для чого потрібні монументальні скульптури, панно та мозаїки. 

В практичній частині пропонуємо малечі поміркувати та визначити, що ми можемо залишити після себе. Обговоримо найяскравіші соціально важливі події та їхні наслідки. Створимо власну мозаїчну історію для майбутніх поколінь та поговоримо про те, що можуть знайти вчені після нас. 

Заняття відбудеться 29 травня о 12:00. Тривалість - 1 година. Участь безкоштовна за умови завчасної реєстрації за посиланням https://cutt.ly/UneEe0l. Кількість місць обмежена. 

Закликаємо всіх учасників дотримуватись карантинних рекомендацій одягати захисні маски. 

 

Інші новини

16 липня 2021
ARTIST TALK: АЛЬОНА СОЛОМАДІНА

Альона Соломадіна – дизайнерка та дослідниця, учасниця Програми резиденцій галереї Артсвіт. Живе та працює у Києві. Закінчила Харківську державну академію дизайну та мистецтв. На рахунку мисткині чимало проєктів, створених для українських культурних інституцій, включаючи PinchukArtCentre, Національний культурно-мистецький та музейний комплекс Мистецький Арсенал, Довженко-Центр.

...
27 червня 2021
OPEN CALL Кураторські практики

Галерея Артсвіт оголошує open call на участь у Програмі резиденцій у напрямку «Кураторські практики». Кураторка напрямку – Тетяна Кочубінська. 

Ми чекаємо на мотивованих кураторів/-ок, художників/-ць, культурних менеджерів/-ок, співробітників/-ць галерей та музеїв. Попередній досвід роботи у мистецькій сфері вітається.

Протягом резиденції відбудеться 12 теоретичних та практичних занять із залученням міжнародних експертів, два приїзди до Дніпра для знайомства із художньою сценою міста, спільної роботи над виставкою та участі у публічних заходах.

 

...