Артсвіт дітям: мозаїка
29/05/2021

Артсвіт дітям: мозаїка

Запрошуємо дітей віком від 10 до 13 років до участі у занятті в межах платформи Артсвіт дітям. Цього разу будемо вивчати мозаїку разом з викладачками Альоною Самофаловою та Алевтиною Ковтун. 

Під час заняття пропонуємо:

- розглянути соцреалістичні монументальні мозаїки та на їхньому прикладі проаналізувати, який відбиток залишили люди того часу;

- розібратись, як саме мистецтво відображає реалії періоду, в якому були зроблені ті чи інші твори;

 - визначити, для чого потрібні монументальні скульптури, панно та мозаїки. 

В практичній частині пропонуємо малечі поміркувати та визначити, що ми можемо залишити після себе. Обговоримо найяскравіші соціально важливі події та їхні наслідки. Створимо власну мозаїчну історію для майбутніх поколінь та поговоримо про те, що можуть знайти вчені після нас. 

Заняття відбудеться 29 травня о 12:00. Тривалість - 1 година. Участь безкоштовна за умови завчасної реєстрації за посиланням https://cutt.ly/UneEe0l. Кількість місць обмежена. 

Закликаємо всіх учасників дотримуватись карантинних рекомендацій одягати захисні маски. 

 

Інші новини

05 серпня 2022
Історії війни. Дар'я Кольцова

Сьогодні публікуємо другу розповідь з серії історій про художників/-иць та їх роботи, що беруть участь в діючій виставці "Як у кіно...". Цей текст Дар'ї Кольцової ви могли бачити на самій виставці біля її роботи. Ми його наводимо ще раз, задля його документації у відкритому онлайн просторі.

...
03 серпня 2022
Історії війни. Тереза Барабаш

Від сьогодні й надалі ми будемо публікувати особисті історії війни художників/-иць, що взяли участь в нашій виставці "Як у кіно...". В них вони поділяться досвідом пережитого та детальніше розкажуть про свою роботу на виставці. Почнемо з історії Терези Барабаш.

"А білий світ - без кольору і звуку,
Ні форми, ні ваги, ані смаку"

Василь Стус

...