Артсвіт дітям: мозаїка
29/05/2021

Артсвіт дітям: мозаїка

Запрошуємо дітей віком від 10 до 13 років до участі у занятті в межах платформи Артсвіт дітям. Цього разу будемо вивчати мозаїку разом з викладачками Альоною Самофаловою та Алевтиною Ковтун. 

Під час заняття пропонуємо:

- розглянути соцреалістичні монументальні мозаїки та на їхньому прикладі проаналізувати, який відбиток залишили люди того часу;

- розібратись, як саме мистецтво відображає реалії періоду, в якому були зроблені ті чи інші твори;

 - визначити, для чого потрібні монументальні скульптури, панно та мозаїки. 

В практичній частині пропонуємо малечі поміркувати та визначити, що ми можемо залишити після себе. Обговоримо найяскравіші соціально важливі події та їхні наслідки. Створимо власну мозаїчну історію для майбутніх поколінь та поговоримо про те, що можуть знайти вчені після нас. 

Заняття відбудеться 29 травня о 12:00. Тривалість - 1 година. Участь безкоштовна за умови завчасної реєстрації за посиланням https://cutt.ly/UneEe0l. Кількість місць обмежена. 

Закликаємо всіх учасників дотримуватись карантинних рекомендацій одягати захисні маски. 

 

Інші новини

20 червня 2021
SECONDARY ARCHIVE. OPEN CALL ДЛЯ МОЛОДИХ ЖІНОК–ХУДОЖНИЦЬ З УКРАЇНИ ТА БІЛОРУСІ

Katarzyna Kozyra Foundation (Варшава, Польща) у партнерстві з галереєю Артсвіт (Дніпро, Україна) та Ґете Інститутом (Мінськ, Білорусь) запрошує молодих жінок-художниць* взяти участь у Відкритому конкурсі для проєкту Secondary Archive – інтернет-платформи для артисток з Центральної та Східної Європи. Метою проєкту є популяризація, відкриття та актуалізація жінок-художниць, а також найважливіших явищ сучасного мистецтва з жіночого ракурсу. 

...
12 червня 2021
ARTIST TALK: ЛАДА НАКОНЕЧНА

Роботи Лади Наконечної, що часто реалізуються у формі інсталяцій з використанням малюнку, фотографії, тексту, звертають увагу на принципи пізнання і виявляють усталені та маніпулятивні аспекти візуальних та словесних структур. 

На artist talk пропонуємо поговорити про творчість мисткині, її проєкти, зокрема, про виставку в галереї Артсвіт. Подія відбудеться 12 червня. Початок о 16:00.

...