Артсвіт змінює локацію
14/05/2020

Артсвіт змінює локацію

Наприкінці 2018 року директорка галереї Артсвіт Ірина Полікарчук взяла участь у багатосторонній зустрічі, на якій обговорювалась необхідність відкриття в Дніпрі культурного центру міжнародного рівня. 

Ініціатором створення такого центру стала команда ГО “Культура Медіальна”. За круглим столом вони зібрали представників культурного сектору міста, бізнесу та європейських інституцій, що діють на території України. Так галерея Артсвіт стала партнером та долучилась до розробки концепції Центру сучасної культури в Дніпрі – Dnipro Center For Contemporary Culture.

Вже майже два роки ми спільно працюємо над стратегією функціонування DCCC, напрямками його роботи, залученням партнерських ініціатив, налагодженням комунікації із художниками, архітекторами, культурними менеджерами, кураторами, дослідниками - усіма тими, хто якісно наповнюватиме програму нової інституції. 

Сьогодні ми готові відкрито повідомити - восени 2020 року галерея Артсвіт змінить локацію та переїде в стіни Центру сучасної культури в Дніпрі за адресою Крутогірний спуск, 21а.

Це рішення є зваженим і відповідальним.

На новому місці галерея Артсвіт продовжить функціонувати як незалежна інституція. Наша публічна програма надалі складатиметься із регулярних виставок, освітніх програм з мистецтва для дорослих та дітей, програм резиденцій, ми продовжимо поповнювати та актуалізувати власну колекцію українського мистецтва, сприятимемо розвитку сучасної культури та різних медіа.

Також ми розуміємо, що сусідство із вже заявленими резидентами DCCC — “Культура Медіальна”, Ксі Простір, Альянс Франсез — та іншими соціокультурними ініціативами, які працюватимуть в ньому, сприятиме розширенню наших можливостей в репрезентації сучасного мистецтва, принесе нові партнерства та колаборації, підсилить вплив і збільшить внесок у розвиток творчого середовища, культури і мистецтва Дніпра, розширить його потенціал та професійний інтерес серед культурних діячів інших міст та країн. 

Наразі будівля майбутнього Центру сучасної культури в Дніпрі перебуває на стадії активного ремонту. Тож затамовуємо подих і чекаємо з нетерпінням на його завершення.

Тим часом ми продовжуємо роботу на Січових Стрільців, 4а та готуємо нову виставку, яку незабаром можна буде побачити. 

 

Інші новини

29 грудня 2020
Цьогорічна програма “Артсвіт дітям. Сучасне мистецтво” завершилась

Протягом курсу діти вивчали не лише мистецтво, а й його зв’язок із соціумом. Викладачки обрали теми, які допомогли малечі дізнатись більше про сучасних митців та розширили уявлення про те, як за допомогою художніх творів можна виражати свою думку та громадянську позицію. 

...
22 грудня 2020
Представляємо авторську екскурсію виставкою Сергія Алієва-Ковики «Оголені»

“Оголеність - це завжди беззахисність. Коли ти оголений стоїш - ти беззахисний. Завжди нас одяг якось захищає чи ілюзію захисту дає, а тут - оця от беззахисність…”, - говорить художник.

Якщо ви ще не встигли подивитись експозицію або хотіли почути коментарі автора - запрошуємо до перегляду екскурсії виставкою на YouTube-каналі галереї Артсвіт.

 

...