Артсвіт змінює локацію
14/05/2020

Артсвіт змінює локацію

Наприкінці 2018 року директорка галереї Артсвіт Ірина Полікарчук взяла участь у багатосторонній зустрічі, на якій обговорювалась необхідність відкриття в Дніпрі культурного центру міжнародного рівня. 

Ініціатором створення такого центру стала команда ГО “Культура Медіальна”. За круглим столом вони зібрали представників культурного сектору міста, бізнесу та європейських інституцій, що діють на території України. Так галерея Артсвіт стала партнером та долучилась до розробки концепції Центру сучасної культури в Дніпрі – Dnipro Center For Contemporary Culture.

Вже майже два роки ми спільно працюємо над стратегією функціонування DCCC, напрямками його роботи, залученням партнерських ініціатив, налагодженням комунікації із художниками, архітекторами, культурними менеджерами, кураторами, дослідниками - усіма тими, хто якісно наповнюватиме програму нової інституції. 

Сьогодні ми готові відкрито повідомити - восени 2020 року галерея Артсвіт змінить локацію та переїде в стіни Центру сучасної культури в Дніпрі за адресою Крутогірний спуск, 21а.

Це рішення є зваженим і відповідальним.

На новому місці галерея Артсвіт продовжить функціонувати як незалежна інституція. Наша публічна програма надалі складатиметься із регулярних виставок, освітніх програм з мистецтва для дорослих та дітей, програм резиденцій, ми продовжимо поповнювати та актуалізувати власну колекцію українського мистецтва, сприятимемо розвитку сучасної культури та різних медіа.

Також ми розуміємо, що сусідство із вже заявленими резидентами DCCC — “Культура Медіальна”, Ксі Простір, Альянс Франсез — та іншими соціокультурними ініціативами, які працюватимуть в ньому, сприятиме розширенню наших можливостей в репрезентації сучасного мистецтва, принесе нові партнерства та колаборації, підсилить вплив і збільшить внесок у розвиток творчого середовища, культури і мистецтва Дніпра, розширить його потенціал та професійний інтерес серед культурних діячів інших міст та країн. 

Наразі будівля майбутнього Центру сучасної культури в Дніпрі перебуває на стадії активного ремонту. Тож затамовуємо подих і чекаємо з нетерпінням на його завершення.

Тим часом ми продовжуємо роботу на Січових Стрільців, 4а та готуємо нову виставку, яку незабаром можна буде побачити. 

 

Інші новини

27 травня 2020
Перша в Україні міжнародна виставка сучасного мистецтва у віртуальному просторі

Strange Time - перша в Україні масштабна міжнародна онлайн-виставка, створена українським художником Степаном Рябченко в рамках творчого об'єднання «Арт Лабораторія» у співпраці з Національним центром «Український Дім». Strange Time - новий формат, новий погляд на актуальні події в світі. Сучасні художники різних поколінь, які працюють в різних жанрах, досліджують дивний час і пропонують власну оцінку і сприйняття того, що відбувається в світі.

 

...
16 травня 2020
Артсвіт дітям. Інсталяція

Інсталяція - вид сучасного мистецтва, що представляє собою просторову композицію, створену з різних матеріалів та готових форм. Пропонуємо всім охочим познайомитись ближче з цим видом мистецтва в межах онлайн курсу Артсвіт дітям.

...