Artist talk: Сергій Петлюк
10/11/2021

Artist talk: Сергій Петлюк

10 листопада о 19:00 відбудеться artist talk з Сергієм Петлюком. 

Виставковий проєкт художника «Уламки» наразі діє в галереї Артсвіт та є результатом індивідуальної резиденції в Дніпрі. 

Під час зустрічі художник розповість про свою практику, виставкові проєкти та поділиться враженнями від перебування в Дніпрі. Зустріч відбудеться в Zoom та буде транслюватись на сторінку галереї Артсвіт у Facebook. Запрошуємо до участі всіх охочих.

Сергій Петлюк - медіа-художник. Живе та працює в у Львові. Сфера зацікавлень: живопис, інсталяція, відеоінсталяція, нові медіа. Навчався у Прикарпатському університеті ім. В. Стефаника (м. Івано-Франківськ), та у Львівській Національній Академії Мистецтв (відділення монументально-декоративного живопису, 2000-2005).

Індивідуальна резиденція Сергія Петлюка - частина Програми резиденцій галереї Артсвіт, яка реалізується за підтримки Українського культурного фонду

Посилання на конференцію в Zoom

https://us02web.zoom.us/j/81571161258?pwd=cFZFVHNaWG4wem94S2xuNFhIb2dadz09  

Ідентифікатор конференції: 815 7116 1258

Код доступу: 844317

 

Інші новини

05 серпня 2022
Історії війни. Дар'я Кольцова

Сьогодні публікуємо другу розповідь з серії історій про художників/-иць та їх роботи, що беруть участь в діючій виставці "Як у кіно...". Цей текст Дар'ї Кольцової ви могли бачити на самій виставці біля її роботи. Ми його наводимо ще раз, задля його документації у відкритому онлайн просторі.

...
03 серпня 2022
Історії війни. Тереза Барабаш

Від сьогодні й надалі ми будемо публікувати особисті історії війни художників/-иць, що взяли участь в нашій виставці "Як у кіно...". В них вони поділяться досвідом пережитого та детальніше розкажуть про свою роботу на виставці. Почнемо з історії Терези Барабаш.

"А білий світ - без кольору і звуку,
Ні форми, ні ваги, ані смаку"

Василь Стус

...