Artist talk: Сергій Алієв-Ковика
11/02/2021

Artist talk: Сергій Алієв-Ковика

В галереї Артсвіт відбудеться artist talk дніпровського художника Сергія Алієва-Ковики. Під час зустрічі митець розповість про свою творчість та види мистецтва, з якими він працює. Також він розкаже про теми, які його цікавлять та їх відображення у творчості. 

Подія відбудеться у форматі питання-відповідь, тож всі охочі зможуть поставити власні запитання. 

Модераторка: Ірина Полікарчук.

Artist talk відбудеться 11 лютого о 19:00. Вхід вільний за умови попередньої реєстрації за посиланням: https://cutt.ly/3kjLvia. Через карантинні норми “помаранчевої зони” кількість місць обмежена. В приміщенні галереї потрібно знаходитись у масці та дотримуватись дистанції.

Подія відбудеться в межах виставкового проєкту “Оголені”, який діє в галереї Артсвіт до 13 лютого. Вхід на виставку вільний.

Сергій Алієв-Ковика народився в 1956 році в с. Бабайківка, Царичанський р-н, Дніпропетровська область. Навчався в Московському поліграфічному інституті (майстерня Мая Мітурича). Працював художником-оформлювачем Дніпропетровського трубопрокатного заводу, вантажником на молокозаводі №2,сторожем геологічної автобази, викладав живопис, малюнок та композицію на кафедрі дизайну Київського університету культури та мистецтв. Основні напрямки роботи: станкова графіка (дереворит, ліногравюра, літографія, офорт), живопис, дизайн книг, дитяча ілюстрація, скульптура (в камені, залізі, дереві), фотографія. Крім цього створює витинанки та ляльки-мотанки. Художника цікавлять історичні аспекти, візуальні образи та специфіка міста, степовий краєвид Дніпропетровського регіону, а також характер життя людини в соціумі та її внутрішня комунікація. Живе та працює в Дніпрі.

 

Інші новини

20 червня 2021
SECONDARY ARCHIVE. OPEN CALL ДЛЯ МОЛОДИХ ЖІНОК–ХУДОЖНИЦЬ З УКРАЇНИ ТА БІЛОРУСІ

Katarzyna Kozyra Foundation (Варшава, Польща) у партнерстві з галереєю Артсвіт (Дніпро, Україна) та Ґете Інститутом (Мінськ, Білорусь) запрошує молодих жінок-художниць* взяти участь у Відкритому конкурсі для проєкту Secondary Archive – інтернет-платформи для артисток з Центральної та Східної Європи. Метою проєкту є популяризація, відкриття та актуалізація жінок-художниць, а також найважливіших явищ сучасного мистецтва з жіночого ракурсу. 

...
12 червня 2021
ARTIST TALK: ЛАДА НАКОНЕЧНА

Роботи Лади Наконечної, що часто реалізуються у формі інсталяцій з використанням малюнку, фотографії, тексту, звертають увагу на принципи пізнання і виявляють усталені та маніпулятивні аспекти візуальних та словесних структур. 

На artist talk пропонуємо поговорити про творчість мисткині, її проєкти, зокрема, про виставку в галереї Артсвіт. Подія відбудеться 12 червня. Початок о 16:00.

...