Artist talk: Сергій Алієв-Ковика
11/02/2021

Artist talk: Сергій Алієв-Ковика

В галереї Артсвіт відбудеться artist talk дніпровського художника Сергія Алієва-Ковики. Під час зустрічі митець розповість про свою творчість та види мистецтва, з якими він працює. Також він розкаже про теми, які його цікавлять та їх відображення у творчості. 

Подія відбудеться у форматі питання-відповідь, тож всі охочі зможуть поставити власні запитання. 

Модераторка: Ірина Полікарчук.

Artist talk відбудеться 11 лютого о 19:00. Вхід вільний за умови попередньої реєстрації за посиланням: https://cutt.ly/3kjLvia. Через карантинні норми “помаранчевої зони” кількість місць обмежена. В приміщенні галереї потрібно знаходитись у масці та дотримуватись дистанції.

Подія відбудеться в межах виставкового проєкту “Оголені”, який діє в галереї Артсвіт до 13 лютого. Вхід на виставку вільний.

Сергій Алієв-Ковика народився в 1956 році в с. Бабайківка, Царичанський р-н, Дніпропетровська область. Навчався в Московському поліграфічному інституті (майстерня Мая Мітурича). Працював художником-оформлювачем Дніпропетровського трубопрокатного заводу, вантажником на молокозаводі №2,сторожем геологічної автобази, викладав живопис, малюнок та композицію на кафедрі дизайну Київського університету культури та мистецтв. Основні напрямки роботи: станкова графіка (дереворит, ліногравюра, літографія, офорт), живопис, дизайн книг, дитяча ілюстрація, скульптура (в камені, залізі, дереві), фотографія. Крім цього створює витинанки та ляльки-мотанки. Художника цікавлять історичні аспекти, візуальні образи та специфіка міста, степовий краєвид Дніпропетровського регіону, а також характер життя людини в соціумі та її внутрішня комунікація. Живе та працює в Дніпрі.

 

Інші новини

10 березня 2021
Жінки-художниці України: новий ракурс

Лекція мистецтвознавиці Олени Годенко-Наконечної «Жінки-художниці України: новий ракурс» презентує окремі постаті провідних українських мисткинь ХХ ст. та сучасності з позиції  гендерного виміру.  Це спроба зламати стереотипи сприйняття "жіночого мистецтва" і подивитись на жінку в українській образотворчості і як на суб'єкт, і як на об'єкт мистецтва. 

...
26 лютого 2021
Гривні альтернативної України. Перформанс Давида Чичкана

Давид Чичкан пропонує відвідувачам принести купюри номіналом 20 або 200 гривень, які він власноруч доповнить цитатами Лесі Українки або Івана Франка, зміст котрих стосується соціально-економічного устрою. Перформанс продовжуватиметься допоки розписані художником купюри перебуватимуть в обігу, виконуючи окрім економічної також просвітницьку функцію.

...