Artist talk: Сергій Алієв-Ковика
11/02/2021

Artist talk: Сергій Алієв-Ковика

В галереї Артсвіт відбудеться artist talk дніпровського художника Сергія Алієва-Ковики. Під час зустрічі митець розповість про свою творчість та види мистецтва, з якими він працює. Також він розкаже про теми, які його цікавлять та їх відображення у творчості. 

Подія відбудеться у форматі питання-відповідь, тож всі охочі зможуть поставити власні запитання. 

Модераторка: Ірина Полікарчук.

Artist talk відбудеться 11 лютого о 19:00. Вхід вільний за умови попередньої реєстрації за посиланням: https://cutt.ly/3kjLvia. Через карантинні норми “помаранчевої зони” кількість місць обмежена. В приміщенні галереї потрібно знаходитись у масці та дотримуватись дистанції.

Подія відбудеться в межах виставкового проєкту “Оголені”, який діє в галереї Артсвіт до 13 лютого. Вхід на виставку вільний.

Сергій Алієв-Ковика народився в 1956 році в с. Бабайківка, Царичанський р-н, Дніпропетровська область. Навчався в Московському поліграфічному інституті (майстерня Мая Мітурича). Працював художником-оформлювачем Дніпропетровського трубопрокатного заводу, вантажником на молокозаводі №2,сторожем геологічної автобази, викладав живопис, малюнок та композицію на кафедрі дизайну Київського університету культури та мистецтв. Основні напрямки роботи: станкова графіка (дереворит, ліногравюра, літографія, офорт), живопис, дизайн книг, дитяча ілюстрація, скульптура (в камені, залізі, дереві), фотографія. Крім цього створює витинанки та ляльки-мотанки. Художника цікавлять історичні аспекти, візуальні образи та специфіка міста, степовий краєвид Дніпропетровського регіону, а також характер життя людини в соціумі та її внутрішня комунікація. Живе та працює в Дніпрі.

 

Інші новини

13 травня 2021
Галерея Артсвіт стала партнером Secondary Archive - важливої ініціативи для українських мисткинь.

Архів містить перевірену та систематизовану інформацію про художниць різних поколінь: від повоєнного й до сьогоднішнього дня. Представлена інформація та матеріали дослідження будуть корисні і для професійної спільноти, і для широкого загалу.

...
10 березня 2021
Жінки-художниці України: новий ракурс

Лекція мистецтвознавиці Олени Годенко-Наконечної «Жінки-художниці України: новий ракурс» презентує окремі постаті провідних українських мисткинь ХХ ст. та сучасності з позиції  гендерного виміру.  Це спроба зламати стереотипи сприйняття "жіночого мистецтва" і подивитись на жінку в українській образотворчості і як на суб'єкт, і як на об'єкт мистецтва. 

...