Artist talk: Сергій Алієв-Ковика
11/02/2021

Artist talk: Сергій Алієв-Ковика

В галереї Артсвіт відбудеться artist talk дніпровського художника Сергія Алієва-Ковики. Під час зустрічі митець розповість про свою творчість та види мистецтва, з якими він працює. Також він розкаже про теми, які його цікавлять та їх відображення у творчості. 

Подія відбудеться у форматі питання-відповідь, тож всі охочі зможуть поставити власні запитання. 

Модераторка: Ірина Полікарчук.

Artist talk відбудеться 11 лютого о 19:00. Вхід вільний за умови попередньої реєстрації за посиланням: https://cutt.ly/3kjLvia. Через карантинні норми “помаранчевої зони” кількість місць обмежена. В приміщенні галереї потрібно знаходитись у масці та дотримуватись дистанції.

Подія відбудеться в межах виставкового проєкту “Оголені”, який діє в галереї Артсвіт до 13 лютого. Вхід на виставку вільний.

Сергій Алієв-Ковика народився в 1956 році в с. Бабайківка, Царичанський р-н, Дніпропетровська область. Навчався в Московському поліграфічному інституті (майстерня Мая Мітурича). Працював художником-оформлювачем Дніпропетровського трубопрокатного заводу, вантажником на молокозаводі №2,сторожем геологічної автобази, викладав живопис, малюнок та композицію на кафедрі дизайну Київського університету культури та мистецтв. Основні напрямки роботи: станкова графіка (дереворит, ліногравюра, літографія, офорт), живопис, дизайн книг, дитяча ілюстрація, скульптура (в камені, залізі, дереві), фотографія. Крім цього створює витинанки та ляльки-мотанки. Художника цікавлять історичні аспекти, візуальні образи та специфіка міста, степовий краєвид Дніпропетровського регіону, а також характер життя людини в соціумі та її внутрішня комунікація. Живе та працює в Дніпрі.

 

Інші новини

05 серпня 2022
Історії війни. Дар'я Кольцова

Сьогодні публікуємо другу розповідь з серії історій про художників/-иць та їх роботи, що беруть участь в діючій виставці "Як у кіно...". Цей текст Дар'ї Кольцової ви могли бачити на самій виставці біля її роботи. Ми його наводимо ще раз, задля його документації у відкритому онлайн просторі.

...
03 серпня 2022
Історії війни. Тереза Барабаш

Від сьогодні й надалі ми будемо публікувати особисті історії війни художників/-иць, що взяли участь в нашій виставці "Як у кіно...". В них вони поділяться досвідом пережитого та детальніше розкажуть про свою роботу на виставці. Почнемо з історії Терези Барабаш.

"А білий світ - без кольору і звуку,
Ні форми, ні ваги, ані смаку"

Василь Стус

...