Аrtist-talk "Розмова про Харків у Дніпрі"
08/02/2023

Аrtist-talk "Розмова про Харків у Дніпрі"

10 лютого о 18:00 пройде artist-talk "Розмова про Харків у Дніпрі". Вхід вільний.
На події будуть присутні художник, автор проєкту "Захисний шар" Костянтин Зоркін, а також Наталія Іванова – директорка харківського центру сучасного мистецтва ЄрміловЦентр.

Є теми, про які зараз важливо говорити - еволюція мистецтва за останній рік, місія арт-інституції та місія митця в часи війни, підтримка та захист української культури в екстремальних умовах.

Кожне місто вирішує ці проблеми по-своєму, а обмін досвідом між містами зміцнює культурне поле країни.
Також нагадуємо, що відкриття нової виставки в стінах галереї Артсвіт відбудеться 9 лютого о 18:00, вхід вільний.
Знайти нас можна за адресою м.Дніпро, узвіз Крутогірний 21а.

Інші новини

21 лютого 2023
Правила відвідування галереї Артсвіт
Ми щиро радіємо тому, що у воєнний час продовжуємо працювати — відкривати виставки, проводити програми для дітей та різні публічні заходи. Це додає нам сил і віри в те, що мистецтво і культура загалом є важливою частиною здорового суспільства, а також голосом України в світі. Ми помітили, що наша аудиторія розширилась, з'явились нові зацікавлені обличчя. Також часто почали отримувати запитання щодо специфіки роботи та відвідування галереї. Саме тому вирішили зібрати кілька основних тез, з якими рекомендуємо ознайомитись
...
18 лютого 2023
Артсвіт дітям. Open call

В 2023 році розпочинаємо наступний етап програми з мистецтва "Артсвіт дітям". Саме тому шукаємо нових викладачів чи викладачок з цікавими та інноваційними підходами до викладання та вивчення мистецтва дітьми. Якщо ви маєте досвід роботи з дітьми в сфері мистецтва, подавайте заявку на наш відкритий конкурс.

...