3D-тур виставкою “Чи дорівнює ритуал рутині?”
02/12/2020

3D-тур виставкою “Чи дорівнює ритуал рутині?”

Виставка “Чи дорівнює ритуал рутині?” була представлена в галереї Артсвіт у вересні. Авторки проєкту пропонували по-новому глянути на звичний стан речей, переоцінити їхнє значення в житті людини, а також замислитись над тим, що у нашому житті є важливим або неважливим ритуалом, а що переходить у рутину.

Всім, хто не зміг відвідати виставку або хоче подивись її ще раз, ми підготували 3D-тур. Тож тепер потрапити до галереї Артсвіт можна в зручний час та не виходячи з дому.

Нагадуємо, що експозиція стала результатом роботи учасниць кураторського напрямку Програми резиденцій галереї Артсвіт Марія Целоєва, Анастасія Хлестова, Софія Короткевич та Катерина ЦигикалоТетяни Кочубінської. На виставці були показані роботи таких митців та мисткинь як Вагріч Бахчанян, Юлія Бєляєва, Анна Звягінцева, Віталій Кохан, Ольга Кузюра, Марія Куліковська, Катя Лесів, Сергій Попов, Олексій Сай, Станіслав Туріна, Оля Федорова та Володимир Цюпко.

3D-тур доступний за посиланням: http://ritual_rutina.artsvit.dp.ua/

Програму резиденції галереї Артсвіт було реалізовано за підтримки Українського культурного фонду.

 

Інші новини

29 грудня 2020
Цьогорічна програма “Артсвіт дітям. Сучасне мистецтво” завершилась

Протягом курсу діти вивчали не лише мистецтво, а й його зв’язок із соціумом. Викладачки обрали теми, які допомогли малечі дізнатись більше про сучасних митців та розширили уявлення про те, як за допомогою художніх творів можна виражати свою думку та громадянську позицію. 

...
22 грудня 2020
Представляємо авторську екскурсію виставкою Сергія Алієва-Ковики «Оголені»

“Оголеність - це завжди беззахисність. Коли ти оголений стоїш - ти беззахисний. Завжди нас одяг якось захищає чи ілюзію захисту дає, а тут - оця от беззахисність…”, - говорить художник.

Якщо ви ще не встигли подивитись експозицію або хотіли почути коментарі автора - запрошуємо до перегляду екскурсії виставкою на YouTube-каналі галереї Артсвіт.

 

...