3D-тур виставкою “Чи дорівнює ритуал рутині?”
02/12/2020

3D-тур виставкою “Чи дорівнює ритуал рутині?”

Виставка “Чи дорівнює ритуал рутині?” була представлена в галереї Артсвіт у вересні. Авторки проєкту пропонували по-новому глянути на звичний стан речей, переоцінити їхнє значення в житті людини, а також замислитись над тим, що у нашому житті є важливим або неважливим ритуалом, а що переходить у рутину.

Всім, хто не зміг відвідати виставку або хоче подивись її ще раз, ми підготували 3D-тур. Тож тепер потрапити до галереї Артсвіт можна в зручний час та не виходячи з дому.

Нагадуємо, що експозиція стала результатом роботи учасниць кураторського напрямку Програми резиденцій галереї Артсвіт Марія Целоєва, Анастасія Хлестова, Софія Короткевич та Катерина ЦигикалоТетяни Кочубінської. На виставці були показані роботи таких митців та мисткинь як Вагріч Бахчанян, Юлія Бєляєва, Анна Звягінцева, Віталій Кохан, Ольга Кузюра, Марія Куліковська, Катя Лесів, Сергій Попов, Олексій Сай, Станіслав Туріна, Оля Федорова та Володимир Цюпко.

3D-тур доступний за посиланням: http://ritual_rutina.artsvit.dp.ua/

Програму резиденції галереї Артсвіт було реалізовано за підтримки Українського культурного фонду.

 

Інші новини

20 січня 2023
Відео-екскурсія виставкою "Мені наснились звірі"

Всі ті, хто не зміг бути присутнім на виставці "Мені наснились звірі" у Любліні, тепер зможуть краще ознайомитися з представленими роботами завдяки кураторській відео-екскурсії від Катерини Яковленко та Галини Глеби.

...
30 грудня 2022
2022 Підсумки

Завершується 2022 рік, і настав час підбивати підсумки. Дійсно, рік був дуже важким. Разом з тим - повним нових відкриттів. Він скасував усі плани. Проте, сформував нові.

...