3D-тур виставкою “Чи дорівнює ритуал рутині?”
02/12/2020

3D-тур виставкою “Чи дорівнює ритуал рутині?”

Виставка “Чи дорівнює ритуал рутині?” була представлена в галереї Артсвіт у вересні. Авторки проєкту пропонували по-новому глянути на звичний стан речей, переоцінити їхнє значення в житті людини, а також замислитись над тим, що у нашому житті є важливим або неважливим ритуалом, а що переходить у рутину.

Всім, хто не зміг відвідати виставку або хоче подивись її ще раз, ми підготували 3D-тур. Тож тепер потрапити до галереї Артсвіт можна в зручний час та не виходячи з дому.

Нагадуємо, що експозиція стала результатом роботи учасниць кураторського напрямку Програми резиденцій галереї Артсвіт Марія Целоєва, Анастасія Хлестова, Софія Короткевич та Катерина ЦигикалоТетяни Кочубінської. На виставці були показані роботи таких митців та мисткинь як Вагріч Бахчанян, Юлія Бєляєва, Анна Звягінцева, Віталій Кохан, Ольга Кузюра, Марія Куліковська, Катя Лесів, Сергій Попов, Олексій Сай, Станіслав Туріна, Оля Федорова та Володимир Цюпко.

3D-тур доступний за посиланням: http://ritual_rutina.artsvit.dp.ua/

Програму резиденції галереї Артсвіт було реалізовано за підтримки Українського культурного фонду.

 

Інші новини

05 серпня 2022
Історії війни. Дар'я Кольцова

Сьогодні публікуємо другу розповідь з серії історій про художників/-иць та їх роботи, що беруть участь в діючій виставці "Як у кіно...". Цей текст Дар'ї Кольцової ви могли бачити на самій виставці біля її роботи. Ми його наводимо ще раз, задля його документації у відкритому онлайн просторі.

...
03 серпня 2022
Історії війни. Тереза Барабаш

Від сьогодні й надалі ми будемо публікувати особисті історії війни художників/-иць, що взяли участь в нашій виставці "Як у кіно...". В них вони поділяться досвідом пережитого та детальніше розкажуть про свою роботу на виставці. Почнемо з історії Терези Барабаш.

"А білий світ - без кольору і звуку,
Ні форми, ні ваги, ані смаку"

Василь Стус

...