«Все хорошо» - це про почуття. Почуття радості і смутку одночасно, про егоїзм і самовідданість, про любов та її нестерпність. Усе це про мистецтво України та моє місце в ньому. Про ті підношення та жертви, які я роблю заради нього з благоговінням і ненавистю.
Це суперечливе почуття, яке можна назвати «все добре» за аналогією з фразою, яку кожен з нас кидає у відповідь на найчастіші питання: «Як ти? Як справи?». І ми відповідаємо, не бажаючи розповідати правду, - чи від того, що ми втомилися, або ж від того, що не хочемо напружувати слухачів складними подробицями світу мистецтва, або боячись почути самих себе і продовжуючи тішитися у себе в голові важливістю проектів для себе і світу українського мистецтва. А що той самий світ? Як він себе почуває? А, та все добре.
- Привіт! Над чим зараз працюєш?
- Я фарбую плани з різних проектів, над якими працював.
- Навіщо?
- Якщо чесно, не знаю, щось підсвідоме. Може, хочеться перетворити підготовку проекту в мистецтво.
- А ти виставлявся в цих проектах?
- Ні.
- Мені ось завжди цікаво було як це виглядає - ти художник і монтуєш інших?
- Та так і відбувається.
- Дратує?
- 50 на 50. Іноді хороші приємні художники, і галерея не сприймає тебе як різноробочого. А буває просто нестерпно! Художники постійно змінюють плани, інституція все забороняє. І тоді починаєш думати про те, як би ти працював зі своїм проектом.
- Але ти ж робиш свої?
- Та роблю! Куди ж без цього.
- А ще куди ти діваєш свої роботи з проектів, які вже пройшли?
- В основній масі зберігаю.
- Де?
- Вдома.
- А продати?
- (сміється)
- Гаразд, я зрозумів.
- Я часто уявляю під час монтажів, як би виглядали мої старі проекти на цих виставках.
- І як?
- Добре.
- Все?
- Так, все добре.
Антон Ткаченко народився у 1994 році в Харкові. Вчився у Харківському національному університеті будівництва та архітектури та Харківському національному педагогічному університеті ім. Г.С. Сковороди. Працює з темою пам’яті, у тому числі – міста; велику увагу у своїх проектах приділяє архітектурі взагалі та організації простору зокрема. Співзасновник та учасник кураторської групи «VIDSOTOK», яка працює з молодими художниками, що займаються сучасним мистецтвом. Співзасновник та куратор artist-run простору «Гараж 127». Працював художником, куратором, менеджером, координатором, мистецтвознавцем, галеристом, архітектором, архітектором експозицій, дизайнером, будівельником, вантажником, електриком, сантехніком, прибиральником та галерейним хлопцем в Харкові, Києві, Одесі, Дніпрі, Сумах, Львові, Польщі, Австрії, Германії, Португалії, Чехії, Словаччині, Болгарії. Живе в Харкові.