Виставка плакатів за результатами конкурсу «Країна сама себе не зробить»

29 вересня 2022 - 20 жовтня 2022

29 вересня в галереї Артсвіт відкриється Виставка плакатів за результатами конкурсу «Країна сама себе не зробить» від громадської організації Центр спільних дій.

30 років розбудови української держави дали українському народу досвід впливу суспільства на державотворчі процеси. Ми відстояли демократію на трьох революціях, 23 рази формували органи влади на виборах, виховали ціле покоління людей у незалежній Україні, відстоюємо свої території на війні з росією. Суспільство з таким досвідом може і має творити стійкі та якісні зміни. І для цього протягом наступних десяти років нам потрібно збудувати ефективні демократичні інституції. Саме тому Центр спільних дій обрав таку назву конкурсу – «Країна сама себе не зробить». Бо це про залучення кожного із нас до творення країни, в якій ми живемо.

Загалом в конкурсі взяли участь 236 авторів, які надіслали 331 роботу. Запрошуємо до огляду 26 плакатів авторів з різних куточків України.

Задачею учасників було відповісти в формі плакату на наступні питання: Як змінюються громадяни у своїх цінностях у час повномасштабної війни? Як кожен виборює майбутнє України на своєму фронті? Що робить влада різних рівнів для перемоги? Яка наша роль у відбудові країни і творенні державних інституцій? Що ми будемо робити після закінчення війни, після виборів і кожного наступного дня? Як змусити владу тебе слухати? Яка вона — Україна 2031?

Оцінювали роботи члени журі: акторка Ірма Вітовська, громадська діячка Ярослава Гресь, ілюстратор Олександр Грехов, інфографістка Надя Кельм, кулінар Євген Клопотенко, музикант Іван Марунич, волонтер Сергій Притула та політична діячка Оксана Сироїд.

У реалізації конкурсу нас підтримали бізнес та інформаційні партнери: Green Forest, Gifty, Arthuss, MacPaw Space, Світ Кави, Projector, Comfy, Фотоврамкці, Urban Space 500, 1991 Open Data Incubator, Радіо Культура, Українське радіо, platfor.ma, Studway, creativity.ua, DesignTalk, School of Visual Communications.

Нова виставка проходитиме в третій залі галереї до 20 жовтня, паралельно з нині діючою "Як у кіно...". З вівторка по суботу, з 12:00 до 19:00.