Дніпро. Трансформація

16 вересня 2015 - 23 жовтня 2015

Це проект про місто з його скупченням архітектури та інженерних споруд, великої історії і доль людей, набору фактів і безлічі артефактів, які забезпечують нас знаннями про нас самих. За останні два роки Дніпропетровськ істотно змінився. Головним чином тому, що змінилися його жителі. Сучасній людині, для якого протягом часу стало настільки швидким, місто, як соціальний механізм, комфортний, але не завжди зрозумілий, а іноді і не комфортний, і не зрозумілий, а його пристрій не піддається чітким поясненням або дефініція. Проект «Дніпро. Трансформація »не ставить перед собою завдання пояснити або дати відповіді на питання. Але він про те, як відчуває себе будь-яка людина в заданому місці і часу, в конкретному місті, серед сусідів і друзів, де в низці тісно дотичних будинків, проте часто виключена необхідність особистого знайомства.

У проекті задіяні кілька медіа (живопис, графіка, інсталяція, об'єкти, фотографія, відео-арт) і художники з різних міст і країн, які народилися в Дніпропетровську, пов'язані з ним найдивовижнішим чином або не пов'язані зовсім.

Учасники проекту: художники Apl315, Марія Куликовська, Олексій Сай, Сергій Чикуров, Сергій Морін, скульптор Назар Білик, фотограф Марина Фролова, молоді художники Катя Лібкінд, Ольга Гайдаш, Майя Колеснік, Юлія Кривич, Олександр Биченко, дизайнери Іван і Василь Костенко - дизайн -студії BRATY, а також світова зірка першого ряду Ілля Кабаков. Крім того, на виставці буде представлена ​​радянська графіка з колекції галереї Артсвіт.

Проект «Дніпро. Трансформація »- спосіб розповісти про те, яким бачили наш час кілька попередніх поколінь і як себе зараз відчувають в місті наші сучасники, побачити місто сьогодні і завтра, позначити вектори його руху в майбутнє і стати інструментом трансформації міста.