Faces who care
27 квітня 2022 - 01 серпня 2022

UPD: Наразі збір заявок призупинено
Від початку війни росії в Україні сектор культури залишився практично без фінансування та можливостей продовжувати працювати. Велика кількість інституцій та програм призупинили свою роботу, кошти були переспрямовані на гуманітарні потреби або підтримку ЗСУ, що очевидно, в умовах тотальної загрози цілій країні. Таким чином, велика кількість працівниць культурних інституцій, фрілансерок, художниць, режисерок, дослідниць, кураторок опинились в скрутних умовах. Так чи інакше, більшість із них продовжують працювати, зосередившись на темі війни, хтось волонтерить, а хтось не знаходить в собі сили продовжувати щось робити за цих умов. 

Артсвіт дітям 2022
04 квітня 2022 - 01 червня 2022

З вівторка по неділю кожного дня діти від 6 до 13 років зможуть долучитися до занять в межах програми «Артсвіт дітям». Заняття будуть проходити щогодини з 12:00 до 16:00, де під керівництвом наших викладачок діти працюватимуть з різними жанрами та техніками мистецтва. Щодня, окрім понеділка, можна буде долучитися одразу до 4-х занять, а саме до живопису (12:00-13:00), графіки (13:00-14:00), перформансу (14:00-15:00), колажу (15:00-16:00).

Fundraising campaign for the needs of the social hub
-

During the war, Dnipro Center for Contemporary Culture has transformed into a social hub for internally displaced people. At DCCC we created a co-working, a library, a workshop, and a space for kids. All activities and services are free, but we need to cover some hub costs. In particular, the purchase of materials for workshops, coffee/tea/cookies for visitors, and at least a minimum financial support for teachers who are engaged in daily activities with children and teens. That’s why we’ve decided to launch a fundraising campaign for the needs of the social hub — any sum will help in our work.

Тимчасовий соціальний хаб в DCCC
-
Наразі регулярну програму галереї Артсвіт призупенено. Спільно з Центром сучасної культури у Дніпрі ми відкрили Соціальний хаб, де працює бібліотека та  коворкінг зона для дорослих, програма Артсвіт дітям (заняття з візуального мистецтва, перформансу, акторської майстерності, танців), воркшопи для дорослих, розмовний клуб з української мови тощо. За усіма анонсами слідкуйте в соціальних мережах.
Secondary Archive буде представлений на Manifesta 14
-
Secondary Archive буде представлений на Manifesta 14 у Приштині в 2022 році. Ми раді повідомити, що цей унікальний проєкт, ініційований Katarzyna Kozyra Foundation, включаючи роботи українських художниць, увійде до програми Manifesta Biennial, яка цього року відбудеться в Приштині, Косово.
Buy art support Ukraine
-
Buy Ukrainian art to help Ukraine defend its freedom and resist russia’s barbaric invasion. DCCC has launched a charity sale of graphic artworks from a private collection of Artsvit gallery to support Ukraine. 
Новини
Покази українського кіно в Артсвіт
17 червня 2022
Покази українського кіно в Артсвіт

Галерея Артсвіт та Культура Медіальна запускають покази українського кіно. Протягом червня та липня в Артсвіт можна буде подивитися фільми, що вже стали класикою, та нові стрічки українських режисерів.

До добірки увійшли ігрові, документальні та короткометражні стрічки, класика українського кінематографа, фільми 1990-х та 2000-х. Влаштовуючи ці кінопокази, ми прагнемо більше говорити про нашу культуру й історію боротьби проти російського колоніалізму, а також актуалізувати імена та доробок українських режисерів.

Buy Art to Support Ukraine. Допомога медикам
15 червня 2022
Buy Art to Support Ukraine. Допомога медикам
Навесні ми спільно з Центром сучасної культури у Дніпрі запустили ініціативу Buy Art to Support Ukraine — благодійний розпродаж графіки українських митців та мисткинь 20 століття. На кошти, отримані від продажу художніх робіт, нам вдалося придбати машину швидкої допомоги та привезти її з Німеччини до Дніпра. Вчора автівка відправилася на службу до медиків. Дякуємо всім, хто вже встиг долучитися до ініціативи. Ви зробили важливий внесок у порятунок наших військових, бо зараз саме до Дніпра везуть більшість поранених з передової, а медики потребують все більше обладнання та машин.
Оновлення програми "Артсвіт дітям"
27 квітня 2022
Оновлення програми "Артсвіт дітям"
Проаналізувавши той досвід, що ми отримали за декілька тижнів програми "Артсвіт дітям", ми зрозуміли, що він потребує певних змін. Тому ми розпланували розклад так, щоб зробити відвідування наших творчих занять ще зручнішим для дітей та батьків.
Тепер наші мистецькі майстерні будуть довшими й кожен день стане тематичним. Тож якщо ваша дитина захоче піти, наприклад, на малювання, то у вас є декілька опцій на вибір, або 12:00 - 14:00, або 14:00 - 16:00, або все разом. Ви можете обрати зручний для вас день та час.
Майстер-клас з хіп-хопу
21 квітня 2022
Майстер-клас з хіп-хопу
Ми вирішили, що забагато танців не буває! Тож разом зі студією Dance Republic будемо проводити майстер-класи з хіп-хопу щовихідних.
Запрошуємо вас з дітьми цієї суботи, 23 квітня о 15:00.
Про галерею
Галерея Артсвіт працює в Дніпрі з 2013 року і з того часу стала культурною платформою для міждисциплінарних проєктів, дискусій та репрезентацій сучасного українського мистецтва.

Наша мета – побудувати діалог між різними художніми генераціями та створити простір демократичної комунікації між аудиторією та культурними діячами в контексті сучасного мистецького процесу. Задля цього галерея Артсвіт працює в таких основних напрямках:

Виставки. Ми репрезентуємо актуальне українське мистецтво, співпрацюючи із художниками/-цями, кураторами/-рками, що працюють у соціально-критичному полі.

Освіта. Цей напрямок реалізується через серії лекцій, практикумів, а також видавничу діяльність. На сьогодні на базі галереї існує курс “Артсвіт дітям”, програма "Контексти візуальної культури" та видавнича серія “Художня географія”.
Колекція. Галерея має колекцію українського мистецтва від повоєнних років до тепер. Ми поповнюємо колекцію художніми роботами з різних регіонів із фокусом на сучасне мистецтво; залучаємо роботи із колекції у виставкові проєкти та осмислюємо їх в загальному мистецькому дискурсі.

Резиденції. Галерея Артсвіт реалізує Програму резиденцій, до якої запрошує хужників/-ць, кураторів/-ок, перформерів/-ок, дослідників/-ок. В межах Програми ми пропонуємо учасника/-цям глибоко дослідити соціокультурний контекст Дніпра та регіону і осмислити цей досвід через власні художні практики.
 
About Artsvit Gallery

Opened in 2013, Artsvit Gallery has become one of the first contemporary art venues in the Dnipropetrovsk region and now transformed into an essential platform for ideas' cultivation and cultural exchange for Ukrainian art. In collaboration with artists, curators, researchers, and cultural organizations, the gallery represents current trends in art culture, arranging exhibitions, residencies, educational programs for children and adults, and publishing catalogs and art books.

While maintaining one of the largest collections of Ukrainian paintings, works on paper, and sculptures from the post World War II period, the gallery is focused on socio-critical art, supporting and promoting young artists, thus playing an essential role in establishing Ukrainian art in general. The gallery aims to maintain dialogue between the past and the present, the tradition and the experiment while putting effort into keeping the contemporary art approachable for people of all ages.
Як знайти
Адреса галереї: Дніпро, Крутогірний узвіз 21а
Галерея працює: Вт-Сб: 12:00 - 20:00
Вихідний: Нд, Пн
Телефон:
+38095 799 35 35
artsvit.ngo@gmail.com