• Рус/Укр
  • Eng
Дніпропетровська школа фотографії
Дніпропетровська школа фотографії
15 травня 2015 - 17 червня 2015

Унікальне та досі маловідоме, навіть у мистецьких колах України, явище, яке сформувалось у Дніпропетровську в кінці 1970-х – на початку 1980-х років. В проекті кураторів Льолі Гольдштейн та Марії Хрущак представлено більше 150 світлин учасників «Молодіжної секції» Дніпропетровської школи фотографії (ДШФ) й фотографів, які цікавились студією та її експериментами: Олександра Фельдмана, Юрія Бродського, Марка Мілова, Станіслава Полонського (1948 – 2002) та дотичного до студії – Семена Просяка.

Чотири проекти Микити Шаленного
Чотири проекти Микити Шаленного
24 лютого 2015 - 21 березня 2015

В галереї АРТСВІТ Микита Шаленний представить 4 проекти, які раніше були презентовані на арт-майданчиках Києва, Відня, Любліна та Чикаго. Більшість із них вперше і, мабуть, востаннє побачить дніпропетровська публіка.

Ріка життя
Ріка життя
26 вересня 2014 - 31 жовтня 2014

Відмінною особливістю галереї Артсвіт є численна колекція української графіки. Проект демонтсрує роботи відомих українських митців, які на папері втілили найкращі традиції своїх шкіл, наша експозиція робить спробу максимально представити різноманіття технік та сюжетів. 

Життя кожного з нас можна охарактеризувати словом «потік». Потік абсолютно унікальний, непостійний і мінливий. Потік людей, подій, рішень, цілей, цінностей, емоцій і почуттів, потік свідомості, нарешті. Ми маємо постійно рухатись, незалежно від свого становища, напрямку або фізичного стану. Найбільш точне уособлення потоку в земній природі – це ріка.

 

Перенапруга. Євген Петров
Перенапруга. Євген Петров
07 червня 2014 - 26 липня 2014

Майже в кожному своєму проекті художник Петров окреслює певні межі граничних ситуацій, за котрі він виводить своїх героїв. Джерелом цих сюжетів, за словами митця, є його власне вчування. Петров починає працювати, коли йому уривається терпець, зображуючи те, що його збурює, не влаштовує, і з чим він не згоден. Зовнішній негативний подразник для нього — один з ключових рушіїв творчості. Куратори проекту Марія Шалуєва та Олександр Щелущенко

 

Де брат твій?
Де брат твій?
14 грудня 2013 - 19 січня 2014

В своем персональном проекте художник фокусирует внимание зрителя на теме конфликтов, причиной которых является желание одного, путем силы, отнять то, что создано и принадлежит другому. Это явление сопровождает человечество на протяжении всей истории. Именно обращение к первому конфликту между братьями Каином и Авелем, описанному еще в Ветхом завете, стало ключом к выбору названия выставки. Сегодня автор переносит библейский вопрос «Где брат твой?» в современный контекст.

Одесская школа
Одесская школа
08 листопада 2013 - 01 грудня 2013

В Одессе исторически сложилась самобытная художественная традиция, которая существовала и развивалась с периода основания Товарищества южнорусских художников в 1890 г. во главе с Кириаком Костанди. 

В советские времена при относительной свободе от жесткого идеологического контроля, в условиях которого работали художественные училища и академии Москвы и Ленинграда, Одесское училище, опираясь на прочную историческую итальянско-французскую традицию, давало хорошее классическое образование. Работы художников "Одесской школы" отмечены высоким техническим профессионализмом, огромным разнообразием художественных почерков и технологий и особым духом творческой свободы. 

1
2