• Рус/Укр
  • Eng

Можливості для молодих художників: лекція кураторки Тетяни Тумасян

27 квітня 2017 - 27 квітня 2017

Прес-реліз

27 квітня о 19:00 в галереї Артсвіт відбудеться лекція директорки та кураторки Харківської Муніципальної галереї Тетяни Тумасян, яка розповість про першу українську бієнале молодого сучасного мистецтва.

Тетяна Тумасян вже 20 років керує Муніципальною галереєю. Вона також заснувала фестиваль молодіжних проектів NonStopMedia, в рамках якого з 2003 року відбулося вісім редакцій. У конкурсі можуть брати участь художники до 30 років, таким чином, фестиваль став стартовим майданчиком для багатьох зірок українського сучасного мистецтва.

За час існування NonStopMedia утвердився як важлива комунікативна платформа для молодого сучасного мистецтва, що зумовлено різноманітністю паралельної програми: кіно, театру, музики, літератури – та посиленої ролі теоретичної, освітньої та дискусійної платформ фестивалю.

Під час лекції в галереї Артсвіт слухачі дізнаються про історію та трансформації NonStopMedia.

У 2016 році Артсвіт став партнером фестивалю. У рамках співпраці в галереї відкрилася виставка лауреатки NonStopMedia Ольги Федорової. Проект “Будь-які збіги з реальністю випадкові” досі триває і ви зможете відвідати авторську екскурсію 29 квітня о 15:00.

Додаткова інформація

Тетяна Тумасян – українська галеристка та кураторка. Протягом 20 років керує Харківською Муніципальною галереєю, арт-директорка VOVATANYA Gallery. Є членом Комітету з Національної премії України імені Тараса Шевченка (з грудня 2016).

Харківська муніципальна галерея – сучасна платформа для творчих і соціально-культурних ініціатив художників, кураторів та активних учасників художнього руху Харкова, яка за роки свого існування стала невіддільною частиною арт-процесу України. Харківська муніципальна галерея розпочала свою діяльність в 1996 році і стала першою галереєю муніципального статусу в країні. Основний напрямок діяльності – робота з українськими сучасними художниками. Міжнародний фестиваль молодіжних проектів NonStopMedia існує в режимі бієнале з 2003 року. Фестиваль складається з конкурсної програми для художників до 30 років, освітньої платформи в сфері contemporary art і широкої паралельної програми супутників (молоде кіно, театр, література, музика).