• Рус/Укр
  • Eng

Конференція "ДК - Будинки Культури"

19 листопада 2016 - 20 листопада 2016

Прес-реліз

19 та 20 листопада в галереї Артсвіт проходитиме міні-конференція, що супроводжує мистецько-дослідницький проект “ДК” про стан та потенціал палаців культури, будинків культури та сільських клубів для розвитку місцевих громад. Проект розроблено ГО “Культура Медіальна” протягом 2016 року, він включає в себе культурологічне дослідження, документальні відео, інтерв’ю, аналіз статистичних даних, а також мистецькі інсталяції. Мультимедійна виставка “ДК” відбулася 29 жовтня-6 листопада 2016 в музеї “Літературне Придніпров’я”, м. Дніпро.

Мета міні-конференції – дослідити можливості для модернізації мережі будинків культури. Лекційна програма про успішні практики новітніх закладів культури в Україні та за кордоном дозволить розглянути позитивний досвід Чехії, Грузії та України. В дискусіях піде розмова про можливості локального розвитку, а робота з фокус-групою, що складається з працівників будинків культури великих та малих міст, допоможе сформулювати завдання для подальшої практичної роботи, введення нових форм діяльності закладів культури для територіальних громад.

 

Субота,19 листопада 16:00 - 20:00

Доповіді, презентації та дискусії. Спікерки:

Ірина Френкель – радниця патронатної служби Міністра в Міністерство культури України, голова Інституту культурної політики м. Вінниця.

Люція Ржегоржикова – директорка Чеського центру в Києві.

Ана Клдіашвілі – професорка, декан факультету реставрації, історіі та теоріїї мистецтв в Тбіліський державній Академії Мистецтв ім. Аполлона Кутателадзе

Юлія Овчаренко – менеджерка культури, кураторка, дослідниця урбаністичних практик в ГО “Культура Медіальна”

 

Неділя, 20 листопада 13:00 - 17:00

Професійний практикум, робота фокус-групи

Фасилітатор: Юлія Голоднікова – медіадослідниця, доцент кафедри медіакомунікацій Школи журналістики УКУ, співредакторка проекту "Mediakrytyka" Львів, Україна

Результутом міні-конференції стане план практичних заходів з модернізації роботи будинків культури великих та малих міст, які ГО Кульутура Медіальна планує провести 2017-2018 року.

Проект реалізовано в рамках програми "Культурна столиця" та "CHOICE – Культурна Спадщина: Можливості Підвищення Громадської Активності" за підтримки Європейського Союзу.

 

Вхід вільний. Галерея "Артсвіт", вул. Січових Стрільців 4а.