• Рус/Укр
  • Eng
Триває прийом заявок на отримання Мистецької премії імені Казимира Малевича
03/10/2018

Триває прийом заявок на отримання Мистецької премії імені Казимира Малевича

Останні тижні прийому заявок на отримання Мистецької премії імені Казимира Малевича 2018!

У 2018 році виповнюється 10 років від першого вручення Мистецької премії імені Казимира Малевича. У 2008 році Премія Малевича стала першою відзнакою для українських митців, що працюють в царині сучасного мистецтва. У тісній співпраці з українськими та польськими партнерами Польський Інститут раз на два роки вручав нагороду митцям віком до 40 років, котрі народилися в Україні, незалежно від актуального місця проживанняза внесок у розвиток сучасного мистецтва, зокрема за якість, майстерність, досягнення та значущість створених робіт. Лауреати Премії: Алевтина Кахідзе (2008), Стас Волязловський (2010), Жанна Кадирова (2012), Лада Наконечна (2014) та Микита Кадан (2016).

Партнером цьогорічної ювілейної Премії став Український інститут - нова державна установа, заснована урядом України у 2016 році, яка представляє українську культуру у світі та налагоджує міжнародні зв’язки у сфері мистецтва, освіти та науки.

Висунути кандидатів на отримання нагороди (одна особа від організації) можуть українські та закордонні культурні інституції, наукові центри, творчі об'єднання, галереї та музеї. Прийом заявок триватиме до 15 жовтня 2018. Детальніше про умови участі у конкурсі: www.polinst.kyiv.ua  

Із номінованих кандидатур журі обере трьох фіналістів, імена яких буде оголошено 31 жовтня 2018. Нагородження лауреата відбудеться на урочистій церемонії 15 листопада 2018 року в приміщення Креативного простору IZONE.

Лауреат Премії ім. Казимира Малевича 2018 отримає:

  • Грошову винагороду в розмірі 3000 євро від Польського Інституту у Києві;
  • За підтримки Українського інституту - резиденцію в  Центрі Сучасного Мистецтва «Замок Уяздовський» у Варшаві в 2019 році.

Додатково, один з фіналістів отримає відзнаку Києво-Могилянської бізнес-школи [kmbs] – «За проривний концепт».

Фіналістів Премії (3 особи) та представників інституцій-заявників (3 особи) буде запрошено до участі в ознайомчому візиті до Польщі в 2019 році.

Інші новини

11 жовтня 2018
12345678910. Будинок, що став ґрунтом

11 жовтня запрошуємо на відкриття нової виставки в просторі Кімната від студії 12345678910 "Будинок, що став грунтом". В місті Дніпро, за адресою вул. Січових Стрільців, 24 знаходиться зруйнований цегляний будинок. На даний момент він складається зі збереженого фасаду, що виходить на вулицю, декількох стін та нагромадження цегли, утвореного після обвалення будівлі.


Автори дивляться на руїну як на місце, позбавлене функції та контролю, тому відкрите для різних стихійних впливів: проявів природи, специфічної людської активності та процесів, що змінюють стан матеріалів будівлі. У цій роботі митці намагаються розглянути та проявити ці впливи, перезбираючи фрагмент безформності нагромадження цегли. Зруйнований будинок знаходиться на тій же вулиці, на якій знаходиться галерея, в 5 хвилинах від неї, тому пропонуємо глядачам пройти цей шлях і побачити роботу безпосередньо.

...
10 жовтня 2018
Вулиці, парки, площі - як їх змінюють в українських містах

13 жовтня в галереї Артсвіт відбудеться лекція Тараса Кайдана «Вулиці, парки, площі – як і навіщо їх змінюють в українських містах?» в рамках освітньої програми Youth-Active-City.

Початок о 17:00. Вхід вільний.

...