• Рус/Укр
  • Eng
NonStopMedia IX
12/05/2018

NonStopMedia IX

Харківська муніципальна галерея оголошує конкурс на 9-й фестиваль молодіжних проектів NonStopMedia.


Дати проведення фестивалю: 26 серпня - 9 вересня 2018 року.


Головне завдання NonStopMedia-IX - сприяти молодим авторам у творчій діяльності у сфері сучасного мистецтва. У конкурсі пріоритети віддаються проектному мисленню, професіоналізму у втіленні ідеї, новаторству та подоланню табу (художніх, соціальних тощо). Автор повинен продемонструвати вміння реалізовувати проекти з чіткою концепцією і внутрішньою логікою.
На конкурс приймаються художні проекти у будь-якій техніці та будь-якої тематики. Організатори фестивалю вводять лише вікове обмеження для авторів - до 30 років.

Члени журі:

Тетяна Тумасьян / Харків, Україна - кураторка, директорка Харківської муніципальної галереї, засновниця фестивалю NonStopMedia;

Сергій Братков / Харків -Москва - художник, фотограф, куратор, учасник Вінеціанської бієнале;

Ева Зажицька / Вроцлав, Польша - художниця перформерка, викладачка Академії мистецтв Вроцлава, кураторка;

Роман Мінін / Харків, Україна - художник, переможець і лауреат міжнародних арт-форумів, лауреат NonStopMedia);

Журі відбере 10 проектів, які будуть представлені на різних арт-майданчиках Харкова.

Кожному із лауреатів буде запропонований сольний проект у 2019 році в одній з престижних галерей України.

Увага!


Ілюстративний матеріал потрібно розмістити на сторонньому ресурсі і скопіювати посилання у відповідне питання анкети.
Організатори фестивалю залишають за собою право не приймати проекти, які вже брали участь в інших фестивалях , або які не відповідають формату фестивалю NonStopMedia. Не приймаються до розгляду проекти, якщо вони не мають повної комплектації (заповнена анкета та ілюстративний матеріал до проекту). Перевагу буде віддано вже готовим проектам.
Всі матеріали приймаються до 25 червня 2018 року
Результати конкурсу будуть оголошені до 25 липня 2018 року

Контакти:


e-mail: nonstopmedia.kh@gmail.com

Інші новини

11 жовтня 2018
12345678910. Будинок, що став ґрунтом

11 жовтня запрошуємо на відкриття нової виставки в просторі Кімната від студії 12345678910 "Будинок, що став грунтом". В місті Дніпро, за адресою вул. Січових Стрільців, 24 знаходиться зруйнований цегляний будинок. На даний момент він складається зі збереженого фасаду, що виходить на вулицю, декількох стін та нагромадження цегли, утвореного після обвалення будівлі.


Автори дивляться на руїну як на місце, позбавлене функції та контролю, тому відкрите для різних стихійних впливів: проявів природи, специфічної людської активності та процесів, що змінюють стан матеріалів будівлі. У цій роботі митці намагаються розглянути та проявити ці впливи, перезбираючи фрагмент безформності нагромадження цегли. Зруйнований будинок знаходиться на тій же вулиці, на якій знаходиться галерея, в 5 хвилинах від неї, тому пропонуємо глядачам пройти цей шлях і побачити роботу безпосередньо.

...
10 жовтня 2018
Вулиці, парки, площі - як їх змінюють в українських містах

13 жовтня в галереї Артсвіт відбудеться лекція Тараса Кайдана «Вулиці, парки, площі – як і навіщо їх змінюють в українських містах?» в рамках освітньої програми Youth-Active-City.

Початок о 17:00. Вхід вільний.

...