• Рус/Укр
  • Eng
Лекція «Сучасне місто. Глобальні виклики, локальні рішення»
06/10/2018

Лекція «Сучасне місто. Глобальні виклики, локальні рішення»

В рамках освітньої програми Youth - Active - City відбудеться Лекція Олександри Нарижної та Анастасії Палій «Сучасне місто. Глобальні виклики, локальні рішення»

Лекція присвячена векторам розвитку сучасних міст, просторовим і політичним дискусіям, та рішенням, що впливають на майбутнє. А також, різним масштабам вирішення завдань, які стоять перед архітекторами та урбаністами, та як через роботу з публічним простором міста змінюється парадигма майбутнього.

Лекція відбудеться 6 жовтня о 18:00. Вхід вільний.

Олександра Нарижна
Архітекторка, урбаністка
Голова громадської організації «Міські реформи», директорка запуску та перша проректорка Харківської школи архітектури. Авторка та викладачка курсів з урбанізму та архітектури в ХША та ХНУБА. Модераторка відносин влада-громада, кураторка проектів з міської політики, організаторка та керівниця проектів з перетворення міського простору Харкова

Анастасія Палій
Урбаніста, дослідниця міста.
Керівниця напрямку «Публічний простір» у ГО «Міські реформи», кураторка освітніх курсів у Харківській школі архітектури. Організаторка та проектувальниця проектів з перетворення публічних просторів та концепцій територій Харкова. Керівниця проектів «Центрі міста для людей», «Разом урбан парк», «Стратегія розвитку українських сел», урбан-майданчиків Street Culture, тощо.

______________

Youth - Active - City
Навчально-практична програма з громадської активності та творчості для молоді 
Протягом року учасниці та учасники пройдуть інтенсивний курс за вектором Творчість–Дія–Розвиток–Комунікація, навчаться переносити ідею в дію, використовувати творчі практики і взаємодіяти з міським середовищем, займуть активну громадську позицію. Успішні українські та зарубіжні експерти ділитимуться практичним досвідом та виключно корисними знаннями. 

Інші новини

11 жовтня 2018
12345678910. Будинок, що став ґрунтом

11 жовтня запрошуємо на відкриття нової виставки в просторі Кімната від студії 12345678910 "Будинок, що став грунтом". В місті Дніпро, за адресою вул. Січових Стрільців, 24 знаходиться зруйнований цегляний будинок. На даний момент він складається зі збереженого фасаду, що виходить на вулицю, декількох стін та нагромадження цегли, утвореного після обвалення будівлі.


Автори дивляться на руїну як на місце, позбавлене функції та контролю, тому відкрите для різних стихійних впливів: проявів природи, специфічної людської активності та процесів, що змінюють стан матеріалів будівлі. У цій роботі митці намагаються розглянути та проявити ці впливи, перезбираючи фрагмент безформності нагромадження цегли. Зруйнований будинок знаходиться на тій же вулиці, на якій знаходиться галерея, в 5 хвилинах від неї, тому пропонуємо глядачам пройти цей шлях і побачити роботу безпосередньо.

...
10 жовтня 2018
Вулиці, парки, площі - як їх змінюють в українських містах

13 жовтня в галереї Артсвіт відбудеться лекція Тараса Кайдана «Вулиці, парки, площі – як і навіщо їх змінюють в українських містах?» в рамках освітньої програми Youth-Active-City.

Початок о 17:00. Вхід вільний.

...