• Рус/Укр
  • Eng
Лекція «Сучасне місто. Глобальні виклики, локальні рішення»
06/10/2018

Лекція «Сучасне місто. Глобальні виклики, локальні рішення»

В рамках освітньої програми Youth - Active - City відбудеться Лекція Олександри Нарижної та Анастасії Палій «Сучасне місто. Глобальні виклики, локальні рішення»

Лекція присвячена векторам розвитку сучасних міст, просторовим і політичним дискусіям, та рішенням, що впливають на майбутнє. А також, різним масштабам вирішення завдань, які стоять перед архітекторами та урбаністами, та як через роботу з публічним простором міста змінюється парадигма майбутнього.

Лекція відбудеться 6 жовтня о 18:00. Вхід вільний.

Олександра Нарижна
Архітекторка, урбаністка
Голова громадської організації «Міські реформи», директорка запуску та перша проректорка Харківської школи архітектури. Авторка та викладачка курсів з урбанізму та архітектури в ХША та ХНУБА. Модераторка відносин влада-громада, кураторка проектів з міської політики, організаторка та керівниця проектів з перетворення міського простору Харкова

Анастасія Палій
Урбаніста, дослідниця міста.
Керівниця напрямку «Публічний простір» у ГО «Міські реформи», кураторка освітніх курсів у Харківській школі архітектури. Організаторка та проектувальниця проектів з перетворення публічних просторів та концепцій територій Харкова. Керівниця проектів «Центрі міста для людей», «Разом урбан парк», «Стратегія розвитку українських сел», урбан-майданчиків Street Culture, тощо.

______________

Youth - Active - City
Навчально-практична програма з громадської активності та творчості для молоді 
Протягом року учасниці та учасники пройдуть інтенсивний курс за вектором Творчість–Дія–Розвиток–Комунікація, навчаться переносити ідею в дію, використовувати творчі практики і взаємодіяти з міським середовищем, займуть активну громадську позицію. Успішні українські та зарубіжні експерти ділитимуться практичним досвідом та виключно корисними знаннями. 

Інші новини

13 грудня 2018
Музеї світу

Музей – це храм чи цвинтар мистецтва? Що являють собою традиційні та сучасні музеї? Коли виникли перші художні музеї та якою була мета їх створення? В чому сутність діяльності цих інституцій в сучасному інформаційному суспільстві?


Разом з авторкою циклу лекцій «Контексти візуальної культури» Оленою Годенко-Наконечною спробуємо розібратися в цих питаннях

 

...
30 листопада 2018
Тренди сучасної документальної фотографії

30 листопада запрошуємо вас на лекцію Валерія Мілосердова “Тренди сучасної документальної фотографії”. На лекції на прикладі фотосерій  видатних фотографів будуть показані основні напрямки пошуку нової візуальної мови та розробки тем у сучасній документальній фотографії.

 

...