• Рус/Укр
  • Eng
«Ex Libris: Нью-Йоркська публічна бібліотека»
30/10/2018

«Ex Libris: Нью-Йоркська публічна бібліотека»

30 жовтня в Артсвіт відбудеться показ фільму Фредеріка Вайзмена «Ex Libris: Нью-Йоркська публічна бібліотека» в рамках Мандрівного фестивалю Docudays UA у Дніпрі.

Фільм Фредеріка Вайзмена «Ex Libris: Нью-Йоркська публічна бібліотека» зазирає за лаштунки одного з найвеличніших сховищ знань у світі і показує глядачеві місце гостинності, культурного обміну і навчання. Бібліотека з її 92 філіалами по всьому Мангеттену, Бронксу та Стейтен-Айленду вбачає свою місію в тому, щоб бути ресурсом для всіх мешканців цього багатогранного і космополітичного міста. Нью-Йоркська публічна бібліотека є проявом глибоко вкоріненої американської віри у право кожного знати і бути поінформованим. Це одна з найбільш демократичних інституцій Америки — бібліотека вітає кожного. Бібліотека прагне надихати людей навчатися, розвивати знання і зміцнювати спільноти.

Більше інформації про фільм можна знайти за посиланням.

Дивитись фільм починаємо сьогодні о 18:00. Обговорювати будемо завтра, 31 жовтня, з 19:00. Вхід на кінопоказ та обговорення вільний.

Інші новини

13 грудня 2018
Музеї світу

Музей – це храм чи цвинтар мистецтва? Що являють собою традиційні та сучасні музеї? Коли виникли перші художні музеї та якою була мета їх створення? В чому сутність діяльності цих інституцій в сучасному інформаційному суспільстві?


Разом з авторкою циклу лекцій «Контексти візуальної культури» Оленою Годенко-Наконечною спробуємо розібратися в цих питаннях

 

...