• Рус/Укр
  • Eng
Думки. Альона Загребельна
20/12/2018

Думки. Альона Загребельна

20 грудня о 19:00 в просторі Кімната відбудеться перформанс мисткині Альони Загребельної

Робота "Думки" наочно демонструє конфлікт між особистим світоглядом, поглядами людини і зовнішнім світом - довкіллям.
Перформанс розкриває метафору вантажу власного мислення, принципів і поглядів. Взаємодіючи з об'єктом, художниця хоче передати свою точку зору, по відношенню до існуючого явища. Перформанс торкається питань тілесності і матеріальності. 

Про авторку: 1990 року народження. Перформативними практиками офіційно займається з 2016-ого. Дізнатись більше про мистецький досвід художниці можна за посиланням https://www.behance.net/alenazagre56a0. Живе та працює в місті Дніпро.

Тривалість 40-60 хв, одразу після - обговорення за участю авторки. Вхід вільний. 
м. Дніпро, вул. Січових Стрільців, 4-а (приміщення Галереї Артсвіт).

Інші новини

13 грудня 2018
Музеї світу

Музей – це храм чи цвинтар мистецтва? Що являють собою традиційні та сучасні музеї? Коли виникли перші художні музеї та якою була мета їх створення? В чому сутність діяльності цих інституцій в сучасному інформаційному суспільстві?


Разом з авторкою циклу лекцій «Контексти візуальної культури» Оленою Годенко-Наконечною спробуємо розібратися в цих питаннях

 

...
30 листопада 2018
Тренди сучасної документальної фотографії

30 листопада запрошуємо вас на лекцію Валерія Мілосердова “Тренди сучасної документальної фотографії”. На лекції на прикладі фотосерій  видатних фотографів будуть показані основні напрямки пошуку нової візуальної мови та розробки тем у сучасній документальній фотографії.

 

...