• Рус/Укр
  • Eng
Дивокрай: як створювати світи
04/11/2017

Дивокрай: як створювати світи

Черговий семінар воркшопу "Як розповідати історії" буде присвячено створенню вигаданих світів. Може здатися, що ця проблема стосується лише тих авторів, що працюють в жанрах наукової фантастики або фентезі, але насправді це не так. Навіть тоді, коли ви пишете біографічний або історичний роман, ви пропонуєте читачеві створений вами і тільки вами художній світ. У створення таких світів є певні правила, про які корисно знати, і саме аналізом цих правил і закономірностей ми займемося на нашому семінарі.

Вартість участі: 350 грн.

Інші новини

18 травня 2018
Презентація книжки "Усі запитують чому" Еви Суссо (Швеція)

Запрошуємо на презентацію книжки за участю авторки - Еви Суссо, відомої шведської дитячої письменниці. Книжка «Усі запитують чому» — це спроба відповісти на численні дитячі екзистенційні питання вустами провідних світових мислителів. Презентація відбудеться в галереї Артсвіт 29 травня. Початок о 18:00.

...
12 травня 2018
NonStopMedia IX

Харківська муніципальна галерея оголошує конкурс на 9-й фестиваль молодіжних проектів NonStopMedia. Дати проведення фестивалю: 26 серпня - 9 вересня 2018 року. На конкурс приймаються художні проекти у будь-якій техніці та будь-якої тематики. Організатори фестивалю вводять лише вікове обмеження для авторів - до 30 років.

...