• Рус/Укр
  • Eng
Дивокрай: як створювати світи
04/11/2017

Дивокрай: як створювати світи

Черговий семінар воркшопу "Як розповідати історії" буде присвячено створенню вигаданих світів. Може здатися, що ця проблема стосується лише тих авторів, що працюють в жанрах наукової фантастики або фентезі, але насправді це не так. Навіть тоді, коли ви пишете біографічний або історичний роман, ви пропонуєте читачеві створений вами і тільки вами художній світ. У створення таких світів є певні правила, про які корисно знати, і саме аналізом цих правил і закономірностей ми займемося на нашому семінарі.

Вартість участі: 350 грн.

Інші новини

30 листопада 2018
Тренди сучасної документальної фотографії

30 листопада запрошуємо вас на лекцію Валерія Мілосердова “Тренди сучасної документальної фотографії”. На лекції на прикладі фотосерій  видатних фотографів будуть показані основні напрямки пошуку нової візуальної мови та розробки тем у сучасній документальній фотографії.

 

...
23 листопада 2018
Мистецтво Києва кінця 1980-х — початку 1990-х років
Кінець 1980-1990-х років — одна з яскравих сторінок українського мистецтва. Це час політичних та естетичних змін, позначених розвалом старої системи, розчаруванням, але й свободою та бажанням творити. Співробітниця Дослідницької платформи PinchukArtCentre Катерина Яковленко розповість про мистецький Київ рубежу десятиліть, його особливості та можливості художнього висловлення.
...