• Рус/Укр
  • Eng
Дивокрай: як створювати світи
04/11/2017

Дивокрай: як створювати світи

Черговий семінар воркшопу "Як розповідати історії" буде присвячено створенню вигаданих світів. Може здатися, що ця проблема стосується лише тих авторів, що працюють в жанрах наукової фантастики або фентезі, але насправді це не так. Навіть тоді, коли ви пишете біографічний або історичний роман, ви пропонуєте читачеві створений вами і тільки вами художній світ. У створення таких світів є певні правила, про які корисно знати, і саме аналізом цих правил і закономірностей ми займемося на нашому семінарі.

Вартість участі: 350 грн.

Інші новини

22 лютого 2018
Сучасне мистецтво та пам’ять

1 березня в рамках проекту Єгора Анцигіна «Давай забудемо» пройде лекція “Сучасне мистецтво та пам’ять”. Ксенія Малих - мистецтвознавиця, співробітниця дослідницької платформи PinchukArtCenter, кураторка лекторію ОБРАЗ в арт-центрі Closer. На прикладах зі світового та українського мистецтва вона розповість про те, як художники працюють з пам’яттю.

...
05 лютого 2018
Загадки та конфлікти: змушуємо читача читати далі

З кожним і кожною з нас бувало таке: відкриваєш книгу, і наче нічого в ній надзвичайного, персонажі майже картонні, ідея не нова, а відкласти книжку неможливо! Передостанній семінар нашого воркшопу буде присвячено саме цьому - як правильно будувати конфлікт і як користуватися загадками і таємницями.

...