• Рус/Укр
  • Eng
Лабораторні роботи. Бірючий
Лабораторні роботи. Бірючий
06 грудня 2016 - 29 грудня 2016

Художниця Настя Лойко протягом довгого часу збирала колекцію відеоарту резидентів Міжнародного симпозіуму Бірючий. На думку мисткині, відео – це особливий тип комунікації між художниками під час симпозіуму, бо воно об’єднує, створює особливий простір для спілкування та естетичних відкриттів. 

Скоро буду. Жека
Скоро буду. Жека
13 жовтня 2016 - 18 листопада 2016

У класичному коміксі, герой якщо не чинник подій, то хоча б їхній центр: він створює, протидіє та перемагає. Жека це пропозиція іншого героя, він залишається на периферії, споглядає та оцінює світ, що рухається, зі статичної позиції.

Під час війни. Давід Чічкан
Під час війни. Давід Чічкан
01 квітня 2016 - 01 червня 2016

Під час війни – проект Давіда Чічкана, зосереджений на революційному періоді історії Дніпропетровщини та суб’єктах її творення від анархізму. Художник пропонує подивитися на події, що відбувалися на території сучасної України на початку ХХ століття, напередодні, під час і після Першої світової війни.

КОЛЕКЦІЯ. Перший крок
КОЛЕКЦІЯ. Перший крок
27 листопада 2015 - 09 лютого 2016

Проект демонструє енциклопедичний підхід до розуміння колекції як культурного явища. Навколо цієї складної динамічної системи вибудовується весь галерейний простір. Існування колекції поза історичним чи іншим контекстом дозволяє відчути та продемонструвати більш тонкий, психо-емоційний та навіть генетичний зв’язок між сучасністю та радянським світовідчуттям.

Дніпро. Трансформація
Дніпро. Трансформація
16 вересня 2015 - 23 жовтня 2015

Это проект о городе с его скоплением архитектуры и инженерных сооружений, большой истории и судеб людей, набора фактов и множества артефактов, которые обеспечивают нас знаниями о нас самих. За последние два года Днепропетровск существенно изменился. Главным образом потому, что изменились его жители. Современному человеку, для которого течение времени стало столь быстрым, город, как социальный механизм, комфортен, но не всегда понятен, а иногда и не комфортен, и не понятен, а его устройство не поддается четким объяснениям или дефинициям. 

‘QUI PRO QUO’
‘QUI PRO QUO’
13 липня 2015 - 08 серпня 2015

Графіка та відео молодої художниці, яка в 2012 році з’явилась у фейсбуці як анонімний арт-проект під назвою Kinder Album. Це перший масштабний персональний проект художниці в Україні. 

‘QUI PRO QUO’ з латинської означає плутанину, пов’язану із тим, що когось або щось приймають за когось чи щось інше. ‘QUI PRO QUO’ – це фразеологізм, що часто використовують із комічним присмаком, «квіпрокво» також –синонім до історії, випадку, непорозуміння, оказії, аccident.

Дніпропетровська школа фотографії
Дніпропетровська школа фотографії
15 травня 2015 - 17 червня 2015

Унікальне та досі маловідоме, навіть у мистецьких колах України, явище, яке сформувалось у Дніпропетровську в кінці 1970-х – на початку 1980-х років. В проекті кураторів Льолі Гольдштейн та Марії Хрущак представлено більше 150 світлин учасників «Молодіжної секції» Дніпропетровської школи фотографії (ДШФ) й фотографів, які цікавились студією та її експериментами: Олександра Фельдмана, Юрія Бродського, Марка Мілова, Станіслава Полонського (1948 – 2002) та дотичного до студії – Семена Просяка.

Чотири проекти Микити Шаленного
Чотири проекти Микити Шаленного
24 лютого 2015 - 21 березня 2015

В галереї АРТСВІТ Микита Шаленний представить 4 проекти, які раніше були презентовані на арт-майданчиках Києва, Відня, Любліна та Чикаго. Більшість із них вперше і, мабуть, востаннє побачить дніпропетровська публіка.

Ріка життя
Ріка життя
26 вересня 2014 - 31 жовтня 2014

Відмінною особливістю галереї Артсвіт є численна колекція української графіки. Проект демонтсрує роботи відомих українських митців, які на папері втілили найкращі традиції своїх шкіл, наша експозиція робить спробу максимально представити різноманіття технік та сюжетів. 

Життя кожного з нас можна охарактеризувати словом «потік». Потік абсолютно унікальний, непостійний і мінливий. Потік людей, подій, рішень, цілей, цінностей, емоцій і почуттів, потік свідомості, нарешті. Ми маємо постійно рухатись, незалежно від свого становища, напрямку або фізичного стану. Найбільш точне уособлення потоку в земній природі – це ріка.

 

Перенапруга. Євген Петров
Перенапруга. Євген Петров
07 червня 2014 - 26 липня 2014

Майже в кожному своєму проекті художник Петров окреслює певні межі граничних ситуацій, за котрі він виводить своїх героїв. Джерелом цих сюжетів, за словами митця, є його власне вчування. Петров починає працювати, коли йому уривається терпець, зображуючи те, що його збурює, не влаштовує, і з чим він не згоден. Зовнішній негативний подразник для нього — один з ключових рушіїв творчості. Куратори проекту Марія Шалуєва та Олександр Щелущенко

 

Де брат твій?
Де брат твій?
14 грудня 2013 - 19 січня 2014

В своем персональном проекте художник фокусирует внимание зрителя на теме конфликтов, причиной которых является желание одного, путем силы, отнять то, что создано и принадлежит другому. Это явление сопровождает человечество на протяжении всей истории. Именно обращение к первому конфликту между братьями Каином и Авелем, описанному еще в Ветхом завете, стало ключом к выбору названия выставки. Сегодня автор переносит библейский вопрос «Где брат твой?» в современный контекст.

Одесская школа
Одесская школа
08 листопада 2013 - 01 грудня 2013

В Одессе исторически сложилась самобытная художественная традиция, которая существовала и развивалась с периода основания Товарищества южнорусских художников в 1890 г. во главе с Кириаком Костанди. 

В советские времена при относительной свободе от жесткого идеологического контроля, в условиях которого работали художественные училища и академии Москвы и Ленинграда, Одесское училище, опираясь на прочную историческую итальянско-французскую традицию, давало хорошее классическое образование. Работы художников "Одесской школы" отмечены высоким техническим профессионализмом, огромным разнообразием художественных почерков и технологий и особым духом творческой свободы. 

1
2